Göz Makyajı avon rimellerii kullananlar yardımcı olabilir mi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
el mahareti de çok önemli ama bence rimelden önce kirpik kıvırıcı kullanın bide o zaman görün kirpiklerinizi

kazara göz kapağını sıkıştırınca çok kötü can yakıyor :) bende avonun 3 aşamalı rimelinikullanıyorum, sorun yok fena değil ancak, yüzümü yıkayarak temizlediğim için çok fena akıyor. hiç ağlamadım, yada yağmurda kalmadım ozamanda aynı şey olurmu bilmiyorum. Almak isteyenlere bilgi olsun

bnm gozum cok dolar suan shock ve 3 asamalı var cantamda.. aglayınca falan rimel akmıo! goz kalemi bazenn :)

kızlar, supershock un bir mavi fırçalısı birde siyah fırçalısımı var. bunlardan hangisi daha iyi? bu ayki katalogda 10 Tl ama mavi uclumu siyah uclumu?

ben siyah uçlusunu kullanıyorum. Yani katalogda mavi gösteriliyo ama bana siyah geldi. Ayrı ayrı mı bende bilmiyorum... bilmiyorumkismile

kızlar bende kaç senelerdir hep avonun rimellerini kullanırım son zamanlardada süpershocka taktım ama geçenlerde bişy duydudmki sağlık bakanlığı onaylı değilmiş şaşırdım açıkcası gerç hala kullanmaya devam ediyorum oda ayrı bi konu=)

bn super shock kullanıorum süper bşey bnce acayp dolgun ve uzn gösterio ama kesnlkle suya dyanklısnı alma derm =) bnde bu sfer değişklik yapıp kıvrım verenden aldım inş güzeldir =)

ayrıca mavi uçlu ama rimelden dolayı siyah gözüküo ben kendiminkini siyah uçlu sanıyodum rimelm btince temizledm tbi çk zor oldu bşey içn lazmdı bi bktım mavymiş =)

mavi kapaklı olanı var adını unutttum annem almıştı zamanında onu kullanmıştım güzeldi bence :)

supershock suya dayanaklı olandan sipariş verdim bende bklm nasıl

şu linkten alyıntıdır:
Oriflame sağlık bakanlığı onaylı mı? | Oriflame Kozmetik

"Kozmetik ürünlerinin ambalajları üzerinde Sağlık Bakanlığı’nın vermiş olduğu ithal izin tarih ve numaralarını göremiyorum. Neden?
2005 yılı içerisinde Kozmetik Kanun ve Yönetmeliği değişmiş, Avrupa Birliği Kozmetik Mevzuatı ile uyumlu hale getirilmiştir. Yeni uygulamayla birlikte daha önceden geçerli olan ve kozmetik ürün piyasaya sürülmeden alınması zorunlu olan “ithal veya üretim izni” alınması kaldırılmıştır. Yerine Sağlık Bakanlığı’na bildirimde bulunulması koşulu getirilmiştir. Bu nedenle ürünlerin üzerinde artık Sağlık Bakanlığı’nın vermiş olduğu izin tarih ve numaraları yer almamaktadır.

Yani ambalajların üzerinde sağlık bakanlığı onaylıdır diye yazı koyulmasına gerek yok. Mantıklı düşünecek olursanız çok büyük bir şirketin sağlık bakanlığının onayını almadan milyonlarca satış yapmasına imkan yoktur.

Sağda solda onaylı değil gibi yazılar yazılmaktadır bu doğru değildir. xxxx kozmetik firmasında yazmasının hiç bir önemi yoktur çünkü böyle bir şeye gerek duyulmuyor"

yani nası bi memnuniyet aradığınıza bağlı.ben yıllardır aonun rimellerini kullanıyorum.her çeşidini denedim.süper extend şuanda kullandığım ve memnunum.yani arkadaşlar kirpikleriniz benim gibi kıvrılmıyo hemen yani tabiri caizse odun gibiyse zaten kralı gelse döndüremez onları.kirpik kıvırıcıyla beraber kullanıyorum genelde rimeli ve memnunum.yani bu fiyatlara dışardan kozmetik dükkanlarından alabileceklerimizden çok çok daha iyi onu belirteyim.umarım anlatmak istediğim anlaşılmıştır.beklentinize göre kızlarrrrrr:lepi:

bende uzun bi süredir avon 'SUPERSHOCK' maskarayı kullanıyorum çokta memnunum arkadaşlarımada öneriyorum kullananlarda çok memnun kalıyo arkadaşlar tavsiye ederim indirimdeyken baya ii bi fiyata alabiliyosunuz.

ben anewin rimelini kullandım.lash transformıng maskara+serum.black.çok memnun kaldım.fırçası falan güzel.avonda anewin ürünleri güzel.

Ben de avon'dan pek memnun kalmadım, Pastel kullanmaya karar verdim. Neredeyse aynı fiyatlar hem renkli waterproof volume color serisinde daha çok renk seçeneği var. Siyah için de 5 x volume düşünüyorum bugün yarın alıcam.. Hatta ben de forumda bununla ilgili yazdım bakalım yorumlarım nasıl olucak, galiba sonunda ikisinden de alıcam.

X