Aynı işyerinden birisi ile sevgili olmak korkusu

Elbette haklısınız çok teşekkür ederim. Ben iş hayatında ultra acemi olduğum için çok ayrım yapamıyorum. Mutlaka dinleyeceğim sizi.

Haklısınız, benimde korkum işten çıkarılmak zaten o yüzden uzak durmaya çalışıyorum

Haklısınız, kimseye de güvenemiyorum ben orda kız arkadaşlarıma bile güvenemiyorum ki zaten, özellikle bana yazıyor bu kişi

Endişeleriniz son derece yerinde. Yarın öbür gün ayrılırsınız, iş yeriniz cehenneme döner. Amirleriniz öğrenirse yine sıkıntılı durum. Amirlerin çoğu böyle şeylere iyi gözle bakmaz. Bence iş yerinde bu tarz şeyleri yapmayın.

Sevgilisiniz diye işten çıkarmazlar ama eğer anlaşamaz, ayrılırsanız aynı ortamda olmaktan rahatsızlık duyabilirsiniz.hakkinizda dedikodular yapılabilir.
Bazı iş yerleri istemiyor. İşten de çıkarabiliyorlar.

Bak tecrübe konuşuyor. Biz büyük bir sirketteydik ve el ele tutusuyoruz diye sözlü uyarı almıştık. Lakin işten atilmadik yahu niye atilalim. Hatta birlikte çalışmak çok zevkli oluyor. Ben pandemiden dolayı evlere geçtiğimiz sürede anladım ki böyle her gün birlikte olduğun biriyle ayrı mekanlara geçince işler degisiyor.
Ayrıldığınızda sürekli birbirinizi görmek çok zor. İlla iş yerinde kavga da ediyorsunuz ve insanlar şahit oluyor.

Sürekli dip dibe bilemedim ya iş yeri üstelik bence de iyi düşün karar ver

Kaygılarınızda kesinlikle haklısınız, bu işe ihtiyacınız varsa, olası aksi durumda işten ayrılamayacaksanız ve çok çok yoğun hisler yoksa temkinli olunmalı

Öncelikle; Aynı iş yerinde gün boyu bir arada olup mesafeli olmaya çalışmak yıpratıcı, konuşacak bir konu bile bulamayacaksınız. Yürütenler var mı? Vardır ama kolay değil...

Daha önemlisi eğer 20li yaşlarda iseniz 10yaş bence fazla.

Eğer asik olursanız zaten aynı iş yerinde olmak engel olmuyor ilişkiye. Ama en azindan iş yerinden kimseyle iliskiniz hakkında konuşmamak ve diğerlerinin yanında tartışma vs yapmamak konusunda dikkatli olursanız iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…