aynı evde yaşayan iki asker arkadaşı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:) Valla bizim ailede kullanılırdı. Muhacir kesiminin ağzı bozuk olur. :KK70: 5 laftan 3'ü küfür olabilir mi? Oluyordu valla. Özellikle yaşlılarda böyleydi, babaannem taramalı tüfek gibiydi rahmetli. :)

Ya iste bizimkilerde oyle ama bunu hic duymadim, nasil duymam ahshshshh :)

Z zxshermine taninmamak icin belki farkli bilgiler yazmistir.

2012 de aynı işyerinde tanıştık, yakıştırıldık birbirimize
ilişkimizin en başından beri erkek arkadaşlarının benden öncelikli olması onlarla daha çok vakit geçirmek istemesi...
sonrası işyerlerimiz değişti, ilişkimiz ilerledi
beni başkası istemeye geldi diyerek evliliğe ikna yoksa evlilik olayı konuşulmuyordu
2016 yılında evlilik..
2019 yılında benim cinsel çabalarımla 1 çocuk..
bana karşı bir cinsel isteksizlik..
hep çabalama
sigarayı bırakıcam dedi bırakmadı
spor yapıcam kilo vericem dedi yapmadı beni kendine benzetti 20 kilo aldım
tartışmalarda saçmalama demesi, görmezden gelinmek, küçümsenmek, dırdır ediyorsun demesi...
çocuk yanında tartışmalar kavgalar gürültüler...
4 yıldır ayrı odalarda yatmak
akşam çocuk uyuduktan sonra ayrı tvlerde netflixden ayrı diziler izleyip konuşmama
seni seviyorum u bırakın, günaydın dememe, iyi akşamlar dememe
sürekli kaba şekilde bir iletişim karşılıklı
a desem suç b desem hemen ses yükselmesi dır dır ediryorsun demeler
kendimi unuttum, sadece anneyim hep ağlamaklı bir duygu halindeyim.
o eski şen şakrak gülmeyi seven kendine değer veren spor yapan aktif kadın yok oldu. kendini iyi hissetmek için gece aşırı yeme atakları sonrası pişmanlık. tatmin edilmeyen duygularla baş edememe. ne yapacağını bilememe. aynı evde yaşayan iki asker arkadaşı.
aile terapisi sonuçsuz
11 yıllık bir süreç..bu döngüyü nasıl kırıcam bilmiyorum...hayatım çürüyor..
sevgi dolu bir evliliği hakediyorum:KK43:
kimseyi bunları anlatamam söyleyemem dert yanamam
kendi annem bile bize geldiğinde tartışmalarımızdan gerildiği için bize gelmek istemediğini söyledi, kendi öz annem.. çok üzgün ve çaresiz hissediyorum. onu yok sayarak bu döngüyü lehime çevirmek kendime bakmak kilomu verip sağlığıma kavuşmak istiyorum. ama çocuğumu kendim büyütüp bütün sorumluluğu almak boşanmak istemiyorum. aynı evde iyi yabancı gibi yaşamak çocuğuma nasıl zarar veriyor bu beni mahvediyor. bu küçük şehirde boşanırsam üst düzey çalıştığım için çok sıkıntı yaşayacağımı biliyorum ve evliliğimin böyle olduğunun duyulmasından çok çekiniyorum. acaba ayrı evlere çıksak boşanmadan öyle yaşasak, çocuğa bu durumu nasıl izah edeceğimi bilmiyorum...
Ayrı eve çıktıktan sonra boşanmadan ne farkı var ? Bosaninca laf söyleyenler ayrı eve çıkınca laf söylemeyecek mi ? Tek başıma sorumluluk almak istemiyorum demişsiniz ayrı evde zaten sorumluluk sizde olacak ayrı ev saçma. Boşanmak istememe nedeniniz sizi ilgilendirir ya ondan beklentiyi tamamen kesip kendiniz için yaşayacaksınız ya da boşanacaksiniz.

E zorla evlenmişsiniz adamla "beni istemeye geldiler başkası kapacak yoksa" diyerek, yetmemiş bir de çocuk yapmışsınız. Hayatımız aldığımız kararlardan ibaret ve herkes seçimini yaşar sadece bu saatten sonra çocuğunuz için en doğru kararı almalısınız.
Beni gerçekten başkasıyla ailem yakıştırmıştı ve sıkıştırıyorlardı yaşımdan dolayı. Aslında şöyle yazmalıydım beni istemeye gelenler oluyordu eşim duyunca sonrasında söz evlilik oluştu, benden değil de onun isteğiyle aslında. Sevgiler

Bu konuda sadece çocuğa acıdım, annesi bencil ve sadece kendi mutluluğu için yaşıyor, eli düşüneceğine çocuğuna sağlıklı bir ortam sunsun önce, herkes anne olmasın Allahım 🤦‍♀️ Bir de mesleği var hala eli düşünüyor, asla acımadım keşke çocuk olmasa ve o adamla ömür boyu yaşasa...
Ki çocuk olsun diye de baya uğraşmış. Adam cinselliğe bile yanaşmıyormuş. Acaba huni ile falan mı hamile kaldı

İnsanlara anlatmaya Çekiniyor olmanın sebebi de kocanın yaptıkları değil olanlara rağmen senin hala devam ettiriyor olman. Çünkü sana tepki vereceklerini biliyorsun. Bunu bu yüzden tanımadığın bu insanlara anlatıyorsun çünkü seni yargılamamız sende bi anlam ifade etmeyecek
Çünkü ailen değiliz mesela
Ama sana şunu da söylemek isterim bir çocuk ailede ne görürse onu yapar bunu unutma ve kocanın yada kendinin aynısından yetiştirdiğini de ara ara kendine hatırlat. Çünkü sende konumundan memnun değilsin.
Ya senin gibi bişeyleri zorla oldurup mutsuz bir kadın olacak
Yada kocan gibi başka bi kadını mutsuz edecek
Senin kararların aynı zamanda yetişen bir hayatın oluşumunu sağlıyor.
Buradaki yorumları okumak çok farklı bakış açıları var. Herkese teşekürler yorumları için. Şöyle bir durum daha var. Yakında eşim iş için yurtdışına gidiyor uzun süre olmayacak. Çocuk için git gel yapqcqk. Bu durumda ilişki dinamiği değişecek. Boşanma durumunu ertelemek de biraz bundan aslında. Sevgiler

Taraflardan birisi kendi iradesiyle iletisimi duzeltmek istemiyorsa diger tarafin yapacak biseyi yok. Ya katlanacaksiniz ya bosanacaksiniz. Zorla güzellik olmaz
Çift olarak terapiye gittik. Sonra psikolog ya boşanın ya istekli gelin dedi. Daha sonra o gene çabalamadı ben kendim devam ediyorum ruh sağlığım için. Psikolog tavsiyesiyle şu an bir karar almıyorum aslında.

Çift olarak terapiye gittik. Sonra psikolog ya boşanın ya istekli gelin dedi. Daha sonra o gene çabalamadı ben kendim devam ediyorum ruh sağlığım için. Psikolog tavsiyesiyle şu an bir karar almıyorum aslında.

Ayni seyi demisiz terapistle. Daha istekli gelin demis, adamin da istegi yok. Bu durumda sizinde fazla seceneginiz yok

Huniyle hamile kalan bi uye vardi hatırlıyor musun 🤣

Neden örnek verdim sanıyorsun tatlı kıs :KK8:
Hunilerinizi 👉
1690285403628.png
ve Burunlarınızı
1690285451136.png
geyiğe kurban etmeden önce ki son çıkış ➡️↘️↗️⬇️⬆️⬅️🏃‍♀️

2012 de aynı işyerinde tanıştık, yakıştırıldık birbirimize
ilişkimizin en başından beri erkek arkadaşlarının benden öncelikli olması onlarla daha çok vakit geçirmek istemesi...
sonrası işyerlerimiz değişti, ilişkimiz ilerledi
beni başkası istemeye geldi diyerek evliliğe ikna yoksa evlilik olayı konuşulmuyordu
2016 yılında evlilik..
2019 yılında benim cinsel çabalarımla 1 çocuk..
bana karşı bir cinsel isteksizlik..
hep çabalama
sigarayı bırakıcam dedi bırakmadı
spor yapıcam kilo vericem dedi yapmadı beni kendine benzetti 20 kilo aldım
tartışmalarda saçmalama demesi, görmezden gelinmek, küçümsenmek, dırdır ediyorsun demesi...
çocuk yanında tartışmalar kavgalar gürültüler...
4 yıldır ayrı odalarda yatmak
akşam çocuk uyuduktan sonra ayrı tvlerde netflixden ayrı diziler izleyip konuşmama
seni seviyorum u bırakın, günaydın dememe, iyi akşamlar dememe
sürekli kaba şekilde bir iletişim karşılıklı
a desem suç b desem hemen ses yükselmesi dır dır ediryorsun demeler
kendimi unuttum, sadece anneyim hep ağlamaklı bir duygu halindeyim.
o eski şen şakrak gülmeyi seven kendine değer veren spor yapan aktif kadın yok oldu. kendini iyi hissetmek için gece aşırı yeme atakları sonrası pişmanlık. tatmin edilmeyen duygularla baş edememe. ne yapacağını bilememe. aynı evde yaşayan iki asker arkadaşı.
aile terapisi sonuçsuz
11 yıllık bir süreç..bu döngüyü nasıl kırıcam bilmiyorum...hayatım çürüyor..
sevgi dolu bir evliliği hakediyorum:KK43:
kimseyi bunları anlatamam söyleyemem dert yanamam
kendi annem bile bize geldiğinde tartışmalarımızdan gerildiği için bize gelmek istemediğini söyledi, kendi öz annem.. çok üzgün ve çaresiz hissediyorum. onu yok sayarak bu döngüyü lehime çevirmek kendime bakmak kilomu verip sağlığıma kavuşmak istiyorum. ama çocuğumu kendim büyütüp bütün sorumluluğu almak boşanmak istemiyorum. aynı evde iyi yabancı gibi yaşamak çocuğuma nasıl zarar veriyor bu beni mahvediyor. bu küçük şehirde boşanırsam üst düzey çalıştığım için çok sıkıntı yaşayacağımı biliyorum ve evliliğimin böyle olduğunun duyulmasından çok çekiniyorum. acaba ayrı evlere çıksak boşanmadan öyle yaşasak, çocuğa bu durumu nasıl izah edeceğimi bilmiyorum...
Ust duzey calısma yla bosanınca sıkıntı yasamayı ılıskılendırılemedım

Terapist demiş işte boşanın diye. 11 yıldır isteksiz olan adama sihirli değnek değmeyecek ki? Adam değişim istese terapiye cevap verirdi. Bu adamda sizi bu kadar bağlayan ne var? Neden kopamıyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X