aşk mı?yalan..

Revolucion

Artık Güneş Doğmuyor :(
Kayıtlı Üye
6 Mart 2007
2.549
115
sabahın bu saatinde ayaktayım çünkü biraz önce eşimimi işine yolladım.her sabah bu saatte kalkıyor onu kendi ellerimle besliyor,giydiriyor ve gülümsemelerle yolluyorum.peki sorun ne diyeceksiniz. bunlara karşılık gördüğüm tek şey suratsız bir ifade oluyor oysa evlenmeden önce bu adam beni her sabah gülümsemelerle uyandırırdı.şimdi mi?imzayı atınca kafasına bolyoz düştü heralde.aman bekarlar bu sözüm size aşk yalan evlilikse sinir harbi.

sabahın bu saatinde ayaktayım çünkü biraz önce eşimimi işine yolladım.her sabah bu saatte kalkıyor onu kendi ellerimle besliyor,giydiriyor ve gülümsemelerle yolluyorum.peki sorun ne diyeceksiniz. bunlara karşılık gördüğüm tek şey suratsız bir ifade oluyor oysa evlenmeden önce bu adam beni her sabah gülümsemelerle uyandırırdı.şimdi mi?imzayı atınca kafasına bolyoz düştü heralde.aman bekarlar bu sözüm size aşk yalan evlilikse sinir harbi.

Kesinlikle katılıyorum arkadaşa evlendikten sonra eski bağlılığı hala aynen hiç eksilmeden devam eden ne bir kadın ne bir erkek tanıyorum.erkek kadın ayrımı yapmıyorum hepimiz aynıyız eşlerimizi kafeste kuş misali görüyorus ve aşkın yerini alışkanlıklar alıyor malesef:sm_confused:

Evlensen Bir Meret Evlenmese Başka Meret...
Ama Bence En Güzeli Evlenmemek Size şey Gibi Olmasin Ama Kafa Rahat Git Diyen Yok Gel Diyen Yok Işime Geliyorum Isteğim Yerlere Gidiyorum Sevgilim De Yok Altimda Kuru Karnimda Dok Daha Ne Ister Insan....

Allah Yardimcin Olsun Arkadaşim Karşina Al Konuş Bana Neden Surat Yapiyosun Ben Bu Kadar Mi? Suratsizlik Ediyorum Sana De Konuşmak Her şeyi Cözümlemek Demektir....

canım arkadaşım..sen çok fazla iyisin..sabah kalkma kahvaltı hazırlama..o suratsızsa sende öyle ol..2 günde gelir kendine..herşey eskiye döner...

canım takma kafana hemen yaaa belki bi derdi vardır anlatamıyordur sen hep iyi ol bosverrrr o utansın

canım ben nişanlıyım ve evlendikten sonra aynı senin yaptıklarını yapıcam...nişanlım şimididen garip bi adam belkide ömrüm boyunca nazlanmıcam ama beni çok sevdiğini biliyorum nasıl diyeceksin??nişanlım sevgi görmediği için bilmiyoo göstermeyii...ben hala uğraşıyorum ama bu onun suçu değil..umarım evlenince değişirde yoksa hayatboyu uğraşıcam....napayım vazgecemem...ama uğraşırken bile mutluyum...

canım benim sen bıkmadan usanmadan devam et yapmaya bence bunlar çok güzel şeyler onunda sorunları vardır sen onu konuşarak düzeltmeye çalış eminim birgün düzelecektir
sen şuanda benim gözümde mükemmel bir kadınsın
tebrik ederim..

evlenince herbişeyin değiştiği kesinlikle bir gerçek çünkü önceleri aynı evi paylaşmıyosunuz ayrılık gayrılık oluyo falan filan yani özlemler oluyo ama evlenip de daimi beraberlik başlayınca madolyonun öbür yüzü dönüyor...

canım sana yanlış bir akıl vermek istemem ama erkekleri fazla el üstünde tutup da her isteklerini yaptığın zaman memnun olucakları yere şımarıklıkmıdır havalara kapılmakmıdır nedir bi haller peyda oluyor ve dediğin gibi yüzü güleceği yere asılıyo...
ama şöyle bişey de var birinin üstüne fazla düşersen gereğinden çok ilgi gösterirsen karşındaki bu ilgiden bunalabilir ve iyi davranim güleryüz göreyim derken terslenir duruma gelirsin, bu durum illa eşler veya sevgililer arasında olması şart değil arkadaşlar arasında veya çocukla ebeveyn arasında da olabilir..böyle bir durumla karşılaştığım için sana bunu belirtmek istedim...umarım evlenmeden önceki gibi mutlu olursunuz cnm..:a015:

Valla şimdi nasıl evdeki buzdolabının görevi soğutmak, fırının görevi pişirmekse ve görevlerini yaptıkları için onlara hiç bir teşekkür etmeyip zaten bunları yapması gerekiyor diyorsak erkeklerde bu kadının görevi, yaptığı için teşekkür etmek de neyin nesiymiş zaten yapacak şeklinde bakıyor olaya belkide. Erkekleri anlayabilimiş değilim..

X