aynı şeyleri yaşama korkusuyla tüm güzellikleri mahvedicem

Yüreksiz insanlarla yola çıkmayın.
Her bekar bakireymiş aman namusluymuş aman diğeri boşanmış diye bir şey yok.
İnsanın başına her şey gelir, elinizden tutup ailesinin karşısına bu insanı alacağım diyen bir babayiğit çıkana kadar bekleyin çıkmazsa da sallayın gidin gezin yiyin için biraz da s.tr edin erkekleri.

çok yakın bi arkadaşı var . 5 yıldır bi kızla beraber
kızın geçmişinde bişeyler varmışşş .... bişeylerden kasıtlarıda kesin biriyle birlikte olmuştur falan ..
ama bu herif 5 yıl sonra ben kaldıramıyorum diyerek ayrıldı kızdan geçen hafta...

bana bunu dün anlattı benim erkek arkadaşım . o kız için çok üzüldüm .
bu erkekler neden böyle yaa :KK43:

hayat kadınlara mı hep böyle zor . of of

kızın geçmişinde bişeyler varmışşş .... bişeylerden kasıtlarıda kesin biriyle birlikte olmuştur falan ..
ama bu herif 5 yıl sonra ben kaldıramıyorum diyerek ayrıldı kızdan geçen hafta...

Maalesef hayat kadınlar için korkunç hep çile hep çile.

Peygamberimizin Hz. Ayşe hariç tüm evlendiği kadınlar daha önce evlenmiş. Kaldıramıyorum nedir ya???

Bu kafada biri var benim tanıdığım, annesi 16 senedir oğlunun benimle evlenmesini istiyor, zamanında ben istemedim, şimdi de adam neymiş iğrenirmiş midesi bulanırmış, daha önce evlendim ya:) Kafalara bak ya

Peygamberimizin Hz. Ayşe hariç tüm evlendiği kadınlar daha önce evlenmiş. Kaldıramıyorum nedir ya???

Bu kafada biri var benim tanıdığım, annesi 16 senedir oğlunun benimle evlenmesini istiyor, zamanında ben istemedim, şimdi de adam neymiş iğrenirmiş midesi bulanırmış, daha önce evlendim ya:) Kafalara bak ya

kendileri tertemiz ya bizden mideleri bulancak . pislik terbiyesizler.

X