Avukat esimden bosanmak istiyorum maddi zorluk ve ailem yok

1 yil sonra bosanma davasi acabiliyor adam dolmasini bekliyor belli ki tarihin

Konu sahibi memursa 5000 ×12= 60 bin düşer evden bence iyi bir kâr. Kurnazca.

6000 aliyorsa 5000 krediye 1000 de kendine kalir.

Acilen bosanma avukati bulmali
aılesının hatalı bulması
hemen tanır tanımaz borca gırdıgınden sanırım..
haklısın arkadasım..zararın neresınden donsen kardır değilmı

Esim bana siddet uyguladi.bir kere oldu siddet kufurler tekrarliyo surekli bosanmak istiyorum ama pekde yakin olmadgim kostek olan kardes ve ailem var.
Durumunuzu tıkandıgınız noktaları anladım maddi boyutu kendinizi çaresiz hissttiriyor olabilir kullanılmış kandırılmış olmak daha acı verici fakat cesaret edin herşeye çözüm var yasabilceğiniz tek bir hayatınız var kimseyi düşünmek zorunda degildsiniz eşinizle aranızda yaş farkı varmı var ise hiç düşünmeyin amaç ve niyet o zaman belli sizi uzaklıstırıp bezdirmek

aılesının hatalı bulması
hemen tanır tanımaz borca gırdıgınden sanırım..
haklısın arkadasım..zararın neresınden donsen kardır değilmı
Evet ondan cunku 40 yasinda biri boyle hatalar yapmaz. Ama konu sahibi o an babanin kaybi nedeniyle depresyonda.

Siz hatayı baştan yapmışsınız. Kendinizden neden bu kadar ödün verdiniz ki? Ne dediyse yapmışsınız. Arkadaşlarınızı bile silmişsiniz giyim tarzınızı değiştirmişsiniz kendiniz olmaktan çıkmışsınız kukla gibi olmuşsunuz kusura bakmayın. Bu kadar taviz veren birini herkes ezmeye çalışır. Memur olmanıza sevindim bir an önce iyi bir avukat bulun durumlarınızı anlatın o size bir yol gösterir. Bir yol çizmeden de eşinize belli etmeyin avukatla görüştüğünüzü. Krediyle alınan bir ev var sanırım borcu daha duruyor. Krediyi siz çektiyseniz zaten ev sizin olur tam bilmiyorum bu işleri ama dediğim gibi iyi bir avukat size yol gösterebilir.

Bir senede ozguvenimi yok etti.sadece isi icin cabaliyor.bana acidgi icin evlenmis v.s.ne derdimi paylasir ne ilgilenir.halbuki o is kurarken stres olmasin diye onun istedigi ,sehire tasindim ,ev aldim krediyle onun istedgi semtde ,kitap dedi ,makyaj sevmym dedi biraktim ,cok acik olmama ragmen daha da kapali giyim tarzi ,arkadaslarimi ,telefonumu degistirdim. Bunlara ragmen assaglama kufur en son siddet baskalarin yaninda rencide etme vs.isiyle surekli ,uyuyor butun evin alisveris ,ekonomi takibi ,evin tamir ofisin ihtiyaci takip hersey bende bir cop atar bi isime birakir bi cay demler ,aksam yemek yerken tv karsisinda sofrada oturuyo ki telefon la bana tek kalma diye yaninda oturuyorum diyo.gece 12 lere kadar telefon wc ,banyo dahil telefonla gider ,gece 3 ve 4 te kalkar ben uyurken tum hepsinin aciklamasi kanun okuym dilekce yaziym.hic ilgili olmadi yeni avukatga basladi.evde homeofis ,krediyle aldigim.en ufak bisey istesenm ilgi yada benim tercih ettgm biseyde diretsem kavga ,ekonomik destege getiriyor ,sonrasinda sen kotusun kufurler en son dayak evi terk etti .uzulmedim.onun yuzune bakinca bana vurdugu o an geliyo. Bana kufur ediyo kavga edince ben bana bagirma diyo susmayina videoya cekiyo abine gondercem diyo.uzuldugum. ona gore sehir ,ev ve isimi ayarlamam.sehir desen sorun yumagi olan ailemle ayni sehir onun isi icin mis ,ev desen 15 yil maasimdan 1000 tl kaliyo borc ,kredi karti borcu benim.zaten sorunlu ailem beni hatali buluyor ,destek yok daha da agirlastiriyo ,is desen bu sehire geldgm icin kadro falan ilcede .trafik kaza gecmisinden araba suremiyorum.arabada yok zaten ,kiskancliklari ydi assaglamasiydi ailemde gecmis hincin pesinde derken.ozguven yok oldu.bekarken hicte oyle dgldim.simdi borc ,ise nasil gitcem kiskanclikla servis mervis kapatdi almiyolar.arkadas cevremi yok etti.hem borclu hem yalnizlastirdi.ama kendi cok merhamet ve adaletliymis. Dovdu hic ozur dilemiyo ,sinirlendim diyo bana bagirdin diyo once o kufur ediyo ben adisin deyince bana hakaret edemezsin diyo.deliriyorum sanki bi kendi var ,

Daha yeni avukat cahil olarak goruyo beni.para kazanmaya basladi oyuzden benle isi bitdi.bosanmak istiyo ama bi dedgi biri tutmuyo.
Şimdi bu mesajın ilk kısmına ne diyebiliriz ki? Kendinizden bu kadar ödün vererek mutlu olmayı beklemeniz hata. Umarım boşanabilirsiniz.

Şu an sakin deılsınız tane tane anlatamamıssınız.Gelır durumunuz nedır.Esınız sızın vıdıolarınızı cekıomus bunu ayrı bır dosyada tutabılır.Net birseylere hazırlık yapıo .Çok tehlıkelı

Şunu belirteyim kesinlikle şiddete hakarete karşıyım ama bir cümleniz dikkatimi çekti yani ben şöyle anladım ilk bağıran hakaret eden sizsiniz sanırım eşiniz yüzde yüz hatalı ama bu davranışınız onun ailenize vb karşı savunması olabilir bence hiçbir zaman kavgayı başlatan taraf olmayın ki ailenize o da böyle dedi diyemesin kavga anında sessiz kalın ve ses kaydı yapın ailenize gösterin ben hiçbir şey yapmadığım halde böyle yapıyor diyebilmek için

Durumunuzu tıkandıgınız noktaları anladım maddi boyutu kendinizi çaresiz hissttiriyor olabilir kullanılmış kandırılmış olmak daha acı verici fakat cesaret edin herşeye çözüm var yasabilceğiniz tek bir hayatınız var kimseyi düşünmek zorunda degildsiniz eşinizle aranızda yaş farkı varmı var ise hiç düşünmeyin amaç ve niyet o zaman belli sizi uzaklıstırıp bezdirmek
5 yas benden kucuk ,evlilik isteyip istemedgni konusunda rahat biraktim baski yada manuple etmedim.net bi insanim.o pek oyle olmadi

okuduklarımdan anladığım eşiniz normal değil ama siz de yaralısınız, maddiyat işini halledersin ama duygusal ve psikolojik açıdan çok zorlanırsın. Azıcık başka yere gidip kendini dinle acele karar verme

darp raporu al evden uzaklaştırma çıkarttırırsın
Evi terk etti dun birdaha esyalarimi almaya gelirim dedi.beni dovdukten snra onun ne yuzune nede sesine tahammulum yok.kagida yazmis .takildgm bukadar kendi kararlarinda tutarsiz zitlarda olmasi.soyledikleri birbirini tutmuyor.sadece durust ol yeter.her sozunun altinda bi plan kurma arada yalanlarini sakladiklari cikiyor ,yorucu ve huzursuzluk veriyo.bastan beri boyle yapip neden evleniyor hep bi samimiyetsiz.basta inandgm seylerde aslinda oyle olmadgni isbatlayan seyler soyluyo.maddem hersey numaraydi niye evlendi evlendikten sonra en bastan beri neden zivanadan cikti.ne amaci bunu bilsem rahatlicm be psikolojim iyi gelcek.dolandirici mi? ,delimi.ne icin kullandi.koylulerine evli barkli is imaji cizmek icin mi?meslegin ilk basinda ofis falan tutacak para toparlamak icin mi?evlilik dgl dugun yok taki yok esyalar benim esyalar yeni dgl.ev homeofis kredi bende.bi zahmete girmedi yani?onunda benimde ilk evliligim.cikar plani olmadan bisey yapmaz.15 yillik polislikten sonra avukatlik okumus okul suresi icinde okul icin (rapor almak zordur polislere) rapor almasini saglayan kiz arkadasi varmis benle ciktgimiz zaman okul bitince bana takildi.benle aldatmis yani.polislikten once yatili okul 10 yasinda cikmis koyunden.is okul hayati hep bi arabeks fakir edebiyati?2 ay falan hic yakinlasma olmadg icin birini buldugunu dusunuyorum.cunku bana evlilikte aldatma olur diyodu.bosanmak cok istiyo ,son 4 aydir bana karisma ben yokmusum gb say.zaten yok gibi.ne evlenirken nede bosanirken ona yapismadim.ne zannediyo anlamiyorum.bunu planli mi yapiyo yoksa hastami?

Sadece evlilik için baskı vardır üzerinde evlenmiştir.sizi sessiz sedasız bulmuştur.dize getiririm demiştir.maalesef evliliklerin çoğu çıkar ilişkisine döndü
Aman evde kalmıyım evleneyim
Ben şimdi bununla evlenmezsem ailem birini bulup evlendirecek
Annem babama tahamülüm yok evleneyip kurtulayım
İnşallah hayırlı birliktelikleriniz olur bundan sonra.huzurunuz eksik olmasın.
Evi terk etti dun birdaha esyalarimi almaya gelirim dedi.beni dovdukten snra onun ne yuzune nede sesine tahammulum yok.kagida yazmis .takildgm bukadar kendi kararlarinda tutarsiz zitlarda olmasi.soyledikleri birbirini tutmuyor.sadece durust ol yeter.her sozunun altinda bi plan kurma arada yalanlarini sakladiklari cikiyor ,yorucu ve huzursuzluk veriyo.bastan beri boyle yapip neden evleniyor hep bi samimiyetsiz.basta inandgm seylerde aslinda oyle olmadgni isbatlayan seyler soyluyo.maddem hersey numaraydi niye evlendi evlendikten sonra en bastan beri neden zivanadan cikti.ne amaci bunu bilsem rahatlicm be psikolojim iyi gelcek.dolandirici mi? ,delimi.ne icin kullandi.koylulerine evli barkli is imaji cizmek icin mi?meslegin ilk basinda ofis falan tutacak para toparlamak icin mi?evlilik dgl dugun yok taki yok esyalar benim esyalar yeni dgl.ev homeofis kredi bende.bi zahmete girmedi yani?onunda benimde ilk evliligim.cikar plani olmadan bisey yapmaz.15 yillik polislikten sonra avukatlik okumus okul suresi icinde okul icin (rapor almak zordur polislere) rapor almasini saglayan kiz arkadasi varmis benle ciktgimiz zaman okul bitince bana takildi.benle aldatmis yani.polislikten once yatili okul 10 yasinda cikmis koyunden.is okul hayati hep bi arabeks fakir edebiyati?2 ay falan hic yakinlasma olmadg icin birini buldugunu dusunuyorum.cunku bana evlilikte aldatma olur diyodu.bosanmak cok istiyo ,son 4 aydir bana karisma ben yokmusum gb say.zaten yok gibi.ne evlenirken nede bosanirken ona yapismadim.ne zannediyo anlamiyorum.bunu planli mi yapiyo yoksa hastami?

X