Avuç içi hariç Her yerimde tüy var nomirmal mi

noblegirl98

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
131
27
22
Kızlar üst gövdem yani boyundan başlayıp karnıma kadar olan tüm kısımda ince küçük koyu tüylerim var köprücük kemiğimde bile. Sizce bu normal mi kafayı yicem sürekli bakıyorum psikolojim bozuldu. Tenim de beyaz olunca ekstra belli oluyo

Evet normal, insan da bir hayvan gibi her yeri kıllarla kaplı.
Eğer kalın ve siyah kollarınız varsa bu kadınlar için normal değil.
İnce ise her insanda böyle

Şimdi benim maalesef hem yumurtalık kistim var hem de biz doğuluyuz biraz da genetik babam da çok kıllıdır mesela. Kalın uzun değil yalan olmasın fakat renkleri koyu ve ten de beyaz olunca kafamı eğdiğim an görüyorum özellijle güneşte.Çok can sıkıcı boynuma kadar böyle siz düşünün ama cevabınız içimi rahatlattı çok teşekkür ederim

Canım herkesin öyle beyaz oldun için belki oluyordurin

Şimdi ben buna çok taktığım için sürekli insanları inceliyorum kimsenin o kısımlarda görmüyorum bu da daha da psikolojimi bozuyor sanki bu dünyada tek bende varmış gibi hissediyorum

Şimdi ben buna çok taktığım için sürekli insanları inceliyorum kimsenin o kısımlarda görmüyorum bu da daha da psikolojimi bozuyor sanki bu dünyada tek bende varmış gibi hissediyorum
Tek sende yok, özgüvenli isen o şekilde takıl kimene.
Ama psikolojini bozuluyorsa bu durumda, ya bir iki sene paraya kıyıp tüm govde iğneli yaptir kurtul
Ya da qswitch lazerle sararttir

Kız,benim Rus bir sevgilim vardı. Adamda sakal dahil bir gram kıl yok 😅 bir gün guneslenirken baktı baktı, güneşten belirginlesmis göğüs arasi tüylerini gösterip 'turk kızlarının burasında hep saç mi var' dedi :KK70: :KK70: ben de 'hayir,ben maymun soyundan geldim' dedim:)
Ya ben napam 😂😂
Ayrıca çoğu insanda kıl var, ama rahatsız değil. Mesela ben sırtımı falan aldiririm her yaz, çünkü çok güzel bir sırtım var, açık kıyafet giyinince kıllarımi düşünmek istemiyorum .
İki yakın kız arkadaşım var. Bir kere benim kıllı oluşumun dalgasini geçtiler, 'bir saniye' dedim, ikisinin de sırtını flaşlı bir şekilde çektim, gösterdim. 'sizin de sırtınız killi, sadece görmediğiniz için rahatsız olmuyorsunuz' dedim😂😂 sonra dert oldu , onlar da aldırmaya başladı :))
Demem o ki çoğu insan killidir, ne yapacağız yani . Para biriktir, kışın lazerle belli başlı yerlerden kurtul bence. Benim tek önerim 😇

Tek sende yok, özgüvenli isen o şekilde takıl kimene.
Ama psikolojini bozuluyorsa bu durumda, ya bir iki sene paraya kıyıp tüm govde iğneli yaptir kurtul
Ya da qswitch lazerle sararttir
Çok teşekkür ederim param olduğunda iğneliye gidicem iğneliyle yüzümü bitirdim çok şükür.Hiç özgüvenli bir insan değilim maalesef hatta özgüven düşüklüğüm sebebi bu zaten belkide.Bunun yüzünden erkek arkadaşım bile olsun istemiyorum:KK43: Sanırım benim sorunum bu durumu kabullenememek

Kız,benim Rus bir sevgilim vardı. Adamda sakal dahil bir gram kıl yok 😅 bir gün guneslenirken baktı baktı, güneşten belirginlesmis göğüs arasi tüylerini gösterip 'turk kızlarının burasında hep saç mi var' dedi :KK70: :KK70: ben de 'hayir,ben maymun soyundan geldim' dedim:)
Ya ben napam 😂😂
Ayrıca çoğu insanda kıl var, ama rahatsız değil. Mesela ben sırtımı falan aldiririm her yaz, çünkü çok güzel bir sırtım var, açık kıyafet giyinince kıllarımi düşünmek istemiyorum .
İki yakın kız arkadaşım var. Bir kere benim kıllı oluşumun dalgasini geçtiler, 'bir saniye' dedim, ikisinin de sırtını flaşlı bir şekilde çektim, gösterdim. 'sizin de sırtınız killi, sadece görmediğiniz için rahatsız olmuyorsunuz' dedim😂😂 sonra dert oldu , onlar da aldırmaya başladı :))
Demem o ki çoğu insan killidir, ne yapacağız yani . Para biriktir, kışın lazerle belli başlı yerlerden kurtul bence. Benim tek önerim 😇
Ahahahhah gerçekten rus olmak vardı ya.Beni görse adama baygınlık geçirirdi heralde dmdkkdkx.Evet haklısınız ben de zırt pırt manyak gibi kendimi flaşla çekip duruyorum iyice moralimi bozuyorum dediğiniz gibi iğneli epilasyona başlayacağım ya da bu durumu kabullenicem başka çarem yok:KK43:

X