Göz Makyajı avon rimellerii kullananlar yardımcı olabilir mi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende avon kullanıyorum hemde temsilcisiyim..ben biçok ürününü kullanıyorum..zaten kullanmadığım ürünleri başkalarına önermiyorum..rimel kullanımı çok önemli sürmek için açtığınızda ağzını açık bırakmamalısınız.ve içine batırıp çıkardıkça hava almasına neden oluyo ve oda daha çabuk kurumasına neden oluyo..BİLGİNİZE.. -tatlicadiarzu-

Avon uplifting kullanıyorum çok memnunum avonun en güzel rimeli bence

PROD_969696Q.jpg

arkadaşlar bende bugün avondan bi rimel siparışı verdim şu bi tarafı rimel bi tarafı temizleme jeli olandan bu ürünü deneyen varsa cevap yazsın

Avonun temsilciliği yaptım ama hiçbir ürününü sevmiyorum sadece pırıltılı ruj iced cafe dışında ama kalıcılığı yok zaten rujları hiç kalıcı değil maskaraları berbat asla ama asla önermem nerdeyse hepsini denedim hiç memnun kalmadım topaklanma yapıyor,karmaşık gösteriyor ve hemen kuruyor onun yerine mesela daha uygun fiyatta ve kaliteli maskaralarda var örneğin cecile'in maskaraları ondan çok daha iyi yerimseniben
Arkadaşlarımda beğenmedi avonu bende beğenmeyince bıraktım temsilciliğini falan lülülülülülü

slm kıslar 3yıldan uzun suredır awonun superfull unu kullanıom we ck memnunum daaa once max faktor loreal loncome kullandım loncomeden hıccc memnun kalmadım surdukten kısa bı sure sonra pıtır pıtır dokuluo ama superfullde bole bı problem yasamadım hep dolgunlastırıo hemde uzatıo goren takmamı dıe soruo fıatıda uygun tek sıkayetım ck cabuk bıtıo yha:enbuyukkk:

şu sıralar idareten super shock maskara kullanıyorum ( düğüne yakın bi zamanda daha kaliteli ürünlerle malzemelerimi yenileyecem dea.s ) yalnız bu maskaradan da oldukça memnun kaldım genelde avon pek sevmem de

bende superfull kullanıyorum bu ara,hiç memnun değilim acaip tabaka halinde sürülüyo kaskatı bişe ve hiç şekil vermiyorum ,değiştirecem,
yanlız yıllar önce bi rimeli vardı hacim veren diye çok beğenmiştim,maalesef artık yok.

kıalar bende avonun üç aşamalı rimelini aldımm.fena değill ama lorealin her türlü ürününü tavsiye ederimm:sm_cool:

avondan mascara alacaksan full mascarasını al diğerleri 5 para etmez

ben zamanında 3 4 yıl avonda yaptım ama nedense hiç bir rimelinden memnun kalmadım
çok çabuk kuruyor ayrıca özellikleri de söyledikleri gibi değil

Ben de avon satıyorum en son rimel olarak loreal kullanmıştım. Ama avona üye olunca hadi bundan deneyeyim dedim. Ama benim aldığım pek bişeye benzemiyor:-) yani üst üste 3-4 kere sürücen ve üzerine kıvırma aleti ile kıvırıcan.... yani ölme eşeğim ölme. Makyaja ayırdığınız süre çoksa avon alın derim satıcısı olarak. Hatta her yazımda belirttiğim gibi benden geliş fiyatına da alabilirsiniz:-)

walla ben super lash ı kullandık kirpik diplerim kaşınıp pul pul oldu kabardı yani alerji yapıyorifakar size önerim illa avon diyorsanız "super shock" ürünü hakikaten kirpikleri yoğunlaştırıyor tavsiye ederim.bi tek o alerji yapmadı

bende aldandım spectra lash aldım teyzemın kzı satıyor oyle ballandırarak anlattıkı bı de arkadasıma aldım ne dandık ne ıgrenc bı rımel mhvettı kırpıklerımı 15 sene once golden roseun rımellerı vardı eskı fırcalar onlar gıbı kesınlıkle ama kesınlıkle almayı AVON SPECTRA LASH tavsıye etmıyorrum-tatlicadiarzu-senağlama

Ben avonun son cıkan 3 aşamalı rimelinden aldım gayette memnunum makyaj malzemelerimi sürekli oradan alırım. Duş jelime parfumume saç bakımıma kadar. fiyatlarıda cok uygun bence.

ben hem mistake proof hem de spectra lash kullandım, gayet güzeller. ama spectra lash da kademeyi iyi ayarlayamazsanız topak topak olabiliyor.

canım bana sorarsan da alma derim. ben 2 kere aldım allahtan ki indirinli almıştım yoksa ok gibi otururdu içime.hiç memnun kalmadım. insan kataloğa bakınca hepsini almak istiyor ama, iş kullanmaya gelince pos çıkıyor. bence ya maybeline yada maxfactor al derim...zemuszemus

Ben Avon'un Daring Curves maskarasını kullanıyorum ve gayet memnunum.

canim avonun super bir maskarasi var. katalogda fircasi mavi olan igne igne ucu hani yeni moda:) super bir maskara. tel tel ayirior ve kivirior. oyle dolgun gosterior ki anlatamam. indirime girince bi tane daha alicam muhakkak. adi "supershock" .en sevdigim yani zift gibi kirpiklerde kalmior kolayca temizlenior ama aglarsan fln da akmior. oyle yani. ben ciktigindan beri bu ucu igne igne olan rimellerden kullaniorum bir suru marka denedimve avon gibisini gormedim. herkese de tavisye ederim indirime girince 11 ytl fln oluor.

2905_kucuk.jpg

kesinlikle katılıyorum süper bişey benim kendi kirpiklerimde uzun bayaa avanun bu maskarasını kullanınca okardar güzel oluyolarki anlatamam teltel ayırıyo ve farklı bir hava veri harikaa teretdütde kalmadan alabilirsiniz indirlere denk gelirseniz fiyatı baya düşüyo ben 9 lirayamı ne almıştım

kızlar ben süper fullu kullanıyorum
harika tel tel ayrıyo dolgunlaştırıyo
tavsiye ederim

X