Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

sanırım haklısın...ama sinirleniyorum geliş fiyatına almak isteyen üye olsun .... gelişinden veriyosun karın yok hala yaranamıyosun ... banada hem geliş fiyatına alıp hem 4 ay sora verip hemde indirim isteyen olmuştu ...oda araştırmışmıdırki böyle... emeğe saygısızlık derim ben buna. başka bir ürünü ark hediyeleri için geliş fiyatına veriyodu ama ben emeği var diye çok basit ama 3 5 lira fazlasını veriodum...bu sanırım birazda görgüyle alakalı.....
lütfen arkadaşlar emeğe saygı......

her yazılanı okkudukça dadaha sinirleniyorum artık yapcak bişey yok

hayır canlarım almamış katalog fiyatıyla pek fark olmayınca sormak istedim
herkese geliş fiyatıyla veriyormuş gelen hediyelermi varmış onları kazanmak için yapıyormuş tek ben değil yani komşuları yakınları falan
yanlız benim anlamadığım yani bunu sormakda ne var

şunla özetleyeyimm alışveriş yaparken hiçmi fişi bakmıyorsunuz eksik yada fazla alınmışmı diye
yani 2 kuruş parayla ne ben zengin olurum nede satışı yapan kişi hala sizi anlamış değiliim sizdenmi almışım sizmi sattınızki
paranızmı geçti bana emekmi verdiniz hayret bişeyki hayret bişey yanii
insanları yadırgamak yerine anlamaya çalışsanız aynı durumda siz nasıl davranırdınız onun düşünmeliydiniz
siz alıcı olsanız ve geliş fiyatına verilceği söylense düşünmez
çok fazla alışveriş yaparım sadece 2 ürün aldığım bişey değil ağır eşyalar değil
normal fiyatıyla pek fark olmayınca acaba dedim
sinekden yağ çıkarmaksa ve mademki çok kazanmıyorsunuz aynı deyim sizede geliyor hanfendi
daha anlamlıları diyorsunuz ve dostça kalın diyorsunuz ya bu konuda ne tartışılır nede üstüne yorum yapılırdıda

sizin için değil diğer arkadaşlar için bukadar açıklama

tmm anladık madem öle geliş fiyatına veriorsn versn biz buna sorgulama yapamayız..ama snde madem fazla aldı 2 kuruşun hesabını yapmam diosn nie soruosn..???? madem sordun cvbını aldın bu tavır ne böle???? bizde bu işle meşgulüz bi sürü insanla uğraşıyoruz ve kmse bu işi bedavaya yapmaz tamammı azda olsa kar yapar tabi hediye dha önmli ama para herşeyden dha önmli bu devirde belli ki snn için öledir ki snde geldn sordun..

tmm anladık madem öle geliş fiyatına veriorsn versn biz buna sorgulama yapamayız..ama snde madem fazla aldı 2 kuruşun hesabını yapmam diosn nie soruosn..???? madem sordun cvbını aldın bu tavır ne böle???? bizde bu işle meşgulüz bi sürü insanla uğraşıyoruz ve kmse bu işi bedavaya yapmaz tamammı azda olsa kar yapar tabi hediye dha önmli ama para herşeyden dha önmli bu devirde belli ki snn için öledir ki snde geldn sordun..

eda sinirini bozmaya değmez boş ver canım

arkadaşım sana gelince marketten örnek vermişsin bide git markete de bakiiiim geliş fiyatından ver diye......
:))))

ya bunu nasıl söyleye biliyorsunzu nasıl değmez ya
inanın hayretler içerisindeyim yazdıklarnız söyledikleriniz

Yanlış yorumlamanızı istemem.... ben sizle konuşmaya değmez anlamında söylemedim... tartışmaya değicek bir şey olmadığı için öyle söyledim...
Bu topicte tartışma olmaz.... lütfen tartışmaya yer açıcak şeyler yazmayın buraya...
Sorunuzun cevabını aldığınıza göre lütfen 'Avon' dışında birşey daha yazmayın.

kızlar abartmaya gerek yok bence olayı.olumunekankayizsmile ben de en yakın arkadaşıma geliş fiyatıyla veriyorum.ondan fazla para almak bana biraz ikiyüzlülük olarak geliyor açıkçası,durumunu da biliyorum zaten.ama teyzem mesela hep katalog fiyatı öder,sen zaten öğrencisin az biraz da sana kalsın der.ama onun dışında bi temsilcilik yapmıyorum ben tabi.yakınlarımla beraber kendimize alıyoruz.bi de böyle geliş fiyatından veriyorum deyip katalogtan daha pahalıya satan insanlar da oluyor.kandırıyorlar insanı yani.ondan arkadaş da haklı.çok iyi tanımadığı biriyse şüphelenebilir.hediye uğruna bir sürü kişiye geliş fiyatıyla veriyorsa o kişi gerçekten hammallık yapıyor tabi,o da yanlış bence .:eek:lmaz: onun yerine gidip marketten o baharatlıkları alsa daha ucuza gelir vallaakannehir hem milletin iadesiyle fln da uğraşmaz

yeni katalog çok güzel gerçekten.keşke şu yeni bliss rujların testerlarını da çıkarsalarmışboshayallersmile yeni planetspa serisinin kokusuna bayıldım .true force da harika kardeşimde beğendi söz verdim ona vücut spreyini alıcam diyebayanssulusmile hepnize iyi satışlar kızlar

olay ne tam okumadım ama ben de satıslarımı geliş fıyatında yapıyorum ve cok fazla sıparıs alıyorum... hedıyelerı de gelıyor...
bu tamamen kişinin kendısıne baglı bırseydır,tercih meselesi yani...
herkese bol satıslar...

naber kızlarr amanin burda da mı tartışma oldu ya veren versin tabiki ama bazıları tamamen bedavaya getirmek istiyor bizi hiç düşünmüyorlar satan kşiyide düşünmeleri lazım

yaw sen pek tatlısın apranx olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile
ayy yorum yapmadan duramadım bilmiyorumkismile apranx arkadaşımın diğer arkadaşımıza yazdıgı msj çok hoşuma gitti de alkisalkisalkis

teşekkür ederiiiiimmm..:kedi::asigim:

aman Allahım kızlar ne oluyor böyle :eek:lmaz: burası tartışma ortamı değil..fazla uzamış mevzu..soruyu soran arkadaşa tavsiyem; böyle şeyleri merak ediyorsa özelden bi arkadaşına sorsun..zaten buarda geliş gidiş fiyatlarının yazılması hiç doğru değil...

ay.! baharat takımım geldi diye yazıcaktım ..onu bile unuttum..:umursamaz: hepsini doldurdum tek tek kızlar,çok güzel bi takım ben beğendim...ama içlerini doldurunca daha güzel oldular..renkleri ortaya çıktı..zemuszemus

aman Allahım kızlar ne oluyor böyle :eek:lmaz: burası tartışma ortamı değil..fazla uzamış mevzu..soruyu soran arkadaşa tavsiyem; böyle şeyleri merak ediyorsa özelden bi arkadaşına sorsun..zaten buarda geliş gidiş fiyatlarının yazılması hiç doğru değil...

ay.! baharat takımım geldi diye yazıcaktım ..onu bile unuttum..:umursamaz: hepsini doldurdum tek tek kızlar,çok güzel bi takım ben beğendim...ama içlerini doldurunca daha güzel oldular..renkleri ortaya çıktı..zemuszemus

canım çok güzel bi konuya değinmişsin.bende burda ürünlerin geliş fiyatlarının yazılmasının taraftarı değilim.hele geliş fiyatının nasıl hesaplanıcağını yazmış bi arkadaş.Arkadaşlar lütfen böyle şeyleri yazmayalım.dışardanda çok takipçileri var bu topiğin.o hesaplamayı bilenler zaten yapar..lütfen bi daha geliş fiyatları ve nasıl hesaplanıcağı yazılmasın burda :umursamaz:

avonun kendi sitesinde de yazıyor ne kadar kar yapılacağı aslında gizli saklı bişey değilki bubilmiyorumkismile

kızlar yeni çıkan rujlar nasıl biliyormusunuz hiçboshayallersmile

selam arkadaşlar bişi sorcam ben yine bazılarından duyuyorum siparişlerin ödemesinde sınırlama oluyormuş.nası oluyo bu?mesela 250 tllik sipariş verdiysem siparişi aldıktan itibaren 2 hafta vermiyolarmı ödeme için.ne kadar siparişte peşin ödeme şartı koyuluyor,ne kadarlık siparişte ek süre veriliyo acaba??bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

cnm 150 tlyi geçersen 1 ay veriyorlar bankadan otomatik ödeme talimatı verince havale ile 15 gün veriyorlar b.irde 150 tlnin altında olursa 15 gün veriyorlar

ben otomatik ödeme talimatı vermicem.o zaman 150 ve üstünde siparişler geldikten 15 gün içinde ödicem.150 ve altında olursa yine de 15 gün mü veriyolar?hmmmm

yooo benim ki de otomatik ödemede 150 yi geçince 1 ay sonrasına atıyor...

mesela perşembe günü sipariş verdim 28 mayıs görünüyor fatura ödeme tarihi...

bu akşam çıktım paramı yatırdım bankaya oh be yarın sabahta arayacağım alın paranızı yatırdım yollayın hemen kloliiimmmiiiiii diyçem..

eda sinirini bozmaya değmez boş ver canım

arkadaşım sana gelince marketten örnek vermişsin bide git markete de bakiiiim geliş fiyatından ver diye......
:))))
haklısın tatlımmopuyorumnanaktan

ayy ne kdr güzel ablacm inşallah annemde beğenir sırf bunun için uğraştım bu ay bugn yine sipariş girdim 435 oldu bnmde gelir..çok şükür kargom verilmiş yrn gelir inşallahzemuszemus

yooo benim ki de otomatik ödemede 150 yi geçince 1 ay sonrasına atıyor...

mesela perşembe günü sipariş verdim 28 mayıs görünüyor fatura ödeme tarihi...

bu akşam çıktım paramı yatırdım bankaya oh be yarın sabahta arayacağım alın paranızı yatırdım yollayın hemen kloliiimmmiiiiii diyçem..

huri ablacm snnki cumartesi gelir zannediorm bilmiyorumkismile

hayırlı olsun şeker bakalım benimkide gelşsin...

sabah aradığımda acaba yarın gelir mi ki ???

X