Aynı işyerinden birisi ile sevgili olmak korkusu

life25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2021
370
143
İşyerimden birisi benden hoşlandığını söyledi, kaç aydır tanıyorum kötü bir davranışını henüz görmedim, benden 10 yaş büyük ama sevgili olmaktan korkuyorum aynı işyerinde olduğumuz için işten çıkarırlar diye korkum var, bir de ayrıca ya şans verip anlaşamazsak ve sonunda da bana karşı kötü biri olursa diye de ayrı bir korkum var, sizce ne yapmalıyım, işsiz kalmak istemiyorum işe ihtiyacım var, hayatıma birini de almak istiyorum ama çok kararsız kaldım

Kişiye karşı beğeniniz bir hissiniz varsa şans verebilirsiniz ama burada asıl önemli olan iş yerinde size flört veya sevgili gibi değil bir iş arkadaşı gibi davranması yani iş esnasında dışarıdaki gibi samimi ve işi sabote eden davranışlarda bulunursanız işinizi etkileyebilir bu yüzden çok beğenip sevdim demiyorsaniz başından mesafeyi koruyup arkadaş kalın

Başkasına anlatırsa eğer bizim iş ortamı dedikoduya çok müsait ve hemen yöneticilere anlatan insanlar korkuyorum bu yüzden, bu tarz insanlar oldukları için samimi arkadaşlıkta kuramadım kimseyle

İyice tanımadan adını koymayin. Uzun uzun tanıyın birbirinizi bu süreçte bir mesafeniz olsun biseyler baslayabilir de bitebilir de seklinde yani. Ayni is yerinde iliski yasamak bitme ihtimalinde de zordur cunku bazi insanlarin ikinci karakteri ortaya cikar ayrilinca kim bilebilir. Madem siz de hoslaniyosunuz agirdan alarak devam ettirebilirsiniz

İş yerinde böyle şeyler yasak, dikkatli olun

Ben ayni is yerindeyken esimle tanistim. Normal arkadaslik olarak basladi ayni ofiste calisiyorduk zamanla etkilendik devam etti evlendik. Ama tam tersi de olabilirdi bunu goze aldim. Siz isten cikmayi ya da ortamda huzursuzlugu goze alamiyorsaniz hic baslamayin derim nasil devam edecegi belli degil sonucta.

Sevgilisiniz diye işten çıkarmazlar ama eğer anlaşamaz, ayrılırsanız aynı ortamda olmaktan rahatsızlık duyabilirsiniz.hakkinizda dedikodular yapılabilir.
Sevgilisiniz diye işten cikariyorlar. Yardimcimin oğlu, bir jean magazasında calisiyordu. Calisanlar arasinda kesinlikle gönül ilişkisi olmamasi konusunda, ise girerken uyarmislar. Böyle bir sey yasandigi anda iki tarafi da isten cikariyorlarmis.

Gayet haklısın bu korkularında. İşe ihtiyacın varsa o toplara hiç hiç girme. İşyerinden sevgili yapmanın sonu çok feci şekillerde sonuçlanabiliyor.
+ sonsuz diyorum.

İşyerinden sevgili yapıp ayrılan biri olarak söylüyorum, patronumuz onu yerin dibine sokup sokup çıkardı, ikimizde işimizden olmadık ama olma derecesine geldik, yüz yüze bakarken bile utanıyoruz. Patronumuzun bize güveni yerle bir oldu.

Niye yasak olsun ki? Çoğu insan eşiyle iş yerinde tanışıyor evleniyor..
Şirketin içinde opusmedikce kime ne özel hayatlarından.
Benim çalıştığım kurumsal firmalarda yasaktı, öğrenilince diğer mağazaya gönderiliyordunuz yani herhangi biri başka mağazaya gidiyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…