Aşılama yapmalı mıyım? Aşılama olanlar bakabilir misiniz?

Kizlar bende aşılama oldum 2 gün önce kan verdim 68.9 çıktı bugün tekrar yaptırdım 190 çıktı sizce iyimi
Maşallah değerin çok iyi canım inşallah sağlıkla kucağına almak da nasip olsun. Hangi hastanede yaptırdınız acaba?

Bende aşılama oldum ve 9. Gün 1.61 kan değerim 12 . Günde 41.22 değerim doktor Çarşamba yani yarın bir daha yap dedi inşallah yükselir yaaaa keşke keşke ikiz olsa

Canim ne yaptin gittin mi doktora ??
Kuzum sabah gıttım yumurtlaıklara alttan baktılar ,sorun yok dedı doktor. klomen verdı bır kutu 5 gün kullancam salı gunu 9.30 da tekrar gıdecegım. neden hap verdı anlamadım. sordum ulturasın sonucuna gore hap yada ıgneye doktor bey karar veruyormus

Kuzum sabah gıttım yumurtlaıklara alttan baktılar ,sorun yok dedı doktor. klomen verdı bır kutu 5 gün kullancam salı gunu 9.30 da tekrar gıdecegım. neden hap verdı anlamadım. sordum ulturasın sonucuna gore hap yada ıgneye doktor bey karar veruyormus
Dogrudur kuzum ben klomeni kullanmistim bende ise yaramiyor igneyi bilerek gectik biz Rabbim hayirlisini versin insallah güzel sonuclar aliriz pazartesi benimde kontrolum

Dogrudur kuzum ben klomeni kullanmistim bende ise yaramiyor igneyi bilerek gectik biz Rabbim hayirlisini versin insallah güzel sonuclar aliriz pazartesi benimde kontrolum
kuzum sen klomenle denedın mı asılama ıgneye sonra mı gectınız ? yoksa klomen kullanırken mı ıgneye gectınız ?

kuzum sen klomenle denedın mı asılama ıgneye sonra mı gectınız ? yoksa klomen kullanırken mı ıgneye gectınız ?
Klomen +catlatma ignesi evde iliski denedik kuzum biz 2 sefer ilki kiste yapti ikincisinde de gebelik olusmadi klomen kullandigim ay reglim daha bi agrili oluyor. 1 ay ara vermistik kendimiz deneyelim dedik ekimde de regli olunca ilk defa aşılamaya başladım

Klomen +catlatma ignesi evde iliski denedik kuzum biz 2 sefer ilki kiste yapti ikincisinde de gebelik olusmadi klomen kullandigim ay reglim daha bi agrili oluyor. 1 ay ara vermistik kendimiz deneyelim dedik ekimde de regli olunca ilk defa aşılamaya başladım
anladım kuzum bende ılk defa denıycem bakalım yaa, ne olacak sonumuz ben dırek asılama ıstıyorum evde ıkı yıldır olmadı :KK43:

Bizimde oyle 2 yila yakin bekliyoruz bakalim o sirada esinde keciboynuzu pekmezi falan kullansin ben bu ay onu besleyeceğim
AYNEN KUZUM, BENDE BIR MUZ,KECIBOYNUZU KAYNATIYORUM HERGUN, BİTTER CIKOLATA FINDIK CEVIZ. folık asıt ne kullanıyorsun ya bende bır tane eczaneden alcam btmek uzere doktorun yazdıgı

X