Ayrılmayı başarabildim...Beni güçlendirecek sözler duymaya çok ihtiyacım var...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Loveitred

Fındık kırıyor😍🍷❤️🥂👩‍❤️‍💋‍👨
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
9.027
21.557
Hpv olayı cok kotu olmus, gecmıs olsun. Ayrıca sırf sızı sevsın yanınızda kalsın dıye neden para verıyorsunuz bunu anlamıyorum, adam itin tekiymiş afedersınız

zenit

f r e i h e i t
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2019
376
273
25
Merhaba niikii,

o benden büyüktü (12 yas) . Annem aslinda bir de bu yüzden de karsi cikti. Bir de görünüs olarak da daha da cok yas farki varmis gibi de görünüyor. Saclari bembeyaz. Yanimda amcam babam gibi duruyor aslinda bence yakismiyoruz da. Cok esmer, Boyu neredeyse benim boyum kadar az uzun...Ben sarisin beyaz tenli uzun boyluyum.
Ben aslinda okumus bir kizim, maddi sorun cekmedim hic ve ailem akademisyen. Kendime ait evim var. Tam sehirliyim...Ama o köy hayatina cok düskün hatta köyde yasamak istiyor ilerde. Gelecek planlarimiz bile o kadar farkli ki. Sadece beni sevsin diye gelecek hayallerimi bile ona göre degistirdim. Ben ben olmaktan ciktim, onun olmasini istedigim kisi oldum ve böyle yaptikca da kendi benligimden uzaklastim. Simdi ise ne oldu. Koskocaman bir boslukla basbasayim. Biliyorum ki o bosluk asil uzaklastigim kendimi sevemedigimden dolayi oldu ve sadece özsevgim ve özsaygimla onu doldurabilirim. Baskasinin güzel sözleri veya ilgisiyle degil. Zaten bu sekil doymak ve dolmak bilmez ki. Ben asla asla aptal bir insan degilim. Sadece iki yil boyunca aptala yattim sirf kendimi sevdirmek icin. Ve anlattigim her asamada yasadigim her olumsuzlukta aslinda neler oldugunu ve neden böyle oldugunu birakin, ne yapmam gerektigini de cok iyi biliyordum. Ama duygusal bagimlilik denen sey maalesef cok kötü bir sey. Bundan 10 yil önce gazetede bir haber okumustum 6 dil bilen bir kadin dolandirilmis hem de adam seni seviyorum diyerek kadindan para cekmis. Ben de sasirmistim, bu kadar zeki bir kadin nasil olur da böyle bir seye kanar aptal mi diye. Kimseyi kinamayacaksin bu hayatta iste yillar sonra kendi basima geldi.
işte bu açığımızla alakalı kesinlikle...Tamamiyle farklı insanlarsınız aslında sizin mesleğiniz nedir? Onun nedir? Çok geçerli sebepler var olmaması için...aşk değil bu dediğm gibi duygusal boşluk...

misspinky

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2010
773
594
Gecmis olsun, hpv ulkemizde pek onemsenmiyor, oysa bir cok avruoua ulkesinde kiz cocuklari ucretsiz asilaniyormus.
Boyle birinden kurtuldugunuz icin tebrik ediyorum. Bu adamlarin inanilmaz manipulasyon yetenekleri oluyor, gecmisi bosverin ileriye bakin.

Zomzom3535

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2017
677
519
36
Gecmis olsun, hpv ulkemizde pek onemsenmiyor, oysa bir cok avruoua ulkesinde kiz cocuklari ucretsiz asilaniyormus.
Boyle birinden kurtuldugunuz icin tebrik ediyorum. Bu adamlarin inanilmaz manipulasyon yetenekleri oluyor, gecmisi bosverin ileriye bakin.
Teşekkür ederim. Aynen yurtdışında çok önemseniyor bu. Benim dönemimde aşısı yoktu o yüzden çocukken aşısını olamadım. Ama zaten o aşı hepsi değil belirli türleri içinmiş.

hpvlibigirl

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
199
263
21
Hangi ilaçmıs o ya 4 aydır tanılı hpv pozitfim valla bana böyle bi ilaç bilgisi gelmedi 😂.

ayrıca muhtemelen size de geçmiştir diye bişi yok kıyarsınız paraya bi hpv genotiplendirme yaparsınız. Maşallah sevişmeye gelince herkes sevişiyor ama kimsenin 6 ayda bi smear verdigi yok.

üstelik size tecavuz etmedigi sürece kendisinin hpv olması birşey ifade etmez o kişi sizin sevgiliniz, söylememe konusundan hiç emin olamadıgım dedigim gibi zaten bi ilacı tedavisi yok. Bagısıklık arttırarak vucut kendi temizler bunu.

Konudan koptum kb ama böyle içerikler beni artık sinirlendirmeye basladı.

Zomzom3535

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2017
677
519
36
Hangi ilaçmıs o ya 4 aydır tanılı hpv pozitfim valla bana böyle bi ilaç bilgisi gelmedi 😂.

ayrıca muhtemelen size de geçmiştir diye bişi yok kıyarsınız paraya bi hpv genotiplendirme yaparsınız. Maşallah sevişmeye gelince herkes sevişiyor ama kimsenin 6 ayda bi smear verdigi yok.

üstelik size tecavuz etmedigi sürece kendisinin hpv olması birşey ifade etmez o kişi sizin sevgiliniz, söylememe konusundan hiç emin olamadıgım dedigim gibi zaten bi ilacı tedavisi yok. Bagısıklık arttırarak vucut kendi temizler bunu.

Konudan koptum kb ama böyle içerikler beni artık sinirlendirmeye basladı.
Adamda genital siğil var ve bu siğiller hpv virüsü yüzünden olur. Siğil için doktor ilaç verir. Düzgün okuyun ya da bu üslup ile cevap yazacaksanız hiç cevap yazmayın! Herkes haddini bilmeli bilip bilmeden konuşmamalı. Hiçbir bilginiz olmadan konuşuyorsunuz. Gözardı edildiniz.

hpvlibigirl

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
199
263
21
Adamda genital siğil var ve bu siğiller hpv virüsü yüzünden olur. Siğil için doktor ilaç verir. Düzgün okuyun ya da bu üslup ile cevap yazacaksanız hiç cevap yazmayın! Herkes haddini bilmeli bilip bilmeden konuşmamalı. Hiçbir bilginiz olmadan konuşuyorsunuz. Gözardı edildiniz.
Ablaaa alooo ben de hpv pozitifim pardon nasıl bilgim yokmus acaba dkdkdkdk bence senin bilgin yok hpvnin ilacı yok cunku :) sadece bagısıklık yükseltici ek takvide gıda alıyorsun imuneks plus gibi :)

siğil için de ilaç verilmez asko genelde yakılır ve dondurulur mesrla bendekiler yakılmıs ve dondurulmustu :)
Ha aldara kremse bilemicem ama aldara krem kullanıpda hpv işini çözebilen görmedim sadece siğili ufaltıyor zaten :)

ve dedigim gibi o kişi hiv pozitif dahi olsa siz o kişiyle gönül rızasıyla birlikte olduysanız ama o hivmiş deme hakkınız yok :) eger diyorsanız cinsel olgunluga erişememişesiniz demektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.