Ayda 10 Kilo Verme Diyeti ve Deneyimlerimiz

merhabalarrrhihoyyyt
bugün başladım ben bu diyete hadi allah yardımcım olsun
umarım devam ederim
gayet güzeldi yani sıkılmadımm yaparken
birde akşam yemegini yiyince elma sirkesi-bal-su karışımından içtim psikolojikmi bilmiyorum ama açlık hissetmedim
azimliyim ve başaracam
talin arkadaşımızın resmini görünce acayip azim geldi
paylaşırım arkadaşlar burada

kızlar yarın bende başlıyorum bu diyete başlamasına başlıyorumda çabuk vaz geçiyorum ben.ama gidişatım çok vahim. birbirimize destek olursak sanırım olur.

kızlar yarın bende başlıyorum bu diyete başlamasına başlıyorumda çabuk vaz geçiyorum ben.ama gidişatım çok vahim. birbirimize destek olursak sanırım olur.

canım kararlı olll bende öyle yaptımmm kıyafetlerimmm zor oluyor artık
alışveriş yapmak istemiyorummm
çünkü ya istedigimden bulamıyorum yada yakışmıyorrr şişkoyum çünkükaydirigubbakcemile3
hergün yaz buraya ne haldesin bende yazıcammm
1.günüm bitti benimm
belki şuan acıkmış olabilirim ama karar verdimmm gidecek bu kilolarrr:eek:klava::eek:klava:

ARKADAŞLAR YALVARIRIM BANA YARDIM EDİNNN.DOGUM KİLOLARIMI ATAMIYORUM VE ÇOK MUTSUZUM.3 SENEDE 2 ÇOCUK YAPTIM VE KİLOLARIMI ATAMADIMsenağlamaBENİDE ARANIZA ALIN BURDA BİRLİKTE ZAYIFLAYALIM BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM:içelim:HADİ BİSMİLLAH DEYİP BENDE BAŞLIYORUM SİZE YAZACAGIM SÜREKLİŞenizİNŞALLAH BAŞARIRIZyerimseniben

arkadaslar benımde 5 kılo fazlam var. yarın sabah bende baslıyorum. kızlar ne olur bı cızelge yaparmısınız. bırbırımızı takıp edelım. cunku dıyette takıp cook onemlı......

bu sabah tartıldığımda 1.5 kilo gitmiş olarak gördüm:teytey:
bugün 3. günüm ve acayip gaza gelmiş durumdayım
ama listenin hiç dışına çıkmadım ve bol bol su içtim
bu ay kesin 6 kilo vericem kızlar:sm_cool:
hadi siz de canlanın biraza.s.

bugün 2. günüm diyette
gayet iyiyim az önce kahvaltımı yaptımhihoyyythihoyyyt
diyete yeni başlayacaklar tebrik ediyorum sizide umarım sonuna kadar birlikte gideriz..ben daha tartıya çıkmadımmmm
mekkkup arkadaşım nerdesin başladınmı bugünnn
haberlerini bekliyorum vazgeçmek yokkk:eek:klava::eek:klava:

KIZLAR TEKRAR BEN :teytey::teytey:

TARTIYA ÇIKTIMM 1 KİLO GİTMİŞŞŞŞhihoyyythihoyyyt
YILMAK YOK YOLA DEVAMMMMM
BAŞKA BAŞLAYANLAR YOKMU

zambak3 başladım canım.bende hergün yazacağım.birbirimizin takibini bırakmayalım.şimdi talin arkadaşımız bir liste yapsa ve kilolarımızı haftalık takip etsek olurmu acaba?belki sizden utanırda bırakamam ne dersiniz?

selam arkadaşalr benim adımı unutmayın şehla benkaydirigubbakcemile3.aranızda en kilolu benim agliba 85 kiloyum 165 boyundayım:eek: burda birlikte zayıflıcaz inşallah kaydirigubbakcemile5 size bakıp bende azimlenmek istiyorum ve sizi çok seviyorumŞeniz

bu diyete yarın sabah itibariyle başlıyorum hadi zayıflayalım talin bence çizelge yapalım herkes kilosunu yazsın takip edelim birbirimizi.

TALİN;
herhaftabaşı güncellersin listeyi
başlama tarihini,
şuan yani diyete başlarken kaç kilo oldugumuzu ve
hafta hafta verilen kiloları yazabiliriz..
benim fikrim böyle ama başka fikri olan arkadaşlar varsa paylaşsın bizimle
ben inanıyorumki başaracaz biz bu işihihoyyythihoyyyt
kararlıyız dimi kızlarrkaydirigubbakcemile5

semiramis27
mektupp
şehla
pembeinci
zambak 3 yani ben
ve talin
şuan 6 kişiyiz kızlarrr...umarım amacımıza kavuşuruzzzzhihoyyythihoyyyt

ben de yarın başlayayım diyorum sağlıklı bi diyet gibi göründü :))

devamlı takipçiyim artık bnde:))

X