Askerdeki sevgilimden ayrıldım yeni biriyle tanıştım ama eski sevgilim arayıp ağlıyo ?

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.572
64.471
32
Ilk konun da sana ayrıl demistim
sana askeriye ye tel sokmaya çalışmıştı
Senden tel istemişti sonra komutan mevzusu oldu o konu da yine dedim ayrıl diye çünkü yeni sevgili olmasa bile askerlik bitince senden ayrilicak biri
bu seni sırf askerde can yoldaşı vakit geçirmek için konuştuğunu söylemiştim şimdi yeni biri var ve rahatsız ediyor diyorsun engelle yapacağın tek şey bu engelle yada numarani değiştir
Adamın askerden gelmeden evvel 1 ay bile boş kalası yok, buna bile vicdan yapılıyor :KK70:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

MssPARE

Herkese yetişirsin de bir kendine geç kalırsın
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
8.760
24.098
Adamın askerden gelmeden evvel 1 ay bile boş kalası yok, buna bile vicdan yapılıyor :KK70:
Evet ya askerde ki bittiyse ne vicdanı bende bunu anlamıyorum vicdan yapacak duygu varsa halen ona karşı bir şeyde var demek
Ya konu sahibi onu unutmak için birini buldu yada onu unutamıyor zaten askerdeki kendini düşünüyor o belli bir şey

barbekusos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2018
522
933
27
Eski sevgilim askere gitmeden önce eski sevgilisiyle görüsüp vedalasmıslar. Bunu öğreniyorum ben o askerdeyken ama belli etmiyorum asla. Cünkü iliski bitti. Bitti de güzel bitsin istedim. Biriyle tanıstım ve onunla flört derken sevgili olduk. Güzel giden ilişkim vardı. Askerdekininde haberi yok gelince ögrenir eder dedim.

Geldi ayrılmak istediğimi söyledim ve ayrıldım. Ama asla kabullenmiyor her zamanki ayrılmalardan zannediyor. Uzun zamandır hayatımda biri oldugunu ve bu ilişkiyi çoktan bitirdiğimi dile getirdim. Bana tam ağzını açacakken beni aldattıgını ve herseyi bildiğimi söylüyorum. Burda karşılıklı ödesmis oluyoruz. Herkes yolunu alıyor.

Yani diyeceğim o ki asker bi adamın kabullenmesi pek kolay olmaz. O yüzden görüstüğün biri olduğunu artık bu ilişkiden umudunun kalmadıgını söylemen gerek. Üstelik birde aldatılmışsınız. Bunun affıda olmamalı.
Helal olsun. Asker beye acıdığınız icin demiyorum. Aldatıldığınız halde yikilmayip hakemine hakkettiği sekilde yol gösterdiğiniz için helal olsun. Kadin olarak, gurur duydum.

ferb

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
1.910
2.910
Sorun şu ki bir ilişkiyi tek taraflı bitirdikten hemen sonra başka bir ilişkiye başlamak; hele ki evlilik kararı ile. Daha önceki ilişkinizin bitiş sancıları devam ediyor. Sadece eski sevgiliniz için değil, sizin içinde geçerli bu. Bir süre sadece kendi olmalı insan, diğer ilişkinizin hayatınıza olan etkilerinden sıyrılmalı, duygularından arınmalı.

kirmiziruj12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2017
1.446
692
24
Evet belkide böyle bi hata yaptım ve ne yapacağımı bilmiyorum şuan gerçekten
Sorun şu ki bir ilişkiyi tek taraflı bitirdikten hemen sonra başka bir ilişkiye başlamak; hele ki evlilik kararı ile. Daha önceki ilişkinizin bitiş sancıları devam ediyor. Sadece eski sevgiliniz için değil, sizin içinde geçerli bu. Bir süre sadece kendi olmalı insan, diğer ilişkinizin hayatınıza olan etkilerinden sıyrılmalı, duygularından arınmalı.

Visenyaa

Guru
Pro Üye
21 Aralık 2014
5.924
13.817
Helal olsun. Asker beye acıdığınız icin demiyorum. Aldatıldığınız halde yikilmayip hakemine hakkettiği sekilde yol gösterdiğiniz için helal olsun. Kadin olarak, gurur duydum.
Teşekkür ederim sonsuz 🙏🏼
Anlamadım ne demek istediğinizi gerçekten güzel bişey mi söylediniz ?
Bana dedi konu sahibi sizlik bir sey yok. Aldatan benim ahajakkalsslşsş

Pembekoala35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2016
5.261
8.752
Benimde 3 yillik uzak mesafe iliskim vardi.surekli ayrilmak istiyordum ama bi sekilde ikna ediyordu beni.en son dayanamadim ayrildim ve kisa sure sonra esimle tanistim.buda cok yalvardi yakardi gelicem dedi ama ben asla cvp vermedim.engelledim numarami degistirdim iyikide ayrilmisim cok mutluyum esimle.askerde olmasi kotu olmus ama bir omur onu bekleyecek haliniz yok boylesi hayirliymis.suan asker psikolojisinde gelse unutur bile.

Olgay

Guru
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2009
419
331
39
Ne olur linçlemeyin gerçekten yardıma ihtiyacım var
Benim 1 bucuk yıldır ayrıl barış devam eden bir ilişkim vardı . 5 aydır askerde son bir ayı kaldı . Sevgilim karakteri benim istediğim gibi değil hep zorlaya zorlaya buralara geldik . Daha önce beni aldattı sosyal medya üzerinden ağlayıp sızladı affettim . Cebinden para çıkarmaz sanki ben erkekmişim gibi davranır derdimde sıkıntımda arkamda durmaz . Gelince ne iş yapcağı konusunda bir fikri yok aynı yaştayız evlilik evet evlencez bi gün ama karşıma geçipde hayaller kurdurmaz onun dışında her gün arar sorar ilgilidir .
Benim çok problemli oldugum bir süreçte aile ve işle ilgili ben gerçekten artık dayanamıyorum sende askerden gelince iş mi buluyosun napıyosan yap evleniyosak evlenelim demem üzerine bana ben zaten bunu istiyorum demeyip kavga çıkardıgı için ayrıldım .
Bu süreçte de görücü usulu sayılcak bir şekilde biriyle tanıştım . 25 yaşındayım hemşireyim ve değer görmek artık yoluma bakmak istiyorum . Yeni tanıştıgım kişi işinde gücünde maddi durumu iyi bana çok değer veren biri sadece iki kere görüştük ama hissettirdi çok da düşünceli .
1 haftadır eski sevgilim arayıp ağlıyo yalvarıyo askerde oldugu için kendimi bıraktıgım için çok suçlu hissediyorum gelince görüşcez bu şekilde bitmez ben seni çok seviyorum bilmem ne vicdanıma oynuyo . Kısa bir süre içinde bunlar geliştiği için kendimi çok kötü biri gibi hissediyorum . Ve yeni kişi bu ilişkiyi bilmiyo çünkü geçmişi konuşmak istemediğini söyledi .
Ben içinden çıkamıyorum şuan sadece tanışma aşamasındayız .
Eski sevgilime karşı duygularım bitmiş olsada çok eski arkadaşım ve vicdan yapıyorum gerçekten üzülüyorum sizce ben ne yapmalıyım bu işin içinden nasıl çıkarım ?
Aldatılmış ve affetmişliğinize ek olarak, sizi anlamayan, değerli hissettirmeyen, işi gücü olmayan, sıkıntınızda arkanızda durmayan biri ile ayrılmaktan çok çok geç kalmışsınız. Asla vicdan yapmayın. Arkanıza bakmadan kaçın.

Diğer tanıştığınız kişi için de kendinize biraz zaman verin. Bitmiş bir ilişkinin ardından biraz dinlenin bence. Tanıştığınız kişi mantığınızla birlikte kalbinize de dokunmuşsa bunu zamanla hissedip devam edersiniz.

Lori

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
22 Ekim 2020
4.988
17.959
40
Benim 1 bucuk yıldır ayrıl barış devam eden bir ilişkim vardı . 5 aydır askerde son bir ayı kaldı . Sevgilim karakteri benim istediğim gibi değil hep zorlaya zorlaya buralara geldik . Daha önce beni aldattı sosyal medya üzerinden ağlayıp sızladı affettim . Cebinden para çıkarmaz sanki ben erkekmişim gibi davranır derdimde sıkıntımda arkamda durmaz . Gelince ne iş yapcağı konusunda bir fikri yok aynı yaştayız evlilik evet evlencez bi gün ama karşıma geçipde hayaller kurdurmaz onun dışında her gün arar sorar ilgilidir .
Benim çok problemli oldugum bir süreçte aile ve işle ilgili ben gerçekten artık dayanamıyorum sende askerden gelince iş mi buluyosun napıyosan yap evleniyosak evlenelim demem üzerine bana ben zaten bunu istiyorum demeyip kavga çıkardıgı için ayrıldım .
Bu süreçte de görücü usulu sayılcak bir şekilde biriyle tanıştım . 25 yaşındayım hemşireyim ve değer görmek artık yoluma bakmak istiyorum . Yeni tanıştıgım kişi işinde gücünde maddi durumu iyi bana çok değer veren biri sadece iki kere görüştük ama hissettirdi çok da düşünceli .
1 haftadır eski sevgilim arayıp ağlıyo yalvarıyo askerde oldugu için kendimi bıraktıgım için çok suçlu hissediyorum gelince görüşcez bu şekilde bitmez ben seni çok seviyorum bilmem ne vicdanıma oynuyo . Kısa bir süre içinde bunlar geliştiği için kendimi çok kötü biri gibi hissediyorum . Ve yeni kişi bu ilişkiyi bilmiyo çünkü geçmişi konuşmak istemediğini söyledi .
Eski sevgilime karşı duygularım bitmiş olsada çok eski arkadaşım ve vicdan yapıyorum gerçekten üzülüyorum sizce ben ne yapmalıyım bu işin içinden nasıl çıkarım ?
Daha once seni aldattigini yaziyorsun. Kendi yaptigin hatayi hafifletmek icin. Aldattiginda ayrilacaktin. Askerligi bitmesine 1 ay kala degil. 🤦🏻‍♀️

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
24.966
73.470
34
Adam aldattıgında ayrılmayıp,yedeğini bulup ayrılmanız?Yani yeni adaya yazık olmus ne diyelim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 829 gün geçti.

bezaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2012
2.876
5.144
Siz kötü bir şey yapmamışsınız ki yapsanız da hakkınız. Hayır adam hep leşmiş ve aldatmış bu adamla devam ederek en büyük kötülüğü kendinize yapmışsınız. Ona başkasıyla görüştüğünüzü söyleyin ama olay çıkarır mı?

kirmiziruj12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2017
1.446
692
24
Evet olay çıkar
Siz kötü bir şey yapmamışsınız ki yapsanız da hakkınız. Hayır adam hep leşmiş ve aldatmış bu adamla devam ederek en büyük kötülüğü kendinize yapmışsınız. Ona başkasıyla görüştüğünüzü söyleyin ama olay çıkarır mı?

loveinnovember

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
591
665
Adam aldatmış niye suçlu hissediyorsun ki zaten devam ederek sen hata etmişsin bir de bu adamla evlenecek miydin?