Ayrılırken çirkinlikte sınır tanımayanlar...

Bence evliliğiniz sizi çok yiprattigi için o size bir anda ilaç gibi gelmiş.Ama siz şu cevabinizla kendinize geldiğinizi anladım.Bazen o kadar yıpranır ki insan hayatta bir yanlış dallara tutunur. .bence bundan sonra daha emin ve sağlam adımlar atacaksınız

Bunlar adamın yaşı yüzünden değil karakteri yüzünden oluyor. Eski eş de sizden büyükmüş ve o da çocuksu davranmış. Her seferinde adamların karakter özelliklerini yaşa bağlayamazsınız. Olgun olan çocuk gibi davranınca "akıl yaşta değil başta" dediniz genç olan da çocuk gibi davrandı şimdi akıl yaşta mı oldu yani?

Kadınların kendilerinden genç erkeklerle olmasını destekliyorum. Yapacaksa genç adam çocukluk yapsın sonuç olarak mesele yaş değil karakter. Yanlış yerde aramayın.

Biraz sert olacak ama boşanmadığınız sürece siz evlisiniz. 4 yaşında çocuğunuz var. Bu adamla arasında 15 yaş olacak. Kızınız 16 yaşındayken bu adam 30 olacak siz 40. Aynı evin icinde olacaksınız. Annesiniz siz. Ayrıca ilişkinizin sirazesi kaymış ama ben anne olarak rahatlığınıza takıldım

ne kadar safsınız her erkek üzecektir daha boşanmadan hemencik erkeksiz olamama durumlarınız ,ne kadar da erkek meraklısıymışsınız , kim gelirse gelsin üzülmeye hazırlıklı olun o hayalinizdeki asla olmayacak

Çok uzun yazmasaniz okurduk inan okuyamadim yaşı gördüm sadece kadın erkekten en fazla 5 yaş büyük olmalı gerisi uçurum sonu gelmez gelse sıkıntı çıkar benim fikrim böyle

dengesiz büyüyememiş küçük bir çocuk. al mektuplarını ver mektuplarımı. nedir ya bu. adam bile olamamış. deiğim gibi hala çocuk. benim anlamadığım çağırın arkadaşınızı verin telefonla çeğreği. neyi bekletiyorsunuz? bana biri bunun ufacık imasını yapacak anında göndediririm.

kocam bile benim telefon şifremi bilmezken sevgilin nerden biliyor acaba sen adama baştan tavizleri vermişsin kusura bakma , ayrıca ilişkiniz yürür ve hiç te sağlıklı olmaz ayrılmışken barışma derim

Konu başlığı neden hep gerizekalilar beni buluyor olmali.keza bu tip 25 değil 45 olsa bile bi düzine evlenir bosanir heralde en sonuncusu da aldiklarini iade ederken döker benzini çakar çakmağı al tepe tepe kullan diyee mesaj atar.

Arkadaki yaş farkı çok fazla. Karakteri zaten bozuk ama yine de yaşı ilerlerse biraz olgunluk kazanırdı , ben kadınlarda da erkeklerde de yaş farkına karşıyım herkes dengi dengine. Kendimden 10 yaş küçük biriyle gezsem çocuğumun elinden tutmus geziyor gibi hissederdim açıkçası

Attan inip eşeğe binme

Ne çiçekmiş beeee
Durmadan çiçeği geri isteyip durmuş.
Kardeşine taktığı çeyreği, kızına aldığı ayıyı bile isteyecek kadar düşürmüş kendini... Bu adamla evlensen, boşanma durumundu sana aldığı donu bile ister senden.
Bir kere yanlış adamla evlenmişsin, ikincide saçma sapan ergen hareketler yapan sevgilini sürekli affetmişsin. Ve hala ne yapayım diye sorduğuna göre akıllanmamışsın. Ne yapacağın gayet ortada, herşeyini geri verip birdaha da yüzüne bakmamak...

Siz 35 yaşında, bir evlilik geçirmiş, 4 yaşında kızı olan bir bireysiniz. Eminim bu süreçte yeterince olgunlaşmışsınızdır. Nasıl oldu da 25 yaşındaki biriyle birlikte olabilme ihtimaline inandınız. Bu genç sizinle gülmüş, eğlenmiş, birlikte olmuş. Ötesini beklemek hata zaten... İş ciddiye binince kaçıp gidecekti zaten.

Yeni boşanıyorsunuz daha soyadınız bile değismemis, eve 25 yasinda bir oglan geliyor arada birlikte oluyorsunuz falan ve bu sürede 4 yaşında bir kızınız var. Bi geri mi dursaydınız? Bence yaptıklarınız üstüste yanlış.

Karşındaki bır çocuk ne beklıyordun ?
Aynı yaşlardayız o yaştakı gençler olgun kadın sever bana da ılgı duyuyorlar
Umrumda olmaz buyuk konuşmayayım da 10 yaş cıddı bır fark

O kadar çok aldıklarını geri istemiş ki aklıma arkadaşımın eski sevgilisi geldi o da 3.5 yıl önce benim düğünüme gelip çeyrek takmıştı, 3 yıldır da ayrılar. Kızın evlendiğini duymuş, benim numaramı onca yıl sonra bulup düğününüzde taktığım çeyreğin parasını bana yollayın diye mesaj atmıştı

Her neyse diye geçiştirdiğiniz şey başlı başına hata. Kararlı olup muhatap olmayı kesmek bu kadar zor olmamalı.

Tam olarak neye inanmakta zorlanıyorsunuz anlamadım? Adam benim saydığım kadarıyla 3 kez aldığı 3 kuruşluk çiçeği böceği geri istemiş zaten?

Sevgisini her hareketinde göstermesi de kıskançlık krizleriyle size dünyayı dar etmesi oluyor herhalde?

Çok ilginçsiniz gerçekten.

Telefonlarını açmadım, açmayınca iyice deliye döndü. Evet hata olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum yaşadıklarımın. Yaş farkından dolayı değil karakterinden dolayı. Çünkü böyle biri eminim 50'sine gelse yine bu karakterde olacaktı. Eski eşim de benden 5 yaş büyüktü ama aynısından beter şeyleri yaptı. Her neyse... Son geldiğim durum şöyle: güzellikle konuşarak ve ikna ederek ayrılmaya çalıştım. Gerçekten bıçak gibi kesmeyi de denedim sonunda tehditler başlayınca mecbur konuşup güzelce ayrılmaya çalıştım. En büyük zaafımın kızımın olduğunu bildiği için buradan vuruyor beni. Son olarak ona ikimizin yapamadığını anlatmaya çalıştım. Olmadığını söyledim. Ayrılınca yine suçlu ilan etti. Elindeki fotoğraflarımızı davam da olduğu için eski eşe vermekle tehdit ediyor beni. Üstelik bir arkadaşım var, onun numarasını telefonumdan almıştı mesaj atınca. Bu kişi canım nasılsın yazdı diye deliye dönmüştü. Olayları anlatırken değinmiştim bu konuya da hatırlarsınız. Şimdi onun numarasını mesaj atmış, konuşalım bakalım bana da desin canım cicim diyor. Kafayı yemiş gibi. Mutsuzluğum için uğraşacakmış bundan sonra, planları varmış. Açmadığım için telefonlarını tehdide başladı yine. Bu kez daha da gözü dönmüş psikolojisi gitmiş hoş ne kadar vardıysa.... Daha önce de böyle yaptığında hiç senin ve kızının mutsuzluğu için bir şey yapabilir miyim onları bilerek gel hesap sor diye söylemiştim demişti. Bu kez mesajında ciddiyim, göreceksin demiş. Ben de sadece vicdanlı ol ne yaptım da bunları hak ettim tarzında yazdım ve daha da yazmadım. Lütfen yeterince kötü hissediyorum kötü şeyler yazacaklar bir zahmet içine atsınlar kötü sözlerini. Ben de böyle olsun istemedim İlk başlarda kesinlikle böyle biri değildi şu an yaşadıklarım karşısında şok oldum diyebilirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…