Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

geçen anneme maskarası indirime girerse maskarasını al demiştim ve ilk defa bir ürününden memnun kalmadım berbat birşey kirpiklerimin rengini koyulaştırmaktan başka birşey yapmadı. de dolgun ne de uzun görünüyorlar hatta maskara sürmüş ve ona rağmen kısa görünen bi kirpik gibi görünüyo ki kirpiklerim kendinden uzundur maskara sürünce de takma gibi durur sinir oldum.halbuki seneler evvel almıştım memnun kalmıştım ama artık güzel değil,eee el mecbur sürcez para verdik.

far göz kalemi rimel duj jelleri süper ama gerisi yalan diyebilirim kızlar özellikle cilt tipinizi öğrenmeden avon için demiyorum herhangi bir ürün sürmeyin kuzenim sürdü cildi bir ay fosur fosur kabardı kızlar fondetenle bile belli oluyordu dikkatli olalım.En iyisi organik kremler ama çok pahalı onlarda:KK43:

sadece parfümünü kullanıyorum..
gölgeleme yapmak için farları uygun değil
rimelleri cidden kötü,iyi diyen kendini kandırmıs olur.
el kremleri evet güzel
göz kremleri bes para etmez annemden biliyorum
sac ürünleri de iyi değil
dus jelleri güzel.
spa serisini pek kullanmadım.

allığı suratımı mahfetti sivilce bastı kötükedihüso

maskeleri yüzümü delik deşik etti izler bıraktı nefrett ediorummmm

fondöteninden çok memnunum yıllardır kullanırım.ve insanlar fondöten kullandığımı anlamazlar tenimi öyle doğal güzel sanırlar.söylediğimde şaşırırlar.aslında cildim çok bozuk.açılıp kapanan göz kalemleri dudak kalemleri hariç kalamleri berbat.rimelleri berbat.kremleri dehşet.banyo köpükleri çok güzel.şampuanları berbat ötesi.ıslak glazwer rujları harika.foravay parfümü mükemmel çok kalıcı.uzun ince cam şişelerdekiler hacı yağı gibi.farları fena değil.vücut keremleri ama şu parfümlerin kremleri çok kalıcı hele parfümle bir kullanın siz kokunun kalıcılığına bakın süper.takıları basit.fransız manikür seti felaket.

rimelini almıştı ve 2-3 kez kullanabildim sürdüğümde gözümde acayip kaşınmaya neden oldu :KK43: bir daha da almadım avondan

bende avon ürünleri kullanıyorum memnun olduklarım var ama çoğu işe yaramıyor para kazanmanın en kolay yolu kadınlara kozmetik pazarlamak avonda bunu yapıyor .

:teytey:slm ben avondan çok memnunum özellikle rimeli ve parfümleri çok güzel

kızlar ben genç serisinin akne ürünlerini kullanıyordum yeni tonik sipariş ettiğimde çok tuhaf kokusu vardı babama sordum ispirto kokuyor dedi bu ne şimdi anlamadım ispirto zararlı değil mifisfisfis

olmaz olurmu hiç yüzümü mahvetti avonun kremi sivilce kremleri var bılırsınız yüz için onlardan sürdüm burnumunnn kenarlarınııı yaktı resmenn buruştu kabuk bağlamıştı yüzümmm.allahtann bi iz kalmadı yüzümdee

makyaj malzemeleri beş para etmez... göz farları katalogda kocaman gözüküyo..bi geliyo eve küçücük..

nemlendirici kremi bırak nemlendirmeyi kuruttu cildimi...bi daha da kullanmam...:umursamaz:

avonun genel taktiği şu
bir ürünü katologda muhteşem gösteriyo belirli bir fiyatı var
sonra bu fiyat bir kaç ay sonra yarı yarıya düşüyor
o zaman indirime kanıp aldığınızda kalitede yarı yarıya düşmüş oluyor
avondan yeşil bir far aldım beğendim güzeldi
fiyatı yarı yarıya inince aynı farın morundan da alayım dedim
bana gelen far normal fiyata aldığım yeşil farla aynı kalitede değil
çarşıda pazarda satılan şu ucuz adi farlar gibi bi far geldi bana
verdiğim parada boşuna gitti
avondan bir şey almayın alırsanızda indirime kanıp almayın sakın
aynı şey rujda da başıma geldi
aynı ürünün yarı fiyatına düştüğünü görünce bir başka rengini sipariş ettim
gelen likit rujun yarısı boş bariz belli yani
avon o kadarda kaliteli bir marka değil indirim yapınca hele kalite adına hiç bir şey kalmıyor

aaa hayret yaaa
avonun 2 ayrı rimelini kullanıyorum ve 2sindende acayip memnunum
rujlarınıda seviyorum
parfümleride süper
bi fondotenini kullanıyorum oda süper
şampuanlarıda süper
el kremleride çok güzel
daha sayamıycam ama çoğu ürününden memnunum ben şahsen
yanlız ojeleri hiç bi işe yaramaz =))

işin ilginci ben ojelerinden de memnunum. sanırım 10 seneyi geçti devamlı avon kullanıyorum. tek beğenmediğim şey krem yada köpük farlar...

avonun genel taktiği şu
bir ürünü katologda muhteşem gösteriyo belirli bir fiyatı var
sonra bu fiyat bir kaç ay sonra yarı yarıya düşüyor
o zaman indirime kanıp aldığınızda kalitede yarı yarıya düşmüş oluyor
avondan yeşil bir far aldım beğendim güzeldi
fiyatı yarı yarıya inince aynı farın morundan da alayım dedim
bana gelen far normal fiyata aldığım yeşil farla aynı kalitede değil
çarşıda pazarda satılan şu ucuz adi farlar gibi bi far geldi bana
verdiğim parada boşuna gitti
avondan bir şey almayın alırsanızda indirime kanıp almayın sakın
aynı şey rujda da başıma geldi
aynı ürünün yarı fiyatına düştüğünü görünce bir başka rengini sipariş ettim
gelen likit rujun yarısı boş bariz belli yani
avon o kadarda kaliteli bir marka değil indirim yapınca hele kalite adına hiç bir şey kalmıyor

likit rujun yarım gelmesi temsilcinin suçu sanırım. geri yollaması gerekirdi onu size vermeden. üstelik indirimde farklı ürün gelmesi gibi bişey mümkün değil. bazen stokta kalmadığında 1 soraki siparişle yolluyorlar. indirimde kıytırık bişey yolluyor olsa bunu yapmaz.ve zaten iade etme hakkınız var nasıl yapsın böyle bişeyi :bbo:

ben birçok ürününü kullandım avonun. ve hiç bi şikayetim olmadı.zemuszemus çokta memnun kaldım açıkçası.istediğim sonucu aldım yani. kayınvalidemde avon satıyo ve bi çok ürünü ona danışarak alıyorum. çevresi çok geniş ve çok fazla ürün satıyo. sanırım memnun kalınmasa bukadar satılmaz diye düşünüyorum.
mesela bnm kullandğm bi maske vardı ünivdeyken. ben çok memnun kaldım.arkdşmda değişikliği çok beğendi ve denemek istedi. eğer aynı sonucu alırsa kndsi de alacaktı. denedi ve 2 gün sora yüzünde sivilceler çıkmaya başladı:1shok:. ve buda herkesin cilt yapısının farklı olmasından,hassasiyetinden kaynaklanıyor die düşünüyorum.

avon parfümü istiyorsanız eğer bond gırl 007 yi siddetle tavsiye ederim
hem süper kokuyor. hem kalıcı. herkes parfümümün markasını soruyor fiyatı:51 ytl
yanında güzellik çantası..güzellik çantasının içinde katlanılabilir renkli ayna.. ayna kıLıfı .. ve avon ruj bulunmaktadır !!
siddetle tavsiye derim (annem avon temsilcisi olduğu için avonla ilgili hersey biliyorum)
merhaba bende birşey sormak istiyorum annene sorabilirmisin neden avonun hiç bir ürününde son kullama tarihi yazmıyor çok merak ediyorum hangi devirde yaşıyoruz yani artık herşeyin son kullanma tarihi varken neden avonda yok ?

benim bildiğim kadarıyla avon eczacıbaşı güvencesindeydi ama ayrıldı sonradanda şikayetler fazlalaştı ben başka bir markanın üyesiyim karalamak için değil ama cidden avon berbat

X