Eşimin “Erkek arkadaşlar buluşunca ya çapkınlık yapar ya da alkol içer..” cevabı

Hemen konuya dalıyorum. Evde oturuyorduk benim eş kişisiyle arkadaşlarımız aradı müsaitseniz kahve içmeye gelicez dediler. Karı koca bu arkadaşlarımızda. Gelin dedik geldiler. Her neyse muhabbet sohbet ediyoruz falan güzel ortam. Benim mentali toplayacağım ortam yapmıştık tam 😊😊

Arkadaşımın eşi erkek arkadaşlarıyla olan bi anısını anlattı. Güldük eğlendik falan. Eşime bi arkadaşını sordular o ne yapıyor ya falan diye.. eşimde geçenlerde buluştuk görüşüyoruz arada ya diye girdi konuya nabtınız nereye gittiniz dedi arkadaşlar, ya adaş iki erkek bir araya gelince ne yapar ya alkol içer ya da karıya gider ben evliyim karıyla işim olmayacağına göre alkol içtik adajj nabıcaz başka dedi……..

Ben şokkk kızardım bozardım. Ne yani erkekler sadece bu ikisini mi yapar buluşunca dedim. Öyle tabi aşkım ben gerçekleri söylüyorum ne yapıcak erkekler başka kadınlar gibi muhabbet mi edecekler sanki hep dedi.. arkadaşlarda güldü falan şaka olduğunu düşünerek. Ama ben bozuldum tabiki böyle bir şey söylenir mi ya ? Ayrıca gayet normal hayatları olan tanıdığım erkeklerde var yani her erkek arkadaş buluşunca çapkınlık mı yapıyor sanki..

Arkadaşlar gittiler ben yine kendimle başbaşa kaldım şu an.. suratım beş karış ama anlar mı asla anlamaz, ne yapmaya çalışıyor bu adam anlamıyorum gerçektne
Tedavi mi olsaniz? Zira ihtiyacınız var

Hemen konuya dalıyorum. Evde oturuyorduk benim eş kişisiyle arkadaşlarımız aradı müsaitseniz kahve içmeye gelicez dediler. Karı koca bu arkadaşlarımızda. Gelin dedik geldiler. Her neyse muhabbet sohbet ediyoruz falan güzel ortam. Benim mentali toplayacağım ortam yapmıştık tam 😊😊

Arkadaşımın eşi erkek arkadaşlarıyla olan bi anısını anlattı. Güldük eğlendik falan. Eşime bi arkadaşını sordular o ne yapıyor ya falan diye.. eşimde geçenlerde buluştuk görüşüyoruz arada ya diye girdi konuya nabtınız nereye gittiniz dedi arkadaşlar, ya adaş iki erkek bir araya gelince ne yapar ya alkol içer ya da karıya gider ben evliyim karıyla işim olmayacağına göre alkol içtik adajj nabıcaz başka dedi……..

Ben şokkk kızardım bozardım. Ne yani erkekler sadece bu ikisini mi yapar buluşunca dedim. Öyle tabi aşkım ben gerçekleri söylüyorum ne yapıcak erkekler başka kadınlar gibi muhabbet mi edecekler sanki hep dedi.. arkadaşlarda güldü falan şaka olduğunu düşünerek. Ama ben bozuldum tabiki böyle bir şey söylenir mi ya ? Ayrıca gayet normal hayatları olan tanıdığım erkeklerde var yani her erkek arkadaş buluşunca çapkınlık mı yapıyor sanki..

Arkadaşlar gittiler ben yine kendimle başbaşa kaldım şu an.. suratım beş karış ama anlar mı asla anlamaz, ne yapmaya çalışıyor bu adam anlamıyorum gerçektne
Klasik erkek falan değil, böyle diye diye şu saçma erkekleri normalleştirmeyin hayatınıza!!!
Erkekler buluşunca halı sahaya gider, kokoreç yemeye gider, playstation oynamaya gider, cafede-kahvede sohbete- okeye gider, yürüyüşe gider, yüzmeye gider, spora gider... Normal- klasik erkekler buralara gider.
Diğerleri sizin "klasik dedikleriniz" Ata Demirerin deyimiyle ergenlikte beyinleri bel altına inip bir daha yukarıya çıkaramayanların yaptıklarıdır.

Klasik erkek falan değil, böyle diye diye şu saçma erkekleri normalleştirmeyin hayatınıza!!!
Erkekler buluşunca halı sahaya gider, kokoreç yemeye gider, playstation oynamaya gider, cafede-kahvede sohbete- okeye gider, yürüyüşe gider, yüzmeye gider, spora gider... Normal- klasik erkekler buralara gider.
Diğerleri sizin "klasik dedikleriniz" Ata Demirerin deyimiyle ergenlikte beyinleri bel altına inip bir daha yukarıya çıkaramayanların yaptıklarıdır.
Buralarda kendini yıpratmasan

Tüm erkekler aynı değil, kendi gibi zevzekleri kast etmiştir

"Karıya" gitmek nedir ya?
Ne leş zihniyeti ve leş bir tarzı var.
Arkadaşıyla bunun sohbetini sizin yanınızda yapması ayrı iğrenç.
"Ben çok iyi bir erkeğim değerimi bil ama istediğim gibi olmazsan başka kadınlara giderim." alt metinli bir cümle.
Böyle adamlara nasıl tahammül ediyorsunuz,üzülüyorum cidden.

Hayatı bunlardan sanan bi erkek bana göre embesilin tekidir 🤷‍♀️

Çünkü öyle değil. Cevap vermiyorsam çok yanlış yere çektiğin için.. anlatmakla düzeltemem yani o kadar yanlış yerlere çekiyorsun ki
Gazla çalıştığın ne kadar da belli. Bak nasıl cevap verdirdim sana. Her şeye bi cevabın olmuştu bunca zaman, buna gelince sus pustun. Böyle de cevap verdirirler. Bununla da gaza gelip mi evlenmiştin?

Tamamen terbiyesizlik bence. Karının ne düşüneceğini önemsememek bu
Kocan hangi konuda karım kırılır mı diye düşündü davrandı da kocanın düşünceli olmasını bekliyorsun? Hiç sevmem eskiyi ortaya sunmayı ama sen unuttun herhalde hatırlatayım, bedava çalışıyorsun, borcu bitince seni boşayacak, dişin ağrıdığında doktoru bile gereksiz gördü cimri olduğu için, sigortan yok, senin gözünün önünde elalemin karısına kızına sarkıyor. Ama senin yanında karıya gider dememeli haklısın. Kırılırsın tabi

Yani adam zaten sizi sallamadigini, umursamadigini size deger verip saygi duymadığını coktan söylemişti buna mi takildiniz? Beni bosasin diye beklerseniz daha cok boynuzlanirsiniz o da mavi nasılsa sesini çıkarmıyor ne de guzel kullaniyorum diyerek istedigini yapar. Burada ne yapilabilire gelirsek gidip bir avukatla görüşüp bosanma davasi acacaksiniz, magduriyetinizin giderilmesi için tazminat da isteyin. Baska türlü bu dertleriniz bitmez siz burayı aglama duvari gibi kullanirsiniz ama sonuç alamazsiniz bosa agladiginizla kalirsiniz

X