Aşılama olanlar

İnşallah çok dua ettim,ama herşeye hazırlıklıyım,hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah
Amin dua etmekten başka çaremiz yok rabbim hiç ummadığımız anda nasip etsin her ay umutlu olup negatif görmekten çok yorulduk artık inşallah pozitif görürüz hepimiz

Amin dua etmekten başka çaremiz yok rabbim hiç ummadığımız anda nasip etsin her ay umutlu olup negatif görmekten çok yorulduk artık inşallah pozitif görürüz hepimiz
İnşallah canım,bir umut işte çok yorucu bir süreç hastaneye git gel,ağrıları da cabası ama bebiş için değer diyorsun.Burdan birbirimize haber verelim mutlaka

İnşallah canım,bir umut işte çok yorucu bir süreç hastaneye git gel,ağrıları da cabası ama bebiş için değer diyorsun.Burdan birbirimize haber verelim mutlaka
Mutlaka haber verecem sizde haber verin 11 inde kan verecem

Tabii haber vericem bende,ayy senin az kalmış hadi hayırlısı,bende 15nde falan dayanabilirsem.Bişey sorcam aşılamanın ilk gününü de mi sayıyoruz acaba
Evet canım ilk günü sayılıyor benim doktorum en erken 11 inde sonuç çıkar demişti aşılama olduğum hastanenın aciline gidecem doktorla haberleşecem bayramdan dolayı doktorlar yoklar çünkü

Evet canım ilk günü sayılıyor benim doktorum en erken 11 inde sonuç çıkar demişti aşılama olduğum hastanenın aciline gidecem doktorla haberleşecem bayramdan dolayı doktorlar yoklar çünkü
Evet bayram var bir de inşallah güzel haberler alırsın canımbana da 15 gün sonra test yap dediler,birde aşılamadan sonraki günler gün aşırı ilişki dedi sizde de mi öyle ,çünkü bazı yerlerde oludum ilişki önermiyorlar

Hayır öyle denilmedi bana aşılama günü gecesi ilişki dedi ondan sonra 1 hafta ara ver ded 1 hafta sonrada 1 kere oldu ondan sonra yapmadık zaten sonucu bekliyoruz çünkü ağrım çok var belim kırılacak gibi oluyor korktum eğer olurda bebiş tutunursa diye

Her yer de farklı diyorlar demek ki ,bir sonraki adete kadar yap dedi hatta bende ne yapsam ki bilemedim ya dediğin gibi bebiş varsa ve sıkıntı olursabirde bende kaşık ve göğüs ağrısı adet ağrısı gibi çok da umutlanmak istemiyorum açıkçası

Gogus ağrım yok benim ama bıçak saplanır gıbı ağrım var hatta şuan dayanamıyorum ağrısına inşallah tutuluyordurda bebiş her acıya dayanırım yeterli karnında olsun sağlıkla kucağıma alım

Ayy sendede mi şu an aynı şeyleri yaşıyoruz,inşallah güzel sonuçlar alırız ya gerçekten çok dua ediyorum,havuç ve avakado yiyin diyorlar tutunması için

Ayy sendede mi şu an aynı şeyleri yaşıyoruz,inşallah güzel sonuçlar alırız ya gerçekten çok dua ediyorum,havuç ve avakado yiyin diyorlar tutunması için
Vala ekstradan birşeyler tüketmiyorum sağlıklı beslenme gerektiğini söyledi doktor bazen mide bulantısı oluyor ama aşılamaya bağlıyorum herşeyi bebeşi bağlamak istemiyorum eğer negatif çıkarsa daha çok etkilenirim öyle artık hayırlısı diyelim herkes için 3 gün nasıl dayanacam bilmiyorum

Bize de gün aşırı ilişki 3 kez sonra haftada 2 olabilir dedi dr :)

Amin inşallah canım herkes için hep dua ediyorum rabbim müjdeli haberler vermeyi nasip etsin inşallah haberleşelim sonuç çıkarsa lütfen
Amin amin kan vermekten korkuyorum ama perşembe sabah idrar testi yaparım pozitif olursa da cuma kan veririm diye düşünüyorum zaten cumartesi beklenen adet tarihim ama inşallah olmam yoruldum çalışıyorum terfi alacağım planlama yapmam lazım ama yapamıyorum hayatıma devam edemiyorum kaç aydır rabbim en güzelini bilir.
Bazen aile içi sorun olanları düşünüp elhamdulillah diyorum benim herşeyim yolunda ama yine de içim bi buruk Eabbim kucağımızı boş bırakmasın tez zamanda hayrlı haberler aldırsın içimi döktüm gibi oldu eşimle ve doktorumuz biliyor bi durumu normalde de herkese herşeyi anlatan bi tipim bu içimde kaldı galiba birazcık

Hiç sorun değil istediğin herşeyi yazabilirsin canım yeterli kendini iyi hisset

Ana bel ağrım çok bugun adet olscakmışım gibi bakalım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…