Ayrılırken çirkinlikte sınır tanımayanlar...

Anahtarım onda değil onun anahtarı bende. Haklısınız insan sorunlarından uzaklaşmak isterken bazen daha büyük sorun içinde buluveriyor kendini. Sabretmekten başka çarem yok. Kısa paçalı pantolon ve misket fikri hoşuma gitti :) Şu davam olmasa zaten bilirdim anlamasa da yapacağımı ama dua etsin ne diyeyim… Bu arada arıyor gizli numaradan kendi numarasından açmıyorum. Kim bilir yine ne ister :)
Boşverin gerekirse numaranızı değiştirin, davanızın çekişmeli sürdüğünü yazmışsınız, çevremde boşanan arkadaşlarım var sürecin ne kadar yıpratıcı olduğunu az çok biliyorum, dava uzadıkça insan psikolojik olarak da bitiyor, böyle bir dönemde bebek pışpışlamak daha da yorucu olur.

Hatta şu sıra imkanınız varsa şöyle 1 haftalığına bile olsa izin alabiliyorsanız izin alıp kızınızı da alın kafa dinlemelik bir yere gidin.

Davanız umarım kısa sürede sonuçlanır, bu bebeden de sorunsuz kurtulursunuz, her şeyi geride bırakıp kafanızı topladığınızda çok daha iyilerine layık olduğunuzu sizde anlayacaksınız😌

Boşverin gerekirse numaranızı değiştirin, davanızın çekişmeli sürdüğünü yazmışsınız, çevremde boşanan arkadaşlarım var sürecin ne kadar yıpratıcı olduğunu az çok biliyorum, dava uzadıkça insan psikolojik olarak da bitiyor, böyle bir dönemde bebek pışpışlamak daha da yorucu olur.

Hatta şu sıra imkanınız varsa şöyle 1 haftalığına bile olsa izin alabiliyorsanız izin alıp kızınızı da alın kafa dinlemedik bir yere gidin.

Davanız umarım kısa sürede sonuçlanır, bu bebeden de sorunsuz kurtulursunuz, her şeyi geride bırakıp kafanızı topladığınızda çok daha iyilerine layık olduğunuzu sizde anlayacaksınız😌
Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok yıprandım. Kızım olmasa inancım olmasa beni ne tutar bilmiyorum ama ağır şeyler yaşadım. Psikolojik olarak zor bir dönemimde hayatıma girdi, dava açalı 2 yol olmuştu, sürekli yalan iftira bir de çocuk üzerinden yıpratmalarıyla uğraşıyordum eski eş kişisinin. Zayıf hissedersiniz de biri size sen yaparsın der ya., öyle ilk başta güç verdi, iyi geldi. Zamanla bazı olaylarda tereddütler yaşadım ve son olayda da iyice koptum. Ben böyle konuşunca bazı kişiler iyi bir insanmış dediğimi sanıyorlar. Kötülüğü kendine ve bana yaptı, ama şu saydığım dönemde bunları da yaptı dedim sadece. Sonuçta her iyiliğini silip süpürdü o ayrı :) Yani sözün kısası, duanıza yürekten amin diyorum… Kurtulırum inşallah bu davadan da bu bebeden de!

Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok yıprandım. Kızım olmasa inancım olmasa beni ne tutar bilmiyorum ama ağır şeyler yaşadım. Psikolojik olarak zor bir dönemimde hayatıma girdi, dava açalı 2 yol olmuştu, sürekli yalan iftira bir de çocuk üzerinden yıpratmalarıyla uğraşıyordum eski eş kişisinin. Zayıf hissedersiniz de biri size sen yaparsın der ya., öyle ilk başta güç verdi, iyi geldi. Zamanla bazı olaylarda tereddütler yaşadım ve son olayda da iyice koptum. Ben böyle konuşunca bazı kişiler iyi bir insanmış dediğimi sanıyorlar. Kötülüğü kendine ve bana yaptı, ama şu saydığım dönemde bunları da yaptı dedim sadece. Sonuçta her iyiliğini silip süpürdü o ayrı :) Yani sözün kısası, duanıza yürekten amin diyorum… Kurtulırum inşallah bu davadan da bu bebeden de!

kendinize çok da yüklenmeyin, şantaja uğruyorum diyen genç kızın konusuna da yazdım erkekler çok şerefsiz. Ayrılırken çok şerefsizleşiyor, türlü türlü rezillik yapıyorlar. Bu iyi bir insan yapmaz, bu okumuş etmiş bir adam rezilleşmez demeyin oluyor. Benim de ayrıldıktan sonra arkamdan dedikodu yaydı ex nişanlım, koskoca doktora mezunu adamdı ama ruhu ergendi. Erkeklerin hepsi yaştan işten bağımsız aynı b.k kısacası.

Bozulacak ne var ki bunda bu kadar. Bu yaptıkları zaten sizin yapmanız gerekendi baştan. Ayrılalım ama sevişmeye devam edelim diye ne kadar daha sürdürmeye devam etmeyi düşünüyordunuz ilişkiyi? Kırıldığınız şey olanlar değil - ki mantıklı olanın bu olduğunu biliyorsunuz- bunları yapanın siz yerine o olması. Kusura bakmayın ama o kadar kızacaksanız elinizi çabuk tutan siz oksaydınız. Bu arada çocuk Allahtan dediğiniz gibi olgunmuş (!)
Ben ayrıldım ama psikolojisi kötüydü, canına kıymaktan bahsediyordu üstü kapalı. Zaten yatkın buna daha önce çok ciddi düşünmüş annesinden dolayı vazgeçmiş. Bunları bilince konuşarak ayrılalım dedim. Konuştum. Sonra eskisi gibi aramayı sürdürmek istedi, ben ayrıldığımızı hatırlattım. Duygularım bitmediği için o dediğiniz bir kere oldu. Sonrasında psikologdan seans aldı ve gitti. Ayrıca inanın bana adam gibi ayrılmayı o isteseydi de üzülürdüm ama bu kadar dokunmazdı. Saygısızlığı dokundu en çok.

kendinize çok da yüklenmeyin, şantaja uğruyorum diyen genç kızın konusuna da yazdım erkekler çok şerefsiz. Ayrılırken çok şerefsizleşiyor, türlü türlü rezillik yapıyorlar. Bu iyi bir insan yapmaz, bu okumuş etmiş bir adam rezilleşmez demeyin oluyor. Benim de ayrıldıktan sonra arkamdan dedikodu yaydı ex nişanlım, koskoca doktora mezunu adamdı ama ruhu ergendi. Erkeklerin hepsi yaştan işten bağımsız aynı b.k kısacası.
Ben de tüm bunların karakterle ilişkisi olduğunu düşünüyorum. Haklısınız ne işe ne yaşa ne de etnik kökene hiçbir şeye bakmıyor, her şey karaktere bağlı…

Boşanmanın zorluğunu biliyorum, hele ortada bir de çocuk varsa eş bunu hep koz olarak kullanıyor, kendileri erkek olduğundan asla toz kondurmazlar ama yıllarca aynı yastığa baş koydukları kadına her türlü iftirayı atıp zorluk çıkarmaktan geri kalmazlar, duygusal iniş çıkışlarınızı anlıyorum o yüzden ama ilişkiye başladığınız kişi yanlış seçim, yaşı değil sorun olan o sizi ilgilendirir ama karakter sorunlu, siz zaten kötü bir evlilikten kurtulmak isterken, eski eş elinden gelen fenalığı yaparken başka bir erkeğin daha kontrolcü, şüpheci, hatta iftiracı tavrına maruz kalmamalısınız.

Benim aldığım telefonla flört ediyor demesi, telefona takip programı yerleştirecek kadar şüpheci ve kusura bakmayın ama fesat düşünceli olması ürkütücü bence, isterse 40 yaşında olsun karakteri oturmamış ve sağlıksız bir düşünce yapısına sahip imaj çiziyor benim için ve devam edilmesi halinde kıskançlık krizlerinin, gizli telefon takiplerinin size abartı gelecek belki ama sonu şiddete bile varabilir, ben o potansiyeli gördüm doğrusu, zira kendine zarar verebilecek birisi bir başkasına da zarar verebilir.

Anlıyorum üzüldüm de sizin adınıza. O boşanmanın verdiği duygusal boşluktayken kapıldınız muhtemelen. Erkekleri artık o kadar iyi tanıyorum ki. Sizi elde etmek uğruna ne çabalar harcamıştır kimbilir. Fakat bu inkar edilemez bi gerçek artık, başta büründükleri kimlik asla gerçek kimlikleri olmuyor. Ayrılırken tanıyorsunuz. Yaşınız genç size uygun biri mutlaka çıkacaktır karşınıza. Bu adam da size geri dönmek isteyecek diye düşünüyorum . Öyle bi izlenim aldım. Yalvar yakar ağlayıp sızlayacak belki de. Zira onun da kafası karışık ama ne olursa olsun dönmemenizi tavsiye ederim. Hem kendi iyiliğiniz hem çocuğunuzun iyiliği için. Sizin ve çoçuğunuzun sorumluluğunu taşıyabilecek bi adam değil çünkü. Hediye ettiği çiçeğin bile peşine düşen birinden adam olur mu bilemedim..
Evet beni taşımasını beklemiyorum artık. Herkes yoluna baksın en güzeli. Kararım kesin zaten. O ne yaparsa yapsın diyorum şu yaptıklarından sonra. Zaten gösterdi ayrılırken asıl karakterini. Dediğiniz gibi ya iyi rol oynadı ya da ben körüm :)

Yazınızın hepsini okudum.
Tabii ki yeniden sevebilir flört edinebilirsiniz
Ancak 4 yaşındaki kızınızın olduğu eve mi geliyordu beyfendi orasını tam anlamadim ya da kızınız siz ona gidince nerede kalıyordu?
Ben bir kız annesi olarak eğer boşanırsam kızlarımın olduğu bir eve kızlarım kendi hayatlarını kurana kadar asla bir erkeği almam.
Size de tavsiyem almayın
Bir de sadece arkadaş olan evli erkek arkadaş mesaj atıyor ben de isim düşer diye istemesem de cevap veriyorum yazmışsınız
Vermeyin efendim
Sizin bir dik durusunuz bir ciddiyetiniz olursa kimse size sıradan da olsa mesaj atamaz ve emin olun her konuda yine de yardim görebilirsiniz
Ve son olarak
Tabii ki sevin görüşün ona kimse karışamaz ama bence evinize almayın
Ve umarım uzun bir süre kimseyi hayatınıza almaz önce bi kendinize gelirsiniz.

Boşanmanın zorluğunu biliyorum, hele ortada bir de çocuk varsa eş bunu hep koz olarak kullanıyor, kendileri erkek olduğundan asla toz kondurmazlar ama yıllarca aynı yastığa baş koydukları kadına her türlü iftirayı atıp zorluk çıkarmaktan geri kalmazlar, duygusal iniş çıkışlarınızı anlıyorum o yüzden ama ilişkiye başladığınız kişi yanlış seçim, yaşı değil sorun olan o sizi ilgilendirir ama karakter sorunlu, siz zaten kötü bir evlilikten kurtulmak isterken, eski eş elinden gelen fenalığı yaparken başka bir erkeğin daha kontrolcü, şüpheci, hatta iftiracı tavrına maruz kalmamalısınız.

Benim aldığım telefonla flört ediyor demesi, telefona takip programı yerleştirecek kadar şüpheci ve kusura bakmayın ama fesat düşünceli olması ürkütücü bence, isterse 40 yaşında olsun karakteri oturmamış ve sağlıksız bir düşünce yapısına sahip imaj çiziyor benim için ve devam edilmesi halinde kıskançlık krizlerinin, gizli telefon takiplerinin size abartı gelecek belki ama sonu şiddete bile varabilir, ben o potansiyeli gördüm doğrusu, zira kendine zarar verebilecek birisi bir başkasına da zarar verebilir.
Çok haklısınız. Kesinlikle bunlardan dolayı takip ettiğini duyunca telefonu o an bitti her şey. Bu kadar sorun varken yenilerini istemiyorum. Allah herkesin yolunu açık etsin, o da bu yaptıklarıyla yol alsın. Benim vicdanım rahat çok şükür. Bu kıskançlığın dozu olmalıydı ama olmadı. Dediğiniz gibi psikolojik olarak çok sağlıklı gelmedi ondan ayrıldım.

Çok haklısınız. Kesinlikle bunlardan dolayı takip ettiğini duyunca telefonu o an bitti her şey. Bu kadar sorun varken yenilerini istemiyorum. Allah herkesin yolunu açık etsin, o da bu yaptıklarıyla yol alsın. Benim vicdanım rahat çok şükür. Bu kıskançlığın dozu olmalıydı ama olmadı. Dediğiniz gibi psikolojik olarak çok sağlıklı gelmedi ondan ayrıldım.
Umarım bundan sonra her şey çok daha güzel olur, bir an önce tüm sıkıntılarınızdan kurtulursunuz😊

Yazınızın hepsini okudum.
Tabii ki yeniden sevebilir flört edinebilirsiniz
Ancak 4 yaşındaki kızınızın olduğu eve mi geliyordu beyfendi orasını tam anlamadim ya da kızınız siz ona gidince nerede kalıyordu?
Ben bir kız annesi olarak eğer boşanırsam kızlarımın olduğu bir eve kızlarım kendi hayatlarını kurana kadar asla bir erkeği almam.
Size de tavsiyem almayın
Bir de sadece arkadaş olan evli erkek arkadaş mesaj atıyor ben de isim düşer diye istemesem de cevap veriyorum yazmışsınız
Vermeyin efendim
Sizin bir dik durusunuz bir ciddiyetiniz olursa kimse size sıradan da olsa mesaj atamaz ve emin olun her konuda yine de yardim görebilirsiniz
Ve son olarak
Tabii ki sevin görüşün ona kimse karışamaz ama bence evinize almayın
Ve umarım uzun bir süre kimseyi hayatınıza almaz önce bi kendinize gelirsiniz.
Evli olan arkadaşım normal nasılsın gibi mesajlar atıyordu zaten bu da sık aralıklarla değil. Normal arkadaşım olduğu için ses çıkarmadım ben de. Kimseyi istemiyorum hayatımda gerçekten. Uzun süre en azından kendimi toparlamak istiyorum.

Evli olan arkadaşım normal nasılsın gibi mesajlar atıyordu zaten bu da sık aralıklarla değil. Normal arkadaşım olduğu için ses çıkarmadım ben de. Kimseyi istemiyorum hayatımda gerçekten. Uzun süre en azından kendimi toparlamak istiyorum.
Sorularımın bir kısmına sanırım istemediğiniz için cevap vermediniz 😊
Yine de tavsiyelerime kulak vermenizi öneririm
Iyi geceler

akıl başta değiş yaştaymış demek ki
cikletlerini de geri istedi mi
insanlık yapmak neden hep kadınlara düşüyor anlamadım
ne mal olduğunu anlayınca neden yol vermediniz de kendinizi bu durumlara düşürdünüz
kendi düşen ağlamaz maalesef

Yaşamadığımı nereden çıkarttınız ?
Ama benimde bir kızım var ve boşansam o büyüyene kadar ben tercih etmem dedim. Müge Anlı benim idolüm sizlik bir durum yok. Size hala normal geliyor. Anlaşıldı evlenmeden bırakmayacaksınız. Madem nasıl geri döndürebilirim diye sorun soruyu. Kurumuş gül kadar değeriniz yok adamın gözünde ama neyseee.
Evlenmeden bırakmayacağımı nereden çıkardınız? Hadi bir sürü çıkarım yaptınız onları anlıyorum da bunh nereden çıkardınız?? Adamın aradığında telefonlarını açmayan, ayrılan benim farkında mısınız? Benim zoruma giden şey onun ayrıldığım için yaptıkları. Gül kadar değerim var mıdır yok mudur bilmem ama sağlıklı görmediğim için bitirdiğim ilişki konusunda evlenmeden bırakmazsın yorumunuz çok yersiz olmamış mı sizce de?

Üşenmedim sonuna kadar okudum. Ne yapayım bir akıl verin demişsiniz de… Ne yapmanız gerektiği belli değil mi ? Aylarca ergen avutmuşsunuz. Sevgiye ilgiye hasret olduğunuz için de bunu gerçek aşk zannetmişsiniz. Ne aşkı ne sevgisi ya. Bildiğin arsız ve gurursuz bir adammış yani. Aldığı çiçekleri kucaklayıp gitmesi, sonra geri getirmesi. Sonra her şeyi geri istemesi vs. Çok ezikçe hareketler… İşte bu yüzden kimseden büyük hediyeler kabul etmem. Sizde etmeyin bundan sonra. Günlerinizi kendinize zindan etmek yerine de, aman bende eğlendim geçti gitti diyin. Sizin düşünmeniz gereken bir kızınız var. Güçlü olun ve dik durun. Boşanmaya karar verdiğinize göre muhtemelen ne fırtınalar gördünüz. Bu bir rüzgar bile değil , sarsmasın sizi o yüzden.

X