Ayrılmayı başarabildim...Beni güçlendirecek sözler duymaya çok ihtiyacım var...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz kadınlar birini sevdik mi neden diğer bütün erkekler yokmuş gibi davranıyoruz.vazgeçemiyoruz.eğer ilgi alaka yoksa bence bırakmalısınız.sevgi ve saygı karşılıklı olmalı.inşallah ilerde değer bulacağınız bir aşk yaşarsınız.
Ama ben onu aslinda sevmedim bilyior musunuz. Sevgi böyle degil. Onun yasadigi sehre giderdim gözüm iyice bir sey görmezdi. Biraz da olsa temkinliydim (daha kötü olabilirdim). Icimde hep bir süphe oldu hareketleri bana hic güven vermiyordu. Bendeki asil sorun duygusal bagimlilikti. O benim cok kötü günümde karsima cikti yeni bosanmistim. Bir de bana ümit veren bir sey onun yasadigim sehre tayinini vermesiydi. Ama sonrasi gelmedi. Orasi olmaz burasi olmaz surasi senin sehre uzak diye diye bir sey kabul etmedi ve kaldi. Belki de sadece gözümü boyamak icindi bütün bunlar. Ondan da beklerim. Yani güvenim sifir ve insan bence güvenmedigi birine asik olamaz sevemez. Duygusal boslukta olur anca sevmedigi halde körü körüne böyle yapmak.
Insallah karsima beni seven ilgilenen birisi cikar.

Piremses2020 cok üzüldüm o zaman beni cok iyi anlarsin sen :KK43: Sana da gecmis olsun. Yaptigi bazi seyleri yazayim kesin aynidir bunlar. Arada hangi yüzle yoklar anlamiyorum bu pislikler...

Mesela:

x hicbir hatasini duymak istemez. Hep haklidir. Kusursuzdur. Ama size „elestiriye tahammülün yok“ der

x sıkışınca utanmadan yalan söyler ama beden dilinden gözlerinden o kadar belli ki yalan oldugu. Siz ispat etseniz yine yalanina devam eder.

x sömürür. Sürekli islerinin görülmesini ister (20 sayfa tez yazdirip, onlarda sayfa kontrol ettirir. Bos vaktinizi calar).

x hayir derseniz vicdan yapmaya calisir. Sevgisinden ilgisinden kisar. Zaten neredeyse hic ilgi alaka yok ama az olan ümidin ile bile oynar.

x Onunla telefonda konusmak istedigimde bana vakit ayiracagi yerde benimle konusurken hep is ile mesgul. Hatta görüntülü sohbet acar, ama bilgisayar basinda ve size bakmiyor bile. Sanki size harcadigi vakit bos mus da daha önemli isleri varmis gibi. Eskiden yapmazdi bunlari....
bunlar bataklık gibi bir kelimeye yüz kelime ederler. tüm irtibatı koparman lazım yoksa 4 kere daha barışıp ayrılma oluyor en sonunda tükenmiş oluyorsun

10
Kızlar ben ayrıldım. Rahatlmak için sebeplerini yazmak istedim... Ben biriyle ciddi niyetle konuşuyordum fakat şöyle bir şey oldu ve ciddi değil galiba diye şüphelerim arttı. Kolay okunsun diye vukuatları madde madde yazacağım. Madde madde yazdım istediğinizi atlarsınız:KK43:

1. Ailen ile tanışmak istiyorum dedi. Tamam dedim. Annen ile telefonda konuşmak istiyorum dedi. Anneme söyledim kabul etmedi. Gelse ailesi ile gelirdi dedi. Burada ablaları var ve o zaman babası da yaşıyordu. Bu işler aileyle görüşülerek başlanır. Tek başıma konuşup ne yapacağım hem de telefonda tuhaf değil mi dedi. Bari kafede görüşün diye ikna etmeye çalıştım ama ne annem ne konuştuğum kişi ikna olmadı. Sonra da bizim hiç uygun zamanımızda olmadığımızı bile bile artık ailenle tanışma vakti geldi dedi. Ben de tamam aileler görüşsün artık dedim. Meğer ablasını getirecekmiş sadece ablası ben ve o. Ona sitem ettiğimde ise yalan söyledi yok bana babana söyle demişmiş de küllüyen yalan. Ze zaman öyle bir şey oldu ben hatırlamıykrum hep aileler devre dışı kalıyor nedense dedim. Resmen oyalıyor. Anlamıyorum ailesi ile gelmesi bu kadar zor mu?

2. Bu görüşme olayı bir türlü ayarlanamadı beyefendi hemen ara vermek istedi. 3 ay boyunca ne ses ne seda. Ben ama çok bağlanmıştım düşünün her gün saatlerce her şeyi konuşup birlikte vakit geçiriyoruz insan alılır bağlanır tabii ki

3. Bu kişi meğerse o 3 ay içinde (sadece ara vermek istedi, bitmemişti!) başka kadınlarla kızlarla görüşmüş hatta aynen bende yaptığı gibi whatsappden ablası ile tanıştırmış. Sonra da o varken aynı anda başka bir sürü bayanlarla görüşmüş. Zaten benimle konuşurken de başka bayanlarla netten buluştuğunu öğrendim saçma sapan bahaneler uydurdu yok kadına acımışnış yalnızmışmış. Sonra o konuştuğu kız nışanlanmış ve bu o ara bana dönüyor. Maalesef ben çok sonradan öğrendim bu olayı yoksa bir araya gelmezdim resmen ihanet.

4. Buz gibi soğuk. İlgi alaka sıfır. Benim gösterdiğim ilgiler havada kaldı. Benden alınan alındı ama geri dönen hiçbir şey yok. İlk başta o kadar ilgili oluyor ki sanırsınız duygusal biri ama asla bu sadece kadınlara pençesini takmak için kurtun taktığı bir koyun postu. Konuştuktan 2 ay sonra önce ilgiyi kesti (tam o ara bağımlı hale gelmiştim) ve benden 10.000 TL istedi. Salak gibi verdim sonra geri almak için uğraş dur. Sadece benimle eskisi kadar ilgilensin sevsin diye yaptım. Sürekli borcum var borcum var diye söylendi ama dairesi var ve ben ona doğum günü hediyeleri alırken benim için hiçbir şey yapmadı. Ama yan daireyi almayı düşünüyor madem borçlu ne alaka. Anlıcanız bana para harcamaktan korktu adam en ufak bir şey bile yapmadı. Hatta benim buralara bile sırf benim için hiç gelmedi hep ablasına doğru gidince yolu düştü diye görüştük ama diğer zamanlarda hep benim gidip gelmemi bekledi. Yaptım aptalım ya. İlişki için savaşılmalıdır diye düşündüm. Peki bu onun için de geçerli değil mi...

5. Psikolojim gitgide bozuldu zaten çok zor günler yaşamıştım 4 yıl önceki boşanma olayından sonra bu şahış tam kendimi toparlarken karşıma çıktı peşimden koştu. Sadece eğitim çalışması için konuşuyorduk sonra o ilgili olmaya başladı. Artık yalnızlıktan sıcak bir kucak mı aradım bilmiyorum ama ilgisine alakasına dayanamadım. Zaten sonra onlar da kesildi ve ben iyice yoruldum ilgi arayışından kendimden çok ödün verdim fedakarlık yaptım. Eğitim çalışmasındaki işlerimi bitirmeyi bırakın, kendi çalışmalarını sürekli bana yaptırdı. Ben cidden çok bunaldım daraldım bitirmeliydim bitiremiyordum.

6. Çok utanıyorum. Ama söylemeliyim. Aramızda yaş farkı var. Bana kendisinde HPV virüsü bulunduğunu gizledi tesadüfen buzdolabında ilacı gördüm öyle anladım. Doktorum maalesef bana da bulaştığını onayladı. En son sefer de çocuk istedi korunmayı bırakmam istedi. Madem evlenmiceksin niyetin yok neden böyle bir şey istiyorsun

7.Yine ailemle tanışmak istediğini söylemişti ama şu an inşaat işleri var evleri derli toplu değil o da bunu biliyor bence de bilerek böyle bir zamanda bunu dile getiriyor. Şu an adamların evleri inşaat içinde ben de taşınma telaşındayım daha her şey orralıkta yıkık dökük yerleşmedim, bari benim ev bir yerleşsin de öyle benim evde aileler görüşsün dedim. Hala yerleşmedim...ben bilerek söylediğini düşünüyorum.

Ve nihayet o gün geldi. Cuma günü artık ben bunun böyle olmayacağını açık açık dile getirdim. Ona sitem ettim hakkımı helal etmiyorum sana duydun mu pisliğin önce gidenisin dedim. Saydım yaptığı iğrençlikleri bir bir. Canım çok yandı ama nihayet konuşabilmiştim. Seninle olan iki yılımız çok iğrençti. Hastalandım birlikte olduğumuz sürece belki bu kız rahatsız diye uzaklaştın dedim(bipolarım ve borderline). Ve bu adam hiç açık ve net değil. İlla konuları ben dile getireceğim sorun varsa ben tesbit edeceğim. Yok benim ilgisizliğine üzüldüğümü görünce o da üzülüyormuş sanki inandım. Nihayet kurtuldum. Ama arkadaş kalalım vs senin eğitim çalışman vardı ya hani dedi (2 yılda hiçbir katkıda bulunmadı, şimdi mi aklına düştü). Gece aramış. Çıkmadım uyuyordum. Yazmış. Hala benden ne istiyor bilmiyorum. Senin rahatsızlığın var ablam aklıma geliyor (ablası psikolojik rahatsız). Beni kullanan bu pislikten artık kurtuldum. Kendimi de kimseye kullandırmayacağım. Bu bana ders olsun, kimseye güvenip inanmayacağım. Özellikle erkeklere çok dikkat edilmesi gerekşyormuş hele güzel alımlı genç bir bayansanız. Ve kesinlikle beni uyaran yakınlarımş dinlemeliymişim.
10 bin nerde 10 bin

bunlar bataklık gibi bir kelimeye yüz kelime ederler. tüm irtibatı koparman lazım yoksa 4 kere daha barışıp ayrılma oluyor en sonunda tükenmiş oluyorsun
Bunlar narsist ya hem de bariz narsist. elini veren kolunu kurtaramiyor. Allah topunun belasini versin.

Hpv olayı cok kotu olmus, gecmıs olsun. Ayrıca sırf sızı sevsın yanınızda kalsın dıye neden para verıyorsunuz bunu anlamıyorum, adam itin tekiymiş afedersınız

Merhaba niikii,

o benden büyüktü (12 yas) . Annem aslinda bir de bu yüzden de karsi cikti. Bir de görünüs olarak da daha da cok yas farki varmis gibi de görünüyor. Saclari bembeyaz. Yanimda amcam babam gibi duruyor aslinda bence yakismiyoruz da. Cok esmer, Boyu neredeyse benim boyum kadar az uzun...Ben sarisin beyaz tenli uzun boyluyum.
Ben aslinda okumus bir kizim, maddi sorun cekmedim hic ve ailem akademisyen. Kendime ait evim var. Tam sehirliyim...Ama o köy hayatina cok düskün hatta köyde yasamak istiyor ilerde. Gelecek planlarimiz bile o kadar farkli ki. Sadece beni sevsin diye gelecek hayallerimi bile ona göre degistirdim. Ben ben olmaktan ciktim, onun olmasini istedigim kisi oldum ve böyle yaptikca da kendi benligimden uzaklastim. Simdi ise ne oldu. Koskocaman bir boslukla basbasayim. Biliyorum ki o bosluk asil uzaklastigim kendimi sevemedigimden dolayi oldu ve sadece özsevgim ve özsaygimla onu doldurabilirim. Baskasinin güzel sözleri veya ilgisiyle degil. Zaten bu sekil doymak ve dolmak bilmez ki. Ben asla asla aptal bir insan degilim. Sadece iki yil boyunca aptala yattim sirf kendimi sevdirmek icin. Ve anlattigim her asamada yasadigim her olumsuzlukta aslinda neler oldugunu ve neden böyle oldugunu birakin, ne yapmam gerektigini de cok iyi biliyordum. Ama duygusal bagimlilik denen sey maalesef cok kötü bir sey. Bundan 10 yil önce gazetede bir haber okumustum 6 dil bilen bir kadin dolandirilmis hem de adam seni seviyorum diyerek kadindan para cekmis. Ben de sasirmistim, bu kadar zeki bir kadin nasil olur da böyle bir seye kanar aptal mi diye. Kimseyi kinamayacaksin bu hayatta iste yillar sonra kendi basima geldi.
işte bu açığımızla alakalı kesinlikle...Tamamiyle farklı insanlarsınız aslında sizin mesleğiniz nedir? Onun nedir? Çok geçerli sebepler var olmaması için...aşk değil bu dediğm gibi duygusal boşluk...

Gecmis olsun, hpv ulkemizde pek onemsenmiyor, oysa bir cok avruoua ulkesinde kiz cocuklari ucretsiz asilaniyormus.
Boyle birinden kurtuldugunuz icin tebrik ediyorum. Bu adamlarin inanilmaz manipulasyon yetenekleri oluyor, gecmisi bosverin ileriye bakin.

Gecmis olsun, hpv ulkemizde pek onemsenmiyor, oysa bir cok avruoua ulkesinde kiz cocuklari ucretsiz asilaniyormus.
Boyle birinden kurtuldugunuz icin tebrik ediyorum. Bu adamlarin inanilmaz manipulasyon yetenekleri oluyor, gecmisi bosverin ileriye bakin.
Teşekkür ederim. Aynen yurtdışında çok önemseniyor bu. Benim dönemimde aşısı yoktu o yüzden çocukken aşısını olamadım. Ama zaten o aşı hepsi değil belirli türleri içinmiş.

Hangi ilaçmıs o ya 4 aydır tanılı hpv pozitfim valla bana böyle bi ilaç bilgisi gelmedi 😂.

ayrıca muhtemelen size de geçmiştir diye bişi yok kıyarsınız paraya bi hpv genotiplendirme yaparsınız. Maşallah sevişmeye gelince herkes sevişiyor ama kimsenin 6 ayda bi smear verdigi yok.

üstelik size tecavuz etmedigi sürece kendisinin hpv olması birşey ifade etmez o kişi sizin sevgiliniz, söylememe konusundan hiç emin olamadıgım dedigim gibi zaten bi ilacı tedavisi yok. Bagısıklık arttırarak vucut kendi temizler bunu.

Konudan koptum kb ama böyle içerikler beni artık sinirlendirmeye basladı.

Hangi ilaçmıs o ya 4 aydır tanılı hpv pozitfim valla bana böyle bi ilaç bilgisi gelmedi 😂.

ayrıca muhtemelen size de geçmiştir diye bişi yok kıyarsınız paraya bi hpv genotiplendirme yaparsınız. Maşallah sevişmeye gelince herkes sevişiyor ama kimsenin 6 ayda bi smear verdigi yok.

üstelik size tecavuz etmedigi sürece kendisinin hpv olması birşey ifade etmez o kişi sizin sevgiliniz, söylememe konusundan hiç emin olamadıgım dedigim gibi zaten bi ilacı tedavisi yok. Bagısıklık arttırarak vucut kendi temizler bunu.

Konudan koptum kb ama böyle içerikler beni artık sinirlendirmeye basladı.
Adamda genital siğil var ve bu siğiller hpv virüsü yüzünden olur. Siğil için doktor ilaç verir. Düzgün okuyun ya da bu üslup ile cevap yazacaksanız hiç cevap yazmayın! Herkes haddini bilmeli bilip bilmeden konuşmamalı. Hiçbir bilginiz olmadan konuşuyorsunuz. Gözardı edildiniz.

Adamda genital siğil var ve bu siğiller hpv virüsü yüzünden olur. Siğil için doktor ilaç verir. Düzgün okuyun ya da bu üslup ile cevap yazacaksanız hiç cevap yazmayın! Herkes haddini bilmeli bilip bilmeden konuşmamalı. Hiçbir bilginiz olmadan konuşuyorsunuz. Gözardı edildiniz.
Ablaaa alooo ben de hpv pozitifim pardon nasıl bilgim yokmus acaba dkdkdkdk bence senin bilgin yok hpvnin ilacı yok cunku :) sadece bagısıklık yükseltici ek takvide gıda alıyorsun imuneks plus gibi :)

siğil için de ilaç verilmez asko genelde yakılır ve dondurulur mesrla bendekiler yakılmıs ve dondurulmustu :)
Ha aldara kremse bilemicem ama aldara krem kullanıpda hpv işini çözebilen görmedim sadece siğili ufaltıyor zaten :)

ve dedigim gibi o kişi hiv pozitif dahi olsa siz o kişiyle gönül rızasıyla birlikte olduysanız ama o hivmiş deme hakkınız yok :) eger diyorsanız cinsel olgunluga erişememişesiniz demektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X