Gebeliğe Hazırlık Ateş Ölçme Yöntemi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin cnm amin.
nasil insanlar ben de anlayamiyrm.

E yuh yani. Bari bekleseydi de dogumhaneye girerken sorsaydi.

.......................

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilemiyorum bacım, belki öyle olmuştur.
Ben iyiyim ablam, göbeğim de çıktı baya baya

cutem ne yapacaksın, akışına bırakacaksın, tamam gelsin deyip tepene çıkarma da. Çok özlediyse annenlere gelip görsün ve evine dönsün yüzsüz. İşin zor, arada kalmışsın kafan karışmış, Allah yardımcın olsun kuzum

gayet güzel sonucun canım

Oyle cnm.
isin komik tarafi kv isteyince anneme de geliyr zaten. Suan sadece numara yapiyr. Poh pohlanmak istiyr.

Gece bebegi emzirip yemek yiyrm. Bi baktim ki ellerim de ve kollarim da daha once hic gormedigim bi dökuntu olusmjs bile uzuntuden.

Hiççç pohpohlamayın, hakedecek en ufak birşey yapmadı, yapsaydı zaten derdim sana "cutem boşver, büyüklük sende kalsın" diye, ama dilim varmıyor yani
Kıyamam üzüntüden neler oldu ya Biraz da o üzülsün boşver

Günaydın canlar

cute canim ne olur üzme kendini kv ne hali varsa görsün
yeter cektirdigi.biraz vurdumduymaz ol cok hassassin sen . hala ustune geliyr keyfinden mi kaliyrun annende sanki.

nukra cok sukur kv zede olmaktan kurtuldun uzak olsun senden.

eflaaaaal nerdesin canım merak efiyrm. dr a gidicektin.

Nasilsiniz kizlar bizim düğün yaklasti ya yoğunluk artti diktirdigim kiyafet olmadi hic kilo alirim diye bol yaptirdim e baktim 44 beden elbiseler normal oluyor bana kiyafet üstünden düşüyor bi arkadaşa dedim gel dene olursa o alicak ben yeniden kiyafet bakicam yoruldugumda yanina kar kaldi

Ama aksam guzel bi haber aldim tercih sonuclari aciklanmis İstanbul universitesi Tıbbi Dökumantasyon bolumunu kazanmisim
Ehh çok prestijli bi bolum değil belki ama benim için güzel bi ggelişme

Saolun guzeller. Yapi meselesi iste. Degistiremiyrm kendimi. Keske elimde olsa da takmasam kafama. Hassas donemime denk gelmeseydi bu kadar uzulmezdim belki de.

Hayirli ugurlu olsun cnm.

Saolun guzeller. Yapi meselesi iste. Degistiremiyrm kendimi. Keske elimde olsa da takmasam kafama. Hassas donemime denk gelmeseydi bu kadar uzulmezdim belki de.

Hayirli ugurlu olsun cnm.

Saol cnm çok TSK ederim
Cutem herkes ayni şeyi demiş ama bencede takmamaya calis hatta benim gibi isi kafam yerinde değil yedim kafayi moduna gir dellen bulasamasin sana kimse
Bazen derdini anlatabilmek için isi hakket deliliğe vurmak lazim
Allah yardimcin olsun su doğumdan sonraki ilk 3-5 ayi sıkıntisiz geçirenyok galiba ama ikincide oöyle olmaz

Canım eflal bugünlerde yoğunum, gelemeyebilirim merak etmeyin demişti.

Ayy çok sevindimmmm, hayırlı uğurlu olsun Şimdi okullu mu oldun sen yaniii ne güzel yaa

canım hiç korkma..en basit rahim filminde bile genel anestezi veriyorlar. rabbim yanında olacak
Benim 3-4 gündür ayaklarim sismeye basladi ve anlatamam midem felaket yaniyor sanki benim pasa icerde ates yakmis bogazimi midemi yakiyor
sorma yaaaa bunca zaman reflüm olmasına rağmen hamilelikte beni zorlamadı şükür ama bu son zamanlarda delirmek üzereyim. gaviscon bile içtim bi kaç kez. bu yüzden sürekli ağzıma bir şeyler atıyorum kilo almak istemediğim halde. naneli sakız yutmuş gibiyiz. ben reflüye alışığım ama gebeliğin son denemlerindekii bi başka kızlar. zaten midem nerde onu bile anlamıyorum:)
midende olduğu için daha çok yakar canım. inince azcık rahatlarsın.
maşallah ahmet asıma.
kan serumları işe yarayacak. 11 e çıksa rahatlarsın canım.
henüz bebek yorumu yapılmaz. tüm değerler lazım bize. siz not edin.
adette ateş yüksekten aşağı düşebilir bazen yuurtlamada iyice düşer sonra çıkar tekrar. ama genel olarak adet günü düşüktür bir önceki günden. tabloları incelemenizi öneririm.
ohhh hadi bakalım yusufcuk şu gaz ayarını yapsın sen de iyileşiceksin canım. bak gör 2 ay değil bir iki haftaya kendi evine gidiceksin.
maşallah kızına.. pıtırık:)
artık çok daha eyecanlı olucak pıt pıtlar sayesinde. ama her gün olmasını bekleme. kendini yeme neden olmadı diye. bir ka. haftaya düzene giricek.
canım rabbbim yanında olsun yüzünü hep güldürsün.
canım ölçümlerin sağlıklı olmadı senin bu ay. yumurtladıysan da anlayamadık.
nazlı ferhan:)
40 ı doldur gelecek. erkekler azcık geç gelebilir.
insanın istemediği ot burnunun dibinde bitermiş.
gitme canım oraya. dr ların vicdansızına düşürmesin allah kimseyi.
kizlar ikili test iyi cikti sukurler olsuun.tek yazamiyorum ama resmini cekip aticam buraya bakar yorumlarsaniz sevinirim.ustteki msj neoldu anlamadim
çok güzel canım ben hiç yaptırmadığım için bilemiyorum ama iyi çıktı denmesi yeterli. 3 lü 4 lü peşine düşme artık. gereksiz testler bunlar.
cutem vallaha tam dayaklık bu karı.
geldiğini nasıl da hissettririyor. sallama boşver. yaz geldi azdı bunlar iyice. sıcak vurdu bunları.
canım bölüm iş imkanı olarak geniş. hayırlı olsun.
elbise olmadı mı şimdi?

dokuzuncu ay cidden sormuş. inanın kendimi kaldıramıyorum. yaz gebesi olmak zaten çok zor yapış yapışım. hiç kokmayan ben kokuyorum kızlar. ekşi ekşi:) reflü insanın terini ekşitirmiş ender saraçtan duydum.

geceleri uyku yok. 7-8 kez tuvalate gidiyorum dönemiyorum çok ağır karnım. bacaklarımın arasına yastık koyuyorum. elim ayağım şişmişti hastanedeki serumlar ve ciğer geliştirici yüzünden şimdi yeni indi.

9.5 kilo almış görünüyorum kendi tartımda. yemek yaparken bile çok yoruluyorum.
midem zaten cadı kazanı gibi kaynıyo. iştahım da arttı iki gündür.

allah yardımcın olsun canım hayirlisiyla bi kurtulsaydin ins.istahin varken ye canim inan ben hic takmıycam kiloyu cute da gördük nasil olsa veriliyor kilolar. aşırıya kaçmadan yerim ben inş. zaten zayıfladim iyice zaten irsi olarak ablalariminda aman aman kiloları yok gebelikte de öyle. Sağlık olsun verilir o kilolar.

Ay sağol ya ,aslında Dr.da iyi dedi bende az netten bakiyim dedim ay kafam çorba oldu bisuru saçmalıklar yazıyordu.çok sagol

Mericem Rabbim bu günler hürmetine evlat hasretini dindirsin senin ve tüm evlat isteyen güzel yureklerin

sağol canım rabbim sanada bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah.

sağol kuzum sende birsürü şey yaşamışsın çok geçmiş olsun.
rabbim dora bebeğde sanada sağlık sıhhat versin.
mutlu mesut yaşayın inşallah

maşallah canım rüzgara çok daha iyi olur umarım
Sekerler. Foto ekledim. Siz bakinca silerim.

Azeri cnm. Senin kuzuyu goremedik daha..
göremedim
amin canım
göremedim fotoyu
öyle canım napalım
maşallah kızına canım:)
canım benim yaşadıkların hiç kolay değil Rabbim güç kuvvet versin sana inşallah bir an önce atlatırsın sağlıklı bebeklerin olur
canım yumurta yok
doğurursun merek etme 41 haftaya tamamlayan var güzelim, foto açılmadı bende sorun var bugün yani pc de
ayy cins doktorlardan fenalık geldi dengesiz
gittim canım yazıcam:)
kizlar ikili test iyi cikti sukurler olsuun.tek yazamiyorum ama resmini cekip aticam buraya bakar yorumlarsaniz sevinirim.ustteki msj neoldu anlamadim
bilgim yok canım pek
ayyy ayyy ne biçim kadınmış cutem ne diyeceğimi şaşırıyorum artık Rabbim sana bolca sabır versin çekilmez bu kadın
hadi gözün aydın canım:)
canım annemlerdeydim yazamadım
canım bölümün gayet iyi iş imkanı var hayırlı olsun

canım çok yordu seni hamilelik az kaldı inşallah doğum sonrası sıkıntısız geçer

inşallah kuzummmm
ben heralde hiç anne olamıycam gibi hissediyorum canım artıkk
sende maşallah 4 aylık olmuşsun
rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah

merhaba kızlar ateş tablomu alta eklıyorum. ben pek anlamıyorum sız ne dusunuyorusunz? adetlerım duzensız 4 ay oldu yasmının bırakalı. tahmınmım 29 unda regl olmalıyım ancak tablo dun u gosterıo regl ıcın erken mı yumurtlamısım=? artı atesım regl olmadan once dusmelıyken yukselmıs sızce nedır bu durum

Allah yardımcın olsun canım ya.
Ayy demeee ben de diyorum kocama benim kokum değişti diye, demek reflüdenmiş Sürekli duşta yatasım var, kendimden tiksindim

Ay sağol ya ,aslında Dr.da iyi dedi bende az netten bakiyim dedim ay kafam çorba oldu bisuru saçmalıklar yazıyordu.çok sagol
netten bakıp kafanı karıştırma, bunlar zaten olasılık belirten testler, kesin tanı değil, boşver akışına bırak canım Bebişin sağlıklı sıhhatli doğacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…