Tüp Bebek Merkezleri Ataşehir Memorial Dr. Cem Demirel Hastaları

kızlaarr ben şu teste bidaha bakayım dedim atmadım dı böle çoookkkkkk silik ama ççookkkkkkkkkkkk silik bir çizgi çıkmış:26: yok ben dayanamıcam işkenceye döndü akşam iş çıkışı özel hastaneye gidip bir kan vericem ay varsa var yoksa yok ama beklemek acaba demek çok sinir bozucu Hayırlısı bakalım akşama sonucu verirlerse yazarım size umarım o saate o testi yapıyorlardır

bence kesin var bişey,,, zaten çok net olmasıda gerekmiyor,,sen hemn git bi kanda yaptır. akşamı bekleme yok mu yakında bi yer hadi çatlıcam meraktan:18:

Canocum şu işi baştan yapsaydınya kaç gün geçti valla beni de çatlattın burada :84: akşama doğru hastaneye veya polikliniğe gidiyorsun, kanını veriyorsun ve buraya tez elden müjdeli haberini yazıyorsun biz de kutlama yapıyoruz

Suyasem canım hastaneleri aradım Acıbadem kozyatağı lab.ında 1 saatte veriyorlarmış sonucu. Zarpdenizle konuştum cumartesi yaptır dedi.Pazarı beklemene gerek yok çıkar dedi varsa bişeyler. hayırlısı olsun...arıcam seni zaten

tuğdemsu canım sabah yazdıklarını düşündükçe çok gülüyorum kendi kendime, bende reglimden kah göğüslerime kafayı takarım, kah kasık ağrılarımai kah ateşime hatta işyerinde bile ara ara açıp idnilermi şiştilermi diye bakmışlığım olur bizim gibi çatlak varmıdır acaba

yok ki buralarda 10-15 km ilerde acıbadem var ama şirket arabasıyla ve biriyle gitmem gerekir oda çok zor akşam çıkışta ancak oda o saate yaparlarsa ama ne biliyim ya çok ümitlenmeyelim ççoookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk silik

Çok haklısın bende kendime gülüyorum,,,allah kafayı yedirtmeden akıl sağlığımız yerindeyken nasip etsin şu bebeleri....

hastanelerin hepsinde akşam da yapıyorlar testleri sen yinede herşeye hazırlıklı ol belki tuttuysa bile değerin düşük olabilir, test yanılmış olabilir en güzeli şu işi netleştirmek...

Olsun ben ümitlendim, olumsuzsada olumsuz olur ne yapalım,,,,iyiside bizim kötüsüde bizim...keşke birine rica etsen akşama kadar sonucu verirler yada bi ara sor 1 saate sonuç veren cihazları var mı?

bende sabahtan beri göğüsleri sıkıştırıyorum şöle sade uç kısımları çok acıyor şişme ve sızlama yok şuan baktım biraz acıma var diğer yerlerde de ufff çıldır geldi vallaaaaaaaaaaa biri bizi gözetlese kesin tehşisi koyar diye
akşama inşallah yaparlar testi bura 3 saatten önce veren olmuyor pek

valla sizde gidin yaptırın çünkü beklemek acaba demek daha can sıkıcı yoksada kabul edip oturuyorum ama böle yedim kafayıııııııııııııı belim ağrıyo acaba kasık ağrıyo acaba göğüs şişti acaba demekten fenalık geldi banaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

saat 6 yı beklemek durumundayım ama eşimide oralara sürükleyip bide yoksa onuda üzmek istemiyorum ben alıştım daha metanetliyim o garibim ben üzülmiyim diye daha dinç duruyo ama içten üzülüyo biliyorum bakalım birini bursam beni götürün derim ben bi ortam yoklıyım kimle gidebilirimmm

Evet canım çok haklısın ama gerilmek yok,, sonuçta allah izin verirse alacağımız sonuç bir bebek sonucu, yada olumsuzu ama sonuç olarak unutmayalım dün konuştuklarımızı...hasta değiliz,,,sadece bebek var mı yok mu kontrolü bu iş... O yüzden sıkıntı yok...SADECE BEN ÇOK HEYECANLANDIM SENİN ADINA,,,kendimi bıraktım bi kenara seni takip ediyorum şimdi,,,

Yakın olsak ben gelir alır götürürdüm seni,, :26:Gecede olsa yaz mutlaka...ben akşamda hep burda olucam.

tamam canım olumlu olumsuz ne çıkarsa yazarım ama olumsuz olursa sakın üzülmeyin tamam mııııı bebeişleriniz de üzülmesin sizin müjdeler de gelicek ben başı çekiyorum test te bakalım hayırlısı olsun , ben herşeye hazırlıklıyım çünkü beklemek beni çok yordu yoksada biraz daha bekler dr giderim kist falan bişiler oldu demekki:26: Saat 6 da işten çıkıyorum eşim almaya gelicek saten hemen yaptırır sonucu alınca yazarım , hastane sahibi tanıdık ama umarım sistemleri akşam o testi yapmaya uyumludur acıbadem bile 2 saat demişti en erken bakalım yazarım size mucukkkk

biz üzülmeyeceğiz sen de üzülme sakın sen zaten tüp bebeğe kanalize olmuştun eğer olurda kendiliğinden hamile kalmışsan mucize ve hiç beklemediğin birşey olacak ve herkes çoook sevinecek olmamışsada zaten bu sonuca alışmıştık eksilen birşey olamacak hayatında öyle düşün, inşallah kimyasal gebelik falan olmaz onun için dua et olacaksa sağlıklı olsun annesine sıkı sıkı tutunmuş olsun önemli olan bu bence... gece yaz mutlaka senin yanındayız bunu unutma :94:

ya valla şimdi arkadaşa beni acıbademe götür dicektim tam ama hayırdır dicek sonra tüp bebeki biliyo saten hemen anlıcak diyemedim erkek çünkü utandım şimdik bi arkadaş daha var aşşa inme durumu var bakalım ona takılabilirsem incem olmadı mecbur 6 yı bekliycem kızlar neyse ya bukadar bekledik kaldı 2 saat niye depreşiyosam dimi

tamam tamam üzülmeyiz, ama olursa çoooook sevinebilir miyiz

Dediğim gibi olursa süper olcak ama olmzsa sakın canını sıkma sen.....
burda bile bize üzülmeyin diyosun,,,senle tanışmayı gerçekten çok istiyorum,,,tebrik ediyorum,,,güçlüsün

siz nezaman gidiyosunuz konuştunuz mu? suyasem tudemsu c.tesi mi büyük gün ay nasıl bişi dimi kendimizi unutup birbirimizi merak ediyoruz tüp bebek kardeşliği böyle bişi işte ben şimdi dualarla sizin güzel haberleriniz bekliyorum , benim olmasada şuvar ki tranfer günümde sizler koca göbekler geliceksiniz sizi tanımış olcam en büyük teselli dimi

Bakalım canım ya pazar da olabilir cumarteside sana bilgi veririm burdan. Önce Herasles var zaten... 31 aralık onun sonucunu alacağız...İnşallah güzel güzel haberler almış oluruz.

Ben burdan yazıp sizinle paylaşına rahtlıyorum,,,hatta kimse olmayıncada canım sıkılıyor,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…