aynı evde yaşayan iki asker arkadaşı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Basligin yarisi azimle kadina fikir veriyor, diger yarisi taştaş pesinde ajsjnsnsnsnsnsj.

Gocmen kızıyım cok ilginc, gungormemis kufurler duydum ama bu gonulsuz.... burunsuz... hic duymamistim.

Allah iyiliginizi versin.

🤣🤣😂😂😂🤭🤭🤭🫣
Ben de göçmen kızıyım, fitili ben ateşledim. :KK53:

Üst düzey yöneticiyim demişsiniz de çok varoş hareket yapmışsınız. Talibim var demek zar zor çocuk yapmak?
Keşke sizi seven çocuk yapmayı dört gözle bekleyen biriyle olsaydiniz. Şimdi kendinizle birlikte bir de o çocuğu mutsuz edeceksiniz. Yazıktır günahtır. Nasıl sonunu düşünmüyorsunuz anlamıyorum.

Üst düzeyim dedi ki aaa tamam boşanamazmış doğru diyelim. Ama tam tersi oluyor o durum da ya.
Doğru, üst düzeyse boşanıp geçinmesi daha kolay olur halbuki. Bence KK’daki klasik sorunlu kadın öğretmen tipi var üyede. 😁

Millet 1 konuşur, 2 konuşur susar. İyi konumda çalışan birisiniz, bilinçli birisiniz (en azından olmalısınız diye düşünüyorum). Böyle şeyleri takmamalısınız yani. Adama hizmetçilik yapacağınıza kendi yolunuzu çizin. Çocuk okula gider, siz işe gidersiniz. Hafta sonu baba ilgilenmese de spora, kursa falan bırakırsınız. Siz de gezer, bir yerde oturup dinlenir veya birileriyle görüşürsünüz. En azından kafanız rahat olur. Paranızı ve enerjinizi kendinize harcarsınız. Çocuğunuza da iyilik yapmış olursunuz, sakin bir ortamda buyur ne güzel
Beni bu yorumla anladığınızı düşünüyorum. Teşekür ederim. Sevgiler

Boşandı diye dedikodu edecek çevre ayrı evde yaşıyor diye dedikodu etmeyecek sanırım o da olabilir. Yani işi gücü yerinde olan, kimseden ekmek istemeyen birine yapabilecekleri tek şey dedikodu olur zaten.
Yok yok. Herşeyi tasarlamış. İçine de bir adam oturtturmus. Ama adamın robot değil insan oldugunu unutmuş. Hiç bakmamış.

Gayet işinize gelmiş paspallik oburluk tembellik. Spor yapan aktif kadin toplasan 1 ay falan yaşadı belki de içinizde. Bu kadar seye insan silah zoruyla katlanmaz. Sizin hayat biciminiz bu. Anneniz bile uzak durmak istedigine göre karakteriniz olmus artik. Bosanmayi da dusunmuosunuz. Daha kaliteli cikolata falan alın bari :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X