Askeri lojmanda yaşayan kızlar size bir sorum olacak?

Aynı durumdayız benimki de o kadar profesyonel emekliyor ki aylardır yürümek yerine sıralıyor bir de kız çocuğu erken yürür derler

Aynı durumdayız benimki de o kadar profesyonel emekliyor ki aylardır yürümek yerine sıralıyor bir de kız çocuğu erken yürür derler
Erken emeklediği için oldu doktor da söyledi neyse ki benim oğlan yürüyor kurtuldum stresten ayyy darısı size

Lojmanda oturan iş arkadaşım var, bir dönem oda bahsetmişti. Ama yasak olarak değil, çok sıkı denetliyorlar giriş çıkışı demişti. Ayrıca lojmanda olsa askeriyede gizlice insanlar sokulabiliyorsa vay halimize

Lojman olayını bilmiyordum,şimdi okuyunca öğrendim bende.
Orduevi yasak onuda telefonla arayarak öğrendim.
Normalde böyle bir düşünceye asla girmezdim pandemi başından beri de girmedim ama en son gizlice soktuk misafirimizi dedikleri zaman benim için düşündürücü oldu ama o da doğruymuş

Erken emeklediği için oldu doktor da söyledi neyse ki benim oğlan yürüyor kurtuldum stresten ayyy darısı size
Evet bizde aynı durumdayız vallahi keşke yürüse bıktım herkesten bu konuda ahkam duymaktan

Merak ediyorum hala misafirliğe gitmeyen ve misafir ağırlamayan birtek ben ve çevremdekiler mi acaba

İşte benim kafamı karıştıran da tam olarak o kısımdı

Normalde böyle bir düşünceye asla girmezdim pandemi başından beri de girmedim ama en son gizlice soktuk misafirimizi dedikleri zaman benim için düşündürücü oldu ama o da doğruymuş
Kaçak misafiri içeriye almak nasıl bir beceri acaba,bagaja alsalar kesin bakarlar oraya.
Ya da arka koltuğa yere çöktü üstünüde örttü herhalde görünmemek adına.
Yıllarca askeri lojmanda kaldık araçlar bile aranırdı hep.

Benim tahminim arka koltukta çömeldi kuzenim zaten oranın sakini olduğu için arabada kimse görünmeyince kimlik gösterip geçmiştir diye düşünüyorum ama çok ilginç ve yanlış

Benim tahminim arka koltukta çömeldi kuzenim zaten oranın sakini olduğu için arabada kimse görünmeyince kimlik gösterip geçmiştir diye düşünüyorum ama çok ilginç ve yanlış
Peki çıkarken ne yaptı ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…