avukat yardımına ihtiyacım var?

miniciki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2011
627
317
Merhaba
avukat yardımına ihtiyacım var moralim çok bozuk psikolojim bozuldu.
Ben bir oyun oynuyorum bu oyunda bana, eşime 10 aylık çocuğuma iftiralar küfürler ediliyor. hele çocuğuma söylenen lafları buraya yazmaya dilim varmıyor. Ben bu kişinin sosyal medya adresini buldum fakat oyunda ki küfürlerini ss aldım. Dilekçe yazmayı düşünüyorum fakat nasıl bir yol alacağım bilmiyorum. bu konuda çok ciddiyim lütfen oyun falan demeyin aileme hakaret küfürler edilince çok dokundu.

Fakirlik kağıdınız varsa bulunduğunuz ildeki adli yardıma başvurun , baro size avukat yönlendirir

Fakirlik kağıdınız yoksa da ikametinizin olduğu adliyedeki savcılığa dilekçe vericeksiniz
Bunu nerden bulucam demeyin googledan aratarak bulursunuz

Merhaba
avukat yardımına ihtiyacım var moralim çok bozuk psikolojim bozuldu.
Ben bir oyun oynuyorum bu oyunda bana, eşime 10 aylık çocuğuma iftiralar küfürler ediliyor. hele çocuğuma söylenen lafları buraya yazmaya dilim varmıyor. Ben bu kişinin sosyal medya adresini buldum fakat oyunda ki küfürlerini ss aldım. Dilekçe yazmayı düşünüyorum fakat nasıl bir yol alacağım bilmiyorum. bu konuda çok ciddiyim lütfen oyun falan demeyin aileme hakaret küfürler edilince çok dokundu.
Fiilin gerçekleşmesinden itibaren 6 ay içinde bireysel ya da avukatinizla cumhuriyet bassavciligina basvurabilirsiniz. Hakaretler, küfürler karsilikli degilse daha agir ceza alır.

X