Ayak Parmaklarımdaki Tüyler

E

EU2

Ziyaretçi
Kızlar bnm ayak parmaklarımda bile kıl var. onlara bile ağda gerektiror. napcam ben ya. orasını klay almanın bir yolu varmıdır?

Kızlar bnm ayak parmaklarımda bile kıl var. onlara bile ağda gerektiror. napcam ben ya. orasını klay almanın bir yolu varmıdır?

:roflol::roflol::roflol:yha kusurabakma gülüom ama bendede war o sorun yhaaa nolcak cidden ben bikaç kere jilet sürdüm banyodayken eskiden tüy şeklindedi şimdi kalınlaştılar :roflol::roflol::roflol::roflol:cımbızla aldım kuaförüm cimbız kalınlaştırır sakın alma ağda yap dedi ufff walla sinir oluom yazan olsa bari kızlrdan bakma güldüğüme

bende de warr tüy gibii epilatörLe aLıyorumm aradaa:))

nasıl kolay yolu ya al işte bir şekilde jilet sürmede:1closedeyes:

Ya olmayan yoktur herhalde canım.Bende arada epilatörle alıyorum çok sorun olmuyo ya...

olmayan varya yengem deli edio beni sende ne bu böle bende hiç orda yok dior:KK70:
alıorum cıkıor gne ona sinir oluorum yoksa bi kerede alcaksın 1ay cıkmıcak. ama böle değilki habire cıkıor :KK43:

ya alınca zaten 1 ayda anca çıkıor...

:roflol::roflol::roflol:yha kusurabakma gülüom ama bendede war o sorun yhaaa nolcak cidden ben bikaç kere jilet sürdüm banyodayken eskiden tüy şeklindedi şimdi kalınlaştılar :roflol::roflol::roflol::roflol:cımbızla aldım kuaförüm cimbız kalınlaştırır sakın alma ağda yap dedi ufff walla sinir oluom yazan olsa bari kızlrdan bakma güldüğüme

aynen ben de jilette sürdüm cımbız da coştular kafamçokkarıştı
direk ağda falan yapsaymışım böyle olmazdı..:tomato:

ağda yapacaksın canım en iyi sonuç için..zemuszemus biraz (biraz mı?-tatlicadiarzu-) acıyor ama değer bence..a.s.

evet kesinlikle agda gerekiyor yada lazer epilasyon biraz masraflı ama mecburiyet işte. Erkeklerin en çok gözüne takılan tüğlü bölge ayaklarmış haberiniz olsun

kızlar sorun etmeyin eminim bi çok bayanda wardır.bende ağda yaptığımda hemen alıweriyorum.bazen acele işim olduğunda da epilatörle alıyorum.aman ayaklarımız ne kadar zaten üztündeki tüyler ne kadar olcak yerimseniben

epilatörle al tatlım :KK66:

sakın makine ya da cımbız kullanma sakal gibi çıkar...

soğuk ağda bantlarından al onları makasla boyutlarını küçült yapıştır çek...

bittiiii 2 hafta en az rahatsın....opuyorumnanaktan

Ağda yap canım ne olucak ayda 1 yapsan işini görür
Küçük ağda bantlarından al 2 dk şip şak bittikaydirigubbakcemile3

:roflol:valla ben bi ara tırnak makasıyla kesiyodum:roflol: şimdi ağdayla alıyom bakalım daha neler yapçaz sonumuz hayrolsunn:roflol:

tırnak makası en son çözüm:) tırnakları keserken aklıma gelirse belki:)

ben epilasyon aletini parmaklarımda gezdiriyorumm saniyede bembeyaz:roflol:

X