Ortopedi Ayak burkulmasi :(((

CmreKck

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2013
410
278
Arkadaslar bi yakinim icin sormak istedigim bisey var :

Arkadas spor yaparken ayagini burkdu ve bir gun sonra acile gitti, doktor burkulmus demis ve deynek ile ayaga sarmak icin bisey vermis.

Sorum su : ayaginin sisligi ilk gun sadece biyerde idi (biyere toplanmisti sislik) bir gun sonra yayilmaya basladi. Su an ayagi cok sis, morarip duruyor. Normalmi morarip durmasi ?

Arkadas yanlis teshis koyulmus olmasindan korkuyor

Benim basimdanda gecmisti.. Kursta ayagim uyuşmuştu, neden se uyuştugunu fark etmemisim ayagima bir bastim icinden herseyi duydum.. Gun gectikce morarmaya başladi.. Kurs daki arkadaslarim fark eti ogretmene gosterdiler.. Kursda anlayan cikikci amca vardi, sicak suyla ayagimi yikadim ve amca ayagimi cekistirmeye basladi.. Tabikide doktora da gitim, ayagimi sargi bezimi acarken, doktor bir bakti sargi ustayla sarilmis tamam acma dedi.. Ayagin uzerine fazla basma dinlendir dedi yoladi.. Sonrada gecti cok şükür ..

Benim de ayagim burkuldu ama ani bi kalkista oldu benimki.. spor degildi bi talihsizlik olmustu..
Morardi ve sisti...
Bağ kopmus dedi doktor flimde cikti.. 2 ay alcili gezdim yattim.. vida takilcak dendi taktirmadim tirstim
Zedelenmiste olabilir arkadasin ihmal etmeyin ben 1 gun gitmedm doktor neden ustunde yurudun baği daha cok acmissin dedi

Arkadaslar bi yakinim icin sormak istedigim bisey var :

Arkadas spor yaparken ayagini burkdu ve bir gun sonra acile gitti, doktor burkulmus demis ve deynek ile ayaga sarmak icin bisey vermis.

Sorum su : ayaginin sisligi ilk gun sadece biyerde idi (biyere toplanmisti sislik) bir gun sonra yayilmaya basladi. Su an ayagi cok sis, morarip duruyor. Normalmi morarip durmasi ?

Arkadas yanlis teshis koyulmus olmasindan korkuyor
Seneler önce benim de öyle oldu burkulma diyip önemsemedik. Mosmor olunca Dr a gittik film çekti ki bağlar yırtılmış. Alçıya alındı koltuk degnekleriyle gezdim. Kaslarım zayıfmis fizik tedavi gördüm ameliyat oldum 10 sene geçti hala yeri ağrır. İhmal etmemek lazım

• Beğen
Reactions: H M
Gecmis olsun ayak ihmal edilmemeli benimki hafif bir burkulmayla kirildi ve ben o sesi duydum .Sonra aylarca bssamadim neyse ki dr iyiydi de kapi kapi gezmek zorunda kalmadim .ustunden 7 8 ay gecmesine ragmen biraz gezince hemen siser agri girer

Benim ayağım kırıldı. Çok şişmişti ilk kirildiginda

X