aşkın fedakarlığı...kim yapar bunu?

ben bunu daha önce izlemiştim ve bizim türk filmlerinden esinlendiklerini düşünmüştüm :) ama yine izlerken içim burkuldu.çok duygusalız yawww

Tam Bir Aptalmiş Kiz Yaaaa Onun Için Kendi Hayatindan Vazgecmiş O Hiç Sarilmiyor Anca Zirliyor Ben Olsam Simsiki Sarilir Birakmazdim.......

daha öncede izlemiştim. ama izlediğimi zannetmişim. muhteşem bir aşk.harikasınız ya.

cokk güzelmişş...bende aşkım için canım veriridimmm....allah onu benden almasın..aminnnnnnn...allah sevenleri ayırmasın...

Kızlar sabırla sonuna kadar izleyin böylesi bir aşk varmı

[youtube]kCjOxroMUg8[/youtube]

Ya bende biraz odunluk var:bbo:
İlk izlediğimde çok sıkılmış,şimdi izlediğimde de sıkıldım:1closedeyes:
Aşk beni sıkıyormu ne:bbo:

Bende de azcik var sanirim ondan. Bu klibi her izledigimde iki seye sinirleniyorum. Tek gozunu verse olmaz miydi? Sonunda kiz aglayacagina neden gidip sarilmiyor? odun da olsam ben boynuna sarilirdim. Adam iki gozunu de varmis yani.

ben gordum bunu kac defa baktimdada hala diyorum gerceketn yapan bulunur mu diye bayiliyorum agladim da oldu :KK43:((((

ay bu klip miydi :KK43: ben bunu her izlediğimde hüngür hüngür ağlıyorum boyle birşey olamaz yha :'(

elin japonu sevdiği için gözlerini bile feda eder bizim odunlarda geçici hevesler uğruna evliliklerini feda eder:mymeka: böyle bi durumda sevgiliyse eninde sonunda bırakır evliysede ya boşanır yada ikinciyi getirir:mymeka:

gercek hayatda boyle asklar olabilecegini sanmiyorum...olsa olsa filmlerde ve kliplerde olur...

X