Aysecolluoglu'nun Diyet Günlüğü

ben şu durumda bile her şeyi yiyorken, açık büfede ne yapardım düşünemiyorum bile :) sen onlar sağlıklı olsun diye yedirmiyorsun ama nerede o anlayış neredeeeee :)))))
valla iyi yapmışsın güzelim ya yüzmekten alası yok, biraz daha devam edersen egzersizlere, ohh.
ben de 36 beden şeylerin içine girmeye başlayınca oh ne güzelmiş bu duygu dedim, bana gaz oldu o :)

aynen canımmm 36 beden süper bişe. ben kendmi 38 beden sanıyodum. geçenlerde elbise aldım 38 büyük geldi. 36 giydim tam oldu cuk oturdu yani. göbeğim bile fırtlamadı yani biyerlerden öyle mutlu oldum ki evde giyip giyip aynaya bakıyorum :KK70:

ben de sütyensiz giyilecek bir elbise aldım yine 36 beden, nerede giyerim bilmiyorum ama evde giysem bile mutlu olurum yani :)
bugün fazla kaçırdım yemeği ama :KK43: gündüz iki yumurta, biraz peynir, 4 dilim eti form yedim.
ara öğün olarak 4 dilim bisküvi yedim, biraz da elma. akşam çok yiyeceğimi bildiğimden öğle yemeği yemedim.
öğlen 3 dilim (ince dilim) sadece domates ve mozarella peynirli pizza, iki yemek kaşığı pirinç, bir minik haşlanmış patates, birkaç parça et, birazcık makarna yedim. üstüne de iki tatlı kaşığı tatlı yedim. sonra da kahve içtim :KK43:
neyse bu araalar olacak o kadar deyip kandırıyoum kendimi :KK43:

ben de sütyensiz giyilecek bir elbise aldım yine 36 beden, nerede giyerim bilmiyorum ama evde giysem bile mutlu olurum yani :)
bugün fazla kaçırdım yemeği ama :KK43: gündüz iki yumurta, biraz peynir, 4 dilim eti form yedim.
ara öğün olarak 4 dilim bisküvi yedim, biraz da elma. akşam çok yiyeceğimi bildiğimden öğle yemeği yemedim.
öğlen 3 dilim (ince dilim) sadece domates ve mozarella peynirli pizza, iki yemek kaşığı pirinç, bir minik haşlanmış patates, birkaç parça et, birazcık makarna yedim. üstüne de iki tatlı kaşığı tatlı yedim. sonra da kahve içtim :KK43:
neyse bu araalar olacak o kadar deyip kandırıyoum kendimi :KK43:

aynen canım bende öyle bi elbise almıştım. sırt dekoltesi vardı bide ama giyecek yer bulamadım anca evde giyip giyip aynaya bakıyorum :KK52: ben sabah erkenden alışverişe çıktım bugün. sabah biraz galete yedim. öğlen ne yazıkki dışarda gözleme yedim. biraz öncede meyve falan yedim. bol bol su içiyorum ama.

aynen canım bende öyle bi elbise almıştım. sırt dekoltesi vardı bide ama giyecek yer bulamadım anca evde giyip giyip aynaya bakıyorum :KK52: ben sabah erkenden alışverişe çıktım bugün. sabah biraz galete yedim. öğlen ne yazıkki dışarda gözleme yedim. biraz öncede meyve falan yedim. bol bol su içiyorum ama.
puffi ben bugün fenalardaım. ne bulduysam yedim, çok pişmanım :) bir günden bir şey olmaz de bana lütfen ):

oyy canım seninki hakikaten yüksek performansmış ama ya :) ben o kadar yemiyorum ama günde 120 gram çikolata yediğim olmuştu, yani o kare çikolatalarda 1,5 tane yediğimi düşün :) bir kere de iki kase tiramisu yemiştim, öyle durumlar da oldu :) ben kendimi durduracağım; ama işte en fazla bu kadar olıuyor tatlı cennetinde :) tatlı yedikçe yiyesi gelir insanın bu normaldir; ama tatlının ne yazık ki çok zararı var, tıkayan şeyler yemek lazım canın tatlı çektiğinde.

Amaaaan seninki de bir şey mi hıııh :KK1: Ben o Lindt çikolatalar var ya onlardan günde 2 tane 100 gramlık paket yediğimi bilirim :KK1: İki kase tiramisuda da bir şey yok yarım küçük pasta diyeyim sana :KK53: ama yok sen beni dinleme, aklını falan çemleyeyim sana bu bile fazla geliyorsa aman ne güzel :KK70:

Tabi tatlının zararı var, aslında hiçbir işe yaramıyor ki tatlı, beyaz şeker vücut için gereksiz bişi tamamen, meyvelerden yeteri kadar alınıo. Ama gel de bunun anlat bu cana :KK70:

Hadi kolay gelsin sana inş istikrarlı bir şekilde ilerlersin:KK34: Ben de doğru yolu bulurum umarım :KK52:

Amaaaan seninki de bir şey mi hıııh :KK1: Ben o Lindt çikolatalar var ya onlardan günde 2 tane 100 gramlık paket yediğimi bilirim :KK1: İki kase tiramisuda da bir şey yok yarım küçük pasta diyeyim sana :KK53: ama yok sen beni dinleme, aklını falan çemleyeyim sana bu bile fazla geliyorsa aman ne güzel :KK70:

Tabi tatlının zararı var, aslında hiçbir işe yaramıyor ki tatlı, beyaz şeker vücut için gereksiz bişi tamamen, meyvelerden yeteri kadar alınıo. Ama gel de bunun anlat bu cana :KK70:

Hadi kolay gelsin sana inş istikrarlı bir şekilde ilerlersin:KK34: Ben de doğru yolu bulurum umarım :KK52:

valla seninki de çok başarılıymış canım, helal olsun :) ben bu aralar yurtdışında son günlerim diye türkiye'de bulamayacağım şeylerden bolca yiyorum, bu bahanenin arkasına sığınıyorum; ama sonum ne olacak, göreceğiz. şimdiden verdiğim kiloların ikisini geri aldım...
çok teşekkürler canım, umarım kısa sürede doğru yolu buluruz ikimiz de :))

oyy hoşgeldin güzelim :))
ben de iyiyim ne yapayım, çalışıyorum sıcakta :) valla durumlar bildiğin gibi, o 2 kilo rahatlıktan almışsındır, hemen verirsin bence hiç deryt etme, tatil modun hep sürsün inşallah :)
ben de 50deyim halaaaa :)

oyy hoşgeldin güzelim :))
ben de iyiyim ne yapayım, çalışıyorum sıcakta :) valla durumlar bildiğin gibi, o 2 kilo rahatlıktan almışsındır, hemen verirsin bence hiç deryt etme, tatil modun hep sürsün inşallah :)
ben de 50deyim halaaaa :)

hoşbulduk canımmm.
evett tatilde yiyip yattım hep valla :) ama 1 haftadır spora başladım. şuan kendimi daha sıkı hissediyorumm. ne güzel 50 de kaldın sen bide ben inebilsem. kilolarla başımız belada bozduk kafayı :KK53:

Merhabalar.
Sizler için kolaylık olması açısından yeni bir bölüm açılmıştır.
Diyet günlükleri bölümü
Ve konunuz bu bölüme taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar:)

arkadaşlar bence çok sağlıksız yedikleriniz 1 bardak sütle fln sabah kahvaltısı geçiştirilemez kiloda verilmez normal bi kahvaltıda 1 adet yumurta kibrit kutusu beyaz peynir 5 zeytin 2 ince dilim kepek yada tam buğday ekmeği domates salatalık ve şekersiz çayla yemelisiniz ayraca tuzu azaltmak şart tabiki günde en az 3 litre su şart yoksa yağ fln yakmış olamıyoruz malesef:KK34:

teşekkürler miqrobiq :)

X