Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

ben 1 yıldr avonun cılt urunlerını kullanıyorum tonık ,kılmaskesı ve yuz yıkama jelını ve kremlerını kullanıyorum suana kadr cıldımde hıc bır tahrış durumu olmadı gayette memnunum.yüzümü kruttu hıc ıyı gelmedı dıyen arkadslar ıcın soyluyorum cilt tipinize uygun cılt bakım urunlerı kullanmadıgnz taktrde tum cılt urunlerı zarar verırı.onemlı olan cılt tıpınızı bılmenız lazım:KK66:

az önce ekşi sözlüğe girdim..ya istisnasız herkes aman aman uzak dursun diyor..herbalife gibi tarım bakanlığı onaylı bunlar da...çakal sürüsü...

bende ojelerinden memnun değilim bordo istedim katologta rengi süperdi bi geldi siyah ..dumura uğradım yaa :eek:klava:

ne derece dogru bilmiyorum ama arkadaşıma bir doktor bir eczaci kesinlikle avon kullanmayın demiş
ayrıca sadece elden satılması da kafamı karıstırıyor neden bi parfümeri yada ona benzer yerlerde satılmıyorr?

sağlık bakanlığından onaylı değil diye duymuştum o yüzden kozmetikçilerde satılamıyor

ayrıca cilt bakım ürünlerinden birini öğrencilik yıllarımda kullanmıştım suratım sivilce tarlasına döndü.

özellikle cilde direkt temas eden cilt bakım ürünlerini ve fondöten,pudralarını kullanmam güvenilir bir marka değil bana göre

Ben avon temsılcısıyım arkadaŞlar benım avonda en sınır olduĞum Şey sıparıŞlerımı erken vermeme raĞmen ÜrÜnlerı stoklarda tÜkenmıŞ olması benı delırtıyor gerÇekten mÜŞterılerıme mahÇup oluyorum ve yÜz ÜrÜnlerınden bazılarını tavsıye edebılırım hepsı gÜvenıır deĞıl parfÜmlerıne ve makyaj malzemelerıne dıyecek lafım yok gÜzeller kendımde sÜreklı kullanıyorum ÇÜnkÜ. Neyse dıyeceĞım Şukı ÜrÜn sıparıŞlerımı Çok erken vermeme raĞmen bazı promosyonlu ÜrÜnler hemen tÜkenıyor delırıyorum yanı artık sırf bu olaydan dolayı avonla ÇalıŞma ısteĞım azalmaya baŞladı.

avondan bir çok ürün aldım.kremlerinin kokusu iğrenç,şampuanlarıda beğenmedim.ama sadece parfümlerden memnun kaldım.ama onlarında kokusu çabuk uçuyor..mecbur kalmadıkça birşey almıyorum..

bende 2 kampanya dönemidir satiş temsilciliği yapıyorum yeniyim yani bundan öncede 4 5 kampanya oriflame yaptım onu bazı sebeplerden dolayı bıraktım avon içinde duymuştum bazı dedikodular kanser yapar falan diye ama yaşadığım yerde satan ve memnun olan bi çok insan var bana kayıt için gelen bayanlara bu konuyu açtığımda meyve veren ağaç taşlanır demişti bi şekilde başladım ama içim hiç rahat değil çünkü satış yaptığım günden bu yana hem kendim hemde yakın akrabalarım dahil olmak üzere buna annem de dahil bir çok ürünün kullanıyoruz fondoten rimel banyo köpüğü tüy dökücü tüy azaltıcı yaşlanma etkili losyonlar kremler vs kanserojen içeriklimidir kesin bir bilgisi olan belgelere dayanan arkadaşlar varsa nolur net bir cevap yazsın yorumların bir çogunu okudum ama net bir bilgi bulamadım başka siteleride araştırdım ordada net bilgiler yoktu lütfen yardım edin sağlık bu bu konuda sorumluluk almak çok büyük bişey ÜRÜNLER ıYı Mı KÖTÜ MÜ DıYE SORMUYORUM LÜTFEN BUNA DıKKAT EDıN KANSEROJEN ıÇERDıĞı KANSERE NEDEN OLDUĞU DOĞRU MUDUR DEĞıL MıDıR sorum bu

Son düzenleme:
ben varım! tahta göz kalemleri berbat.krem farları rezil.toz allığı paramparça oldu.rimelleri çok kötü.rujlarının bazıları çok güzel bazıları berbat.sadece duj jelleri parfümleri bazı rujları ve tahta olmayan göz kalemleriyle dudak kalemleri güzel.

bende 2 kampanya dönemidir satiş temsilciliği yapıyorum yeniyim yani bundan öncede 4 5 kampanya oriflame yaptım onu bazı sebeplerden dolayı bıraktım avon içinde duymuştum bazı dedikodular kanser yapar falan diye ama yaşadığım yerde satan ve memnun olan bi çok insan var bana kayıt için gelen bayanlara bu konuyu açtığımda meyve veren ağaç taşlanır demişti bi şekilde başladım ama içim hiç rahat değil çünkü satış yaptığım günden bu yana hem kendim hemde yakın akrabalarım dahil olmak üzere buna annem de dahil bir çok ürünün kullanıyoruz fondoten rimel banyo köpüğü tüy dökücü tüy azaltıcı yaşlanma etkili losyonlar kremler vs kanserojen içeriklimidir kesin bir bilgisi olan belgelere dayanan arkadaşlar varsa nolur net bir cevap yazsın yorumların bir çogunu okudum ama net bir bilgi bulamadım başka siteleride araştırdım ordada net bilgiler yoktu lütfen yardım edin sağlık bu bu konuda sorumluluk almak çok büyük bişey ÜRÜNLER ıYı Mı KÖTÜ MÜ DıYE SORMUYORUM LÜTFEN BUNA DıKKAT EDıN KANSEROJEN ıÇERDıĞı KANSERE NEDEN OLDUĞU DOĞRU MUDUR DEĞıL MıDıR sorum bu

ben sivilce için olan ürünlerinden birde saç bakım ürünlerinden memnun değilim berbatttı saçıma kepek yaptı şimdi parfümünü almayı düşünürrum rimeliyle bu yorumları okuyunca alam isteyim kalmadı:8

Ben avon temsİlcİsİyİm arkadaŞlar benİm avonda en sİnİr olduĞum Şey sİparİŞlerİmİ erken vermeme raĞmen ÜrÜnlerİ stoklarda tÜkenmİŞ olması benİ delİrtİyor gerÇekten mÜŞterİlerİme mahÇup oluyorum ve yÜz ÜrÜnlerİnden bazılarını tavsİye edebİlİrİm hepsİ gÜvenİİr deĞİl parfÜmlerİne ve makyaj malzemelerİne dİyecek lafım yok gÜzeller kendİmde sÜreklİ kullanıyorum ÇÜnkÜ. Neyse dİyeceĞİm Şukİ ÜrÜn sİparİŞlerİmİ Çok erken vermeme raĞmen bazı promosyonlu ÜrÜnler hemen tÜkenİyor delİrİyorum yanİ artık sırf bu olaydan dolayı avonla ÇalıŞma İsteĞİm azalmaya baŞladı.

Yüz ürnlerinden hangileri güvenilir??:sm_confused:

Arkadaşlar merhaba,
Ben yıllardır avon kullndığım gibi satışınıda yapıyorum.Ama önemli olan ürünler hakkında bilgi sahibi olup doğru kişiye doğru ürünü vermek.Kullanımı hakkında müşterileri bilgilendirmek.Sadece satış amaçlı olan temsilciler uygunluğuna bakmadan herkese herşeyi veriyor.Şırket için müşteri memnuniyeti çok önemli bundan dolayı memnun kalmadığınız ürünü 3 kampanya içinde iade hakkınız var.BıLıYOR MUYDUNUZ?
Lütfen satış temsilcinizden iade hakkınızı talep ediniz paranız boşa gitmesin......

Pardon bir konu daha var söylemek istediğim....
AVON raf ürünü değil doğru....Eğer sağlık bakanlığı onayı olmasaydı gümrükten nasıl giriş yapardı lütfen düşünün bir kere.....O kadar çok ürün girişi var ki 18 yıldır Türkiye'de 120 yıldır Dünyada satılıyor.

Kozmetik mağazalarında değil..ÇÜNKÜ kadınlara kazanç fırsatı sunan bir şirket....5 milyondan fazla temsilci buradan para kazanıyor.....

avonun satışa sunduğu çantaları önermiyorum. kampanya 11 deen 2 tane çanta siparişi verdim resimdekiyle alakası yok bebek çantası gibi:kızgın: resmen adamla dalga geçiyorlar ne renk uyuyor ne görüntü ikisinde de... ertesi gün iadeye yolladım

avonun satışa sunduğu çantaları önermiyorum. kampanya 11 deen 2 tane çanta siparişi verdim resimdekiyle alakası yok bebek çantası gibi:kızgın: resmen adamla dalga geçiyorlar ne renk uyuyor ne görüntü ikisinde de... ertesi gün iadeye yolladım
Katılıyorum Sadece_ben'e.Çantaları katalogdaki gibi değil.Avonun duş jeli,ruj ve parfüm dışında ürünleri güzel değil

avondan bi ruj aldım kalıcı ruj serisindendi.aman allahım o nasıl bi renk değil sürmek dudak kalemiyle falan da rengi yumuşamıyor. tam ben buradayım diyor rengi. bi çok ürününden memnun kalmadım. zaten artık almıyorum da ....tavsiye etmem....

slmlar arkdşlar.. bende bazen denk gelirse avondan sipariş veriyorum,çok sorunlu bi cildim olmasına rağmen kullandığım fondotenlerinde herhangi bi sorunla karşılaşmadım,üstelik ince yapılı ve güzel kapatıcılğı var,parfümlerin bazıları çok kalıcı (perceive tavsye ederim) rol onları çok kaliteli deil.
makyaj malzemleride fena deil fiyatlarına göre ii bnce,fakat cilt ürünlerini tercih etmem,güvenemiorum pek,5-6 sne önce kullandım bi sorun yaşamadım ama yinede şimdi cesaret edip alamam...

kızlar ben de avon satıyorum ama inanın babama eşime parfüm almaktan başka bir işe yaramıyo. bazen çok güzel kremleri çıkıyo ama bu kremler bir iki ay sonra üretimden kalkıyo. tam tamam artık bu kullanılır diyorum kaldırıyolar. sinir oluyorumkaydirigubbakcemile3 çantaları cüanları da çok kullanışsız. hemen dikişleri atıyor ne yazık ki.

merhaba arkdaşlar ben yeni üye oldum.böyle bir sitenin olması da çok gzl.ümit ederim ki,bir faydam olur.ve de faydalanabilirim bu siteden.öğrenmek istediğim konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşır mı.konu dore .hatta üye olan varsa daha iyi olur.sevgiyle kalın

X