Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

daha önce kullandım avon genital bölgeyi bu ay bu denli indirimi beni şaşırttı müşterilerimi de olduğu gibi...nedense böyle akılalmaz indirimler bazen sıkıcı sonuçlar sıkıcı insanlar getiriyor bize öle deilmi?

yoo sıkıcı insanlar pek denk gelmedi cevremde yoklar enazından :) müşterilerim iiler maş. nazar degmesn :)

daha önce kullandım avon genital bölgeyi bu ay bu denli indirimi beni şaşırttı müşterilerimi de olduğu gibi...nedense böyle akılalmaz indirimler bazen sıkıcı sonuçlar sıkıcı insanlar getiriyor bize öle deilmi?

kaldırılıyor mu ben de alıyım o zman :)

bu ay ıkı tane ama o yanında verılen dus köpüğümü ne onu almak ıstemıyorum ya..

güzel ya manolya duş köpügü hediyesi :) hediye edersin ya da satarsın...

ya valla ben su lagoon indirime girsin istiyorum 50tne aldım korka korka 1tane kalmadı hala istiyorlar :KK43:

ürünlerin her ikiside güzel ama çok fazla ürün stoklamanızı tavsiye etmem...
her ay farklı ürünler indirimi giriyor ve şansınız daha fazla artıyor bunları değerlendiriseniz eğer hakedilen hediyelerden faydalanmanız mümkün olabilir...özellikle müşterilerinize indirimleri takip ettirin buay alma diyin bekle deyin ve başka ürünlere yöneltin bu sayede ürün ağınız genişler ve her ay başka ürün bitimi için sipariş alabilirsiniz...50 tane lagoon duş jeli iimiş ama heray çok indirimde zaten bize gelişi genelde 4,50 ii olmuş başka kotalar için bence stoklama yapmayınız fazla...
karışmak gibi olmasın ama....

bu ay ki advance serisi şampuanları çok indirimde bunları değerlendirmek gerekli ...ayrıcachic deo ları öğrencilere yönelik olabilir 1 alana 2 tane hediye fiyatına...
faraway setine gelince geçen ay 1 müşterim rimel kalem setini aldı bu ay faraway ben çantası dabana hediye olmuş oldu...heyooooo

heh benden 4tane almıslardı farklı kişler de far away aldı çantalar ban kaldı ben de devamlı müşterilerime hediye ettim:)

çantasına bayılan ,cüzdanı isteyen ,bozuk para çantasını sahiplenen mi yoksa makyaj çantama göz koyan mı ararsın hepsi bende valla hala.....bana ne zman gelcek diyenler çıkıo hep...

evet sorma valla cüzdan bende bozuk para cüzdanı kardeşmde makyaj cantası annemde:KK70:
parça parça bölündü hediyem :KK70:

X