Askerdeki sevgilimden ayrıldım yeni biriyle tanıştım ama eski sevgilim arayıp ağlıyo ?

Evet belkide böyle bi hata yaptım ve ne yapacağımı bilmiyorum şuan gerçekten
Sorun şu ki bir ilişkiyi tek taraflı bitirdikten hemen sonra başka bir ilişkiye başlamak; hele ki evlilik kararı ile. Daha önceki ilişkinizin bitiş sancıları devam ediyor. Sadece eski sevgiliniz için değil, sizin içinde geçerli bu. Bir süre sadece kendi olmalı insan, diğer ilişkinizin hayatınıza olan etkilerinden sıyrılmalı, duygularından arınmalı.

Helal olsun. Asker beye acıdığınız icin demiyorum. Aldatıldığınız halde yikilmayip hakemine hakkettiği sekilde yol gösterdiğiniz için helal olsun. Kadin olarak, gurur duydum.
Teşekkür ederim sonsuz 🙏🏼
Anlamadım ne demek istediğinizi gerçekten güzel bişey mi söylediniz ?
Bana dedi konu sahibi sizlik bir sey yok. Aldatan benim ahajakkalsslşsş

Benimde 3 yillik uzak mesafe iliskim vardi.surekli ayrilmak istiyordum ama bi sekilde ikna ediyordu beni.en son dayanamadim ayrildim ve kisa sure sonra esimle tanistim.buda cok yalvardi yakardi gelicem dedi ama ben asla cvp vermedim.engelledim numarami degistirdim iyikide ayrilmisim cok mutluyum esimle.askerde olmasi kotu olmus ama bir omur onu bekleyecek haliniz yok boylesi hayirliymis.suan asker psikolojisinde gelse unutur bile.

Ne olur linçlemeyin gerçekten yardıma ihtiyacım var
Benim 1 bucuk yıldır ayrıl barış devam eden bir ilişkim vardı . 5 aydır askerde son bir ayı kaldı . Sevgilim karakteri benim istediğim gibi değil hep zorlaya zorlaya buralara geldik . Daha önce beni aldattı sosyal medya üzerinden ağlayıp sızladı affettim . Cebinden para çıkarmaz sanki ben erkekmişim gibi davranır derdimde sıkıntımda arkamda durmaz . Gelince ne iş yapcağı konusunda bir fikri yok aynı yaştayız evlilik evet evlencez bi gün ama karşıma geçipde hayaller kurdurmaz onun dışında her gün arar sorar ilgilidir .
Benim çok problemli oldugum bir süreçte aile ve işle ilgili ben gerçekten artık dayanamıyorum sende askerden gelince iş mi buluyosun napıyosan yap evleniyosak evlenelim demem üzerine bana ben zaten bunu istiyorum demeyip kavga çıkardıgı için ayrıldım .
Bu süreçte de görücü usulu sayılcak bir şekilde biriyle tanıştım . 25 yaşındayım hemşireyim ve değer görmek artık yoluma bakmak istiyorum . Yeni tanıştıgım kişi işinde gücünde maddi durumu iyi bana çok değer veren biri sadece iki kere görüştük ama hissettirdi çok da düşünceli .
1 haftadır eski sevgilim arayıp ağlıyo yalvarıyo askerde oldugu için kendimi bıraktıgım için çok suçlu hissediyorum gelince görüşcez bu şekilde bitmez ben seni çok seviyorum bilmem ne vicdanıma oynuyo . Kısa bir süre içinde bunlar geliştiği için kendimi çok kötü biri gibi hissediyorum . Ve yeni kişi bu ilişkiyi bilmiyo çünkü geçmişi konuşmak istemediğini söyledi .
Ben içinden çıkamıyorum şuan sadece tanışma aşamasındayız .
Eski sevgilime karşı duygularım bitmiş olsada çok eski arkadaşım ve vicdan yapıyorum gerçekten üzülüyorum sizce ben ne yapmalıyım bu işin içinden nasıl çıkarım ?
Aldatılmış ve affetmişliğinize ek olarak, sizi anlamayan, değerli hissettirmeyen, işi gücü olmayan, sıkıntınızda arkanızda durmayan biri ile ayrılmaktan çok çok geç kalmışsınız. Asla vicdan yapmayın. Arkanıza bakmadan kaçın.

Diğer tanıştığınız kişi için de kendinize biraz zaman verin. Bitmiş bir ilişkinin ardından biraz dinlenin bence. Tanıştığınız kişi mantığınızla birlikte kalbinize de dokunmuşsa bunu zamanla hissedip devam edersiniz.

Benim 1 bucuk yıldır ayrıl barış devam eden bir ilişkim vardı . 5 aydır askerde son bir ayı kaldı . Sevgilim karakteri benim istediğim gibi değil hep zorlaya zorlaya buralara geldik . Daha önce beni aldattı sosyal medya üzerinden ağlayıp sızladı affettim . Cebinden para çıkarmaz sanki ben erkekmişim gibi davranır derdimde sıkıntımda arkamda durmaz . Gelince ne iş yapcağı konusunda bir fikri yok aynı yaştayız evlilik evet evlencez bi gün ama karşıma geçipde hayaller kurdurmaz onun dışında her gün arar sorar ilgilidir .
Benim çok problemli oldugum bir süreçte aile ve işle ilgili ben gerçekten artık dayanamıyorum sende askerden gelince iş mi buluyosun napıyosan yap evleniyosak evlenelim demem üzerine bana ben zaten bunu istiyorum demeyip kavga çıkardıgı için ayrıldım .
Bu süreçte de görücü usulu sayılcak bir şekilde biriyle tanıştım . 25 yaşındayım hemşireyim ve değer görmek artık yoluma bakmak istiyorum . Yeni tanıştıgım kişi işinde gücünde maddi durumu iyi bana çok değer veren biri sadece iki kere görüştük ama hissettirdi çok da düşünceli .
1 haftadır eski sevgilim arayıp ağlıyo yalvarıyo askerde oldugu için kendimi bıraktıgım için çok suçlu hissediyorum gelince görüşcez bu şekilde bitmez ben seni çok seviyorum bilmem ne vicdanıma oynuyo . Kısa bir süre içinde bunlar geliştiği için kendimi çok kötü biri gibi hissediyorum . Ve yeni kişi bu ilişkiyi bilmiyo çünkü geçmişi konuşmak istemediğini söyledi .
Eski sevgilime karşı duygularım bitmiş olsada çok eski arkadaşım ve vicdan yapıyorum gerçekten üzülüyorum sizce ben ne yapmalıyım bu işin içinden nasıl çıkarım ?
Daha once seni aldattigini yaziyorsun. Kendi yaptigin hatayi hafifletmek icin. Aldattiginda ayrilacaktin. Askerligi bitmesine 1 ay kala degil. 🤦🏻‍♀️

Adam aldattıgında ayrılmayıp,yedeğini bulup ayrılmanız?Yani yeni adaya yazık olmus ne diyelim.

Neden hala aramalarina karsilik veriyorsunuz ki ? Arasin acmayin mesaj atsin okumayin kafanizi karistirmasina firsat vermeyin..

Siz kötü bir şey yapmamışsınız ki yapsanız da hakkınız. Hayır adam hep leşmiş ve aldatmış bu adamla devam ederek en büyük kötülüğü kendinize yapmışsınız. Ona başkasıyla görüştüğünüzü söyleyin ama olay çıkarır mı?

Evet olay çıkar
Siz kötü bir şey yapmamışsınız ki yapsanız da hakkınız. Hayır adam hep leşmiş ve aldatmış bu adamla devam ederek en büyük kötülüğü kendinize yapmışsınız. Ona başkasıyla görüştüğünüzü söyleyin ama olay çıkarır mı?

Adam aldatmış niye suçlu hissediyorsun ki zaten devam ederek sen hata etmişsin bir de bu adamla evlenecek miydin?

Aldatılmış ve affetmişliğinize ek olarak, sizi anlamayan, değerli hissettirmeyen, işi gücü olmayan, sıkıntınızda arkanızda durmayan biri ile ayrılmaktan çok çok geç kalmışsınız. Asla vicdan yapmayın. Arkanıza bakmadan kaçın.

Diğer tanıştığınız kişi için de kendinize biraz zaman verin. Bitmiş bir ilişkinin ardından biraz dinlenin bence. Tanıştığınız kişi mantığınızla birlikte kalbinize de dokunmuşsa bunu zamanla hissedip devam edersiniz.
aldatmada mi var ?! kac bacim kac .o simdinaskerde ordayken uzakta baskasini bulamaz oyuzden senide elinde tutmaya calisiyor. yeni cocuktan hislandiysan onla devam et, iliski yeni bitince hemen yeni iliskiye baslanmaz diyenleei takma sanciyi ceken sen degilsin ex adam . sende sanci yokki kismetinde cikmis tepme bence

Şarkısı var bunun, Hakan Altun yaptı. Askerdeyken ayrıldığı İclal Aydın'a. " Telefonun ucunda çaresiz bekliyorum. Bekliyorum ama gelmeyecek biliyorum. "
İlişkiniz zaten zayıfmıs, uzatmaları oynamışsınız. Araya askerlik girmiş. Kopmuşsunuz. Yoksa memlekette nice kadın sevgilisini, eşinin asker yolunu bekliyor. Askerlik vesile olmuş. Yanana olsaydınız da nihayi son buydu.

Ben vicdan yapacak bisey goremedim zaten sorumsuz biri cimri bencil ve aldatma var ayrilmak icin dhaa ne olmasi gerekli? Hic uzulmeyin hayatimda baska biri var diyin yada engelleyin askerden gelince illa size ulasmaya calisirsa baska biri oldugunu soylersiniz ne üzülüyorsunuz sorumsuz adamin teki

X