Aşılama aşılama ile hamile kalanlar bekleyenler buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Korkuyorum desem 5 yılda gördüğüm negatiflerin korkusu. Tabi korkunun ecele faydası yok sonucu defiştirmez ama yüzüne karsı negatif denmesi ve senin için acırken kendini sıkıp hayırlısı olsun deyip sahte bi tebessümle cıkman zor oluyor baya bi zor. Hatta var ya aklımdan gecmiyor degil adeti beklemek ve öyle gitmek ama o psikolojiyşde kaldıramam sanırım. Pazartesi en iyisi. Sizde hayırlısıyla saglıkla bebeginize kavusursunuz insallah 🤲
Amin canım sağol darısı hayırlısıyla size olsun . Sen kan testini ver internetten sonucuna bak çok haklısın o psikoloji çok zor . Hayatta her şeyin bir zamanı var ve o zaman gelince en güzeli olacak unutma

Merhaba bende 10 eylülde aşılama yaptırdım
22eylülde test yapıcam inşallah tutar ilk yaptırdım fitil kullanıyorum günde 3 kere bugun kasıklarmda karnımın altına doğru kasılmalar oldu doktorum çok normal diyor aranızda yaşıyan varmı öyle ağrılar
bende 11 eylülde aşılama oldum doktorum 21 eylülde test yap dedi. Sabah yapacagım canım bence senden yapsan çıkar artık
Aynen öyle valla🤪catlatma iğnesinden sonra 14 gün bu gün adet olurmuyum dedşm ama yok bişi asılamanında 12 günü. Rabbim emeklerimizi boşa cıkarmasın tez zamanda kavusuruz insallah bebişlerimize🤲

bende 11 eylülde aşılama oldum doktorum 21 eylülde test yap dedi. Sabah yapacagım canım bence senden yapsan çıkar artık
Ben bu gün idrar testi yaptım negatifti ne gölge ne silik bi çizgi vardı.catlatma iğnesinin 15 günü asılamanın 13 günü. Yani yok bi umut drum yarın gelmemi istedi kan tahlili için. Bu gün jelide kullanmayı bıraktım gelecekse gelsin diye. 😔Üzgünüm

Ben bu gün idrar testi yaptım negatifti ne gölge ne silik bi çizgi vardı.catlatma iğnesinin 15 günü asılamanın 13 günü. Yani yok bi umut drum yarın gelmemi istedi kan tahlili için. Bu gün jelide kullanmayı bıraktım gelecekse gelsin diye. 😔Üzgünüm
Hayırlısı olsun üzülme belki kan testinde çıkar

Ben de 7sinde aşılama yaptırmıştım bugün kan testinde negatif çıktı malesef... tüp bebek hemen bu ay konuşmadık ama ben de mesafeli olduğum için aşılama tutmayınca hemen tüp bebek öneriyorlar mı bilginiz var mı

Ben de 7sinde aşılama yaptırmıştım bugün kan testinde negatif çıktı malesef... tüp bebek hemen bu ay konuşmadık ama ben de mesafeli olduğum için aşılama tutmayınca hemen tüp bebek öneriyorlar mı bilginiz var mı
😔Hayırlısı olsun hakkında ben senin yerinde olsam beklerim biraz çünkü kullandığımız ilaçlar ağır insanı yıpratıyor ayriyeten vucutta zorlanıyor benimde negatif olursa ara vericem tedaviye

Herkese merhaba ben de cok yeni üyelerdenim ama uzun süredir takipteyim.. Öncelikle Allah herkesin gönlünün muradini versin.. Bende ayın 18 inde asılamamı oldum bugun 5.ci günüm yaptirdıgım gunden beri hafif hafif kasik ağrilarim oldu tabiki en cok dün aksam hiseettim ama sonra gecti bugun de sirt ve karin agrisiyla uyandim sanki adet görecekmisim gibi bir agrı endiseleniyorum tabiki ama biraz dinlendim gecti gibi..Doktorum 12. Gun regli olmazsan 14 .gun test yapcaz dedi oyle zor ki gunler gecmiyor insallah hakkimizda en guzeli hayirlisi olur 😗

Mrhb bende tüp bebek düşünüyorum fiyatları ne kadar oluyo acaba

X