Aşk filmi önerileriniz neler?

kasımda aşk başkadır
melekler şehri
cennet gibi
joe black
not defteri (notebook)
nothing hill
aşk heryerde

aklıma ilk gelenler bunlar

bütün mesajları okudum. gözümden kaçmış da olabilir ama sanırım hiçbir arkadaş önermemiş, aşk filmi diyince benim aklıma gelen ilk filmi: Cesur Yürek! (Braveheart) Mel Gibson baş rolde.

first knigt (sir lancelot diye de geçiyo),eski zaman filmi,süper (zaten richard gere varsa başka söze gerek yok:KK70:)
TWıLıGHT : favorim..harika bi fantastik-romantik film..
aşk ve gurur da güzel romantiktir onu da söylemeden geçersem ayıp olur:)

SONSUZ AŞK KEVİN COSTNER HAYATIMDA İZLEDİĞİM EN MÜTHİŞ TEK GEÇTİĞİM AŞK FİLMİDİR ASLA ÜSTÜNE TANIMAMMM:asigim::asigim::asigim::asigim:

ben sevmem aşk filmlerini ama hüngür hüngür ağladığım film var. fatih akın ---temmuzda . ya yok böle bi film. kim izlediyse ağladı ve arşivine ekledi. bir kadın ne kadar sever bu filmde görülüyor. pişman olmazsınız. zaten film müziği var idil üner-- güneşim ayım diye.....Şeniz

evett çok güzel içinizi ısıtan bi film.

Tabiki son zamanların en muhteşem aşk filmi ALACAKARANLIK.....

A moment to remember var, bi kore yapımı. çok defa izlememe rağmen her izlediğimde ağlarım..çok güzel.
A Walk To Remember.. Shane West (ki kendileri çoook yakışıklıdır) ve Mandy Moore oynuyo. Eski bir film ama buda çok güzel ağlatıyo..

bu filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum ben eşimle izlerken ikimizde iki gözüm iki çeşme ağladık ben bu filme 10 üzerinden 10 puan veriyorum!
momenttoremember.jpg

fragman

Son düzenleme:
Kesinlikle Tarik Akan'in son filmi. Insanin icini bir film bukadarmi acitir. Deli Deli Olma'yi izleyin kesinlikle pisman olmayacaksiniz.

note book
not: seni seviyorum
duvak

normalde hiç sevmem romantik filmleri ama bu üçünden çok etkilenmiştim..

Kesinlikle Tarik Akan'in son filmi. Insanin icini bir film bukadarmi acitir. Deli Deli Olma'yi izleyin kesinlikle pisman olmayacaksiniz.

Çok merak ediyordum..Hemen izleyeyim..
Özellikle Tarık Akanın oğlunu çok merak ediyorum..Babası gibi yakışıklımı diye:))))

X