Aşılama aşşılama ıle ıkızı olan varmı:D

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadaşım umarım çoğul gebeliğin oluşur;ama inanır mısın bak şimdi bende merak ettim aşılamayla çoğul gebelik yaşayan arkadaşlarımız varmıdır acaba?hihoyyyt

valla benim tanıdıgım en az 3-4 kişi var aşılamayla ikizi olan.hatta tup bebeğe göre şansı daha yüksek.sonuçta birden fazla yumurta oluştuysa bisürü sperm gidiyor.

cok merak edıyorum ve bende ısdıyorum cogul gebelıkk ınsallah olurrrr

inşallah istediğin gibi olur arkadasımda zor değil mi hem hamilelikte hem bakımında coğul gebelik.masrafıda cabası.ben sırf coğul gebelik ihtimali yüksek diye aylarca kaçtım aşılamadan.hihoyyyt

cıddımı dıyosun canım :KK70:
yok ısdıyorum ben yaa ıkızz ucuz bıraz zor olurda ısde ıkı kezz zahmette bulnmazsın bı seferde :KK70: ısde bakımı zor olur ben calısıyorum ama ısdıyorumö ya aılemızde cok ole normal yolla ıkı zı ucuzu bıle olan var esımın kuzenını ucuz esımın teyzesının annesının var ıkız ve benım erkek kuzenımın ıkız var yanıı sans bı ıhtımalde olsa varr yanııı

allah gönlüne göre versin ama ikiz bebekler her zaman bir risktir sakın unutma hem bebek için uğraşıyoruz....bence allah hayırlı evlatlar verir özürsüz kusursuz....

X