Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

hediyeler için belli kkatolog sınırı oluyor..hediyeeyi kazancam diyosan alıosun..yoksa avon bi sonraki kampanyanın katologunu(1tane) ilk siparişinle hediye olarak yollluor her ay..

ben bu ay ilk siparişimi verdim.bölge sorumlusuna.

bana 10 tane katalog yazacağını söyledi satış yapmam için...

ben bu ay ilk siparişimi verdim.bölge sorumlusuna.

bana 10 tane katalog yazacağını söyledi satış yapmam için...

kendin niye girmedin ki canım?sen yeni üye mi oldun? hani başındaysan 5katolog falan girseydi sana =) bi tanede hediye 6tane yeterdi başta sana.....a.s

kendin niye girmedin ki canım?sen yeni üye mi oldun? hani başındaysan 5katolog falan girseydi sana =) bi tanede hediye 6tane yeterdi başta sana.....a.s

kuzenimde avon temsilcisi bu sene üniversiteyi kazandı.gittiği yerde devam etmeyi düşünüyor benide o teşvik etti.o hep siparişlerini bölge sorumlusuna götürüyordu.

sorumluda tanıdık biri.kaydımı yaptırdıktan sonra 5 adet katalog verdi onlar ücretsizdi.

siparişlerimi teslim edincede 10 tane katalog sipariş etmesi gerektiğini söyledi.

daha yeni yeni öğreniyorum bende bu işi.

kuzenimde avon temsilcisi bu sene üniversiteyi kazandı.gittiği yerde devam etmeyi düşünüyor benide o teşvik etti.o hep siparişlerini bölge sorumlusuna götürüyordu.

sorumluda tanıdık biri.kaydımı yaptırdıktan sonra 5 adet katalog verdi onlar ücretsizdi.

siparişlerimi teslim edincede 10 tane katalog sipariş etmesi gerektiğini söyledi.

Siparişlerini kendin internetten verebilirsin. ınt vermek daha ii oluo ordaki kampanyalardan da haberdar oluosun yerimseniben

hayır 10katologa gerek yoktu...11kampanyada 450tllik sipariş girene geliş fiyatıyla arçelik ütü veriliyor..

bunun içinde 10katolog girmen gerek o onun için girmiştir..birde siz ne kadar fazla sipariş girerseniz belli miktar para kazanıyor o üye yaptıgı için..

aynen bende snn gibi yapıorm ama işte o yeni katologlar elime gelince bi sonrakini toplamaya başlıorm ya..atıorm 300topladım diyelim..
ilk gün 150sini giriyorm gerisini bekletiorm çünkü 2. ve 3. haftalarda hep hediye koyuyorlar :-)

İşte bende o işe sinir oluyorum:eek:lmaz:
Madem hediye vermek istiyosunuz ilk baştan söyleyin ya da siparişi girdiğimiz zamn verin hediyeleri niye sonradan msj atıyolarki siparişi verdikten sonra :kızgın:

İşte bende o işe sinir oluyorum:eek:lmaz:
Madem hediye vermek istiyosunuz ilk baştan söyleyin ya da siparişi girdiğimiz zamn verin hediyeleri niye sonradan msj atıyolarki siparişi verdikten sonra :kızgın:

Bunu özellikle yapıyolar.Hediyeyi alabilmek için tekrar satış yapacağımızı biliyorlar çünkü.
Adamlar işin cinliğinde.kötükedihüso

ben avon temsilciyim sattıgım sampuanları kimse beyenmiyor saçları sert yapıyormuş kepek falan oldu diyorlar sizdede bu tür şikayetler geliyormu acaba

ben avon temsilciyim sattıgım sampuanları kimse beyenmiyor saçları sert yapıyormuş kepek falan oldu diyorlar sizdede bu tür şikayetler geliyormu acaba

benimkilerdende memnunlar..özellikle bademli sampuandan...balsam bi harika zaten 10tane sattım geçen kampanya bu kampanyadada indirimde(11) gene istiyorlar :-)

merhaba ben aranıza yeni katıldım,
ben hiç şikayet almadım çok şükür,müşterinin istediğinden ziyade nasıl bi ürüne ihtiyacı olduğunu bizim anlamamız lazım ki memnun kalsın...

X