Ayrık dişlerime bonding yaptırdım

Merhabalar, oznurplt dişlerinize bonding uygulamasını nerede yaptırdığınızı bana yazar mısınız?
Nurcan hanımdı galiba, soyisim, şu an çalıştığı yer neresi bilgisini gönderir misinz

merhaba, ben yaptıralı 3,5 - 4 yıl oldu. nurcan hanım zaten o dönem ordan hamile olduğu için ayrılmıştı, şimdi nerede çalıştığını bilmiyorum. başka öneride bulunabilecek arkadaşlar varsa size yardımcı olabilirler

Ya ben hala anlayamadım. Benim ön dişlerimin arası çürüktü, ve dolgu yapıldı. Bayagı da derin dolgular. Ama ben elma falan ısırıp yiyebiliyorum. Şimdi dolguları yeniletmek istiyorum ama bu bonding yontemi ile yaptırırsam elma ısıramayacak mıyım ?
Bu arada tanesine 450 lira diyorlar, normal mi ?

Ya ben hala anlayamadım. Benim ön dişlerimin arası çürüktü, ve dolgu yapıldı. Bayagı da derin dolgular. Ama ben elma falan ısırıp yiyebiliyorum. Şimdi dolguları yeniletmek istiyorum ama bu bonding yontemi ile yaptırırsam elma ısıramayacak mıyım ?
Bu arada tanesine 450 lira diyorlar, normal mi ?

bonding fiyatları genelde 400-450 tl arasındaymış
daha uygun fiyata iyi iş çıkaran yerler varsa paylaşalım kızlar

merhaaba kızlar instagram sayfa akışında teadüfen bonding gördüm. internetten yan etkilerine baltım. en çok şikayet konusu renk değişimiymiş. yaptıranlarda renk değişimi oldu mu?
başta memnun olnuyormuş ama sonra şikayet artıyor deniyor?
yaptırım birkaç yıl geçenler bi değerlendirme yağabilir mi lütfen.

memnunsanız biz de yaptıralım

Ben de bugün yaptırdım. Dişlerimi çok büyük hissediyorum üst çenem çok ileride gibi . Bir de tamamen farklı birisine dönüşmüşüm gibi gibi geçiyor mu :)

Merhabalar, yaptıran kişiler cevap verirseniz çok mutlu olurum sırf bu konu için bu siteye üye oldum konu ile alakalı yazan yaptıran bir çok kişiye soruyorum kompozit dolgu ben de yaptırmayı düşünüyorum ama uzun vade de kalıcılığı gidişatı nasıl olur çok merak ediyorum, görüşlerinizi paylaşırsanız gerçekten çok memnun olurum çevremde yaptıran olmadığı için danışabileceğim kimse yok...

X