Aysecolluoglu'nun Diyet Günlüğü

bu şekilde gidersen vücudun alışacak ve tatlı yeme hissinde ortadan kaybolacak kendimden biliyorum :) son 1 hafta bozdum bu durumu bugünde toparlamaya başladım. bol bol yürü çünkü yemek yediğindede spor yaptığındada vücutta aynı hormon salgılanıyomuş (mutluluk hormonu) bide spor yapacağın için ,ben o kadar sporu boşunamı yaptım düşüncesi oluyo yemiyosun :))

canım ben o durumdan bir türlü kurtulamıyorum. yemekleri azalttım ama hala tatlı görünce aklım başımdan gidiyor, hem de bu kadar süre, tatlı cenneti bir ülkedeydim. çikolatalar, wafflelar, delirmiş gibiydim ilk geldiğimde. sonra azaldı ama asla sonlanmadı :)) neyse allahtan dönüyorum da, biraz daha tutabilirim kendimi oralarda. egzersize ben de başlayacağım işte, her şeyi erteliyorum ama bakalım :)

eveet ben de mesaj attım; ama cevap vermedi. evlendi heralde, hayırlı olur inşallahhh :))))
canım çok sevindim valla, göbüş gitsin istiyorsun çok. ben de 50,5 civarındayım, çok da zorlamıyorum kendimi, rutin devam ediyorum yani :) düğünde fıstık olacaksın desene, daha doğrusu ince fıstık olacaksın (zaten fıstıksındır eminim ki :))
bende hem bacak, hem kol var ya, sanırım biraz daha egzersi yapmak gerekiyor puffim. ben de türkiyeye kesin dönüş yapıyorum yakında, artık daha rahat egzersiz vs. yapabilirim :)))

eğer öyleyse hayırlı olsun :)
sen çok istikrarlısın hayatım. ben biraz stres yaptığım için sağlık problemleri falanda çıkınca bırakmıştım kendimi ama şimdi şuanki halimden memnunum yanii.
fıstık konusuna gelince iltifatın için teşekkürler canımm :) bende senin için aynı şeyleri düşünüyoruum.
bu arada dönmene çok sevindim. herşey güzel olur umarım. çok mutlu olursun inşallah :):)

eğer öyleyse hayırlı olsun :)
sen çok istikrarlısın hayatım. ben biraz stres yaptığım için sağlık problemleri falanda çıkınca bırakmıştım kendimi ama şimdi şuanki halimden memnunum yanii.
fıstık konusuna gelince iltifatın için teşekkürler canımm :) bende senin için aynı şeyleri düşünüyoruum.
bu arada dönmene çok sevindim. herşey güzel olur umarım. çok mutlu olursun inşallah :):)

ama senin bırakman lazımdı canım o zaman, sağlıktan daha önemli hiçbir şey yok, hepimizi biliyoruz.
canım benim, çok çok teşekkür ederim :) umarım hepimiz için çok güzel olur her şey, mutlu oluruz :)

ama senin bırakman lazımdı canım o zaman, sağlıktan daha önemli hiçbir şey yok, hepimizi biliyoruz.
canım benim, çok çok teşekkür ederim :) umarım hepimiz için çok güzel olur her şey, mutlu oluruz :)

hakkımızda hayırlısı canımm..

bugün yediklerimi anlatayım sanaaa
sabah kepekli tost. 2 bardak bitki çayıı
öğlen meyvee
akşam yemeği olarakda haşlanmış tavuk yedim 2 dilimde kepek ekmeğiii :)

hakkımızda hayırlısı canımm..

bugün yediklerimi anlatayım sanaaa
sabah kepekli tost. 2 bardak bitki çayıı
öğlen meyvee
akşam yemeği olarakda haşlanmış tavuk yedim 2 dilimde kepek ekmeğiii :)

offf sıkı diyet günlerine geri dönmüşüzzz pufffi :) ben sana anlatayım yediklerimi sen de iyi hisset kendini :)
sabahleyin süt ve bir kase nesfit.
öğlen 4 adet form bisküvi, bir adet light karper peynir, bir yumurta
ara öğün 4 tane kurabiye
akşam yemeği yoğurt ve buğday (ayranlı çorba deriz biz)
gece de bir tane vişneli bira ile fıstık yiyeceğim

gördüğün üzere belçika'daki son günlerimi eğlenceli geçirmeye çalışıyorum :) umarım bu eğlence bana kilo olarak dönmez :)

offf sıkı diyet günlerine geri dönmüşüzzz pufffi :) ben sana anlatayım yediklerimi sen de iyi hisset kendini :)
sabahleyin süt ve bir kase nesfit.
öğlen 4 adet form bisküvi, bir adet light karper peynir, bir yumurta
ara öğün 4 tane kurabiye
akşam yemeği yoğurt ve buğday (ayranlı çorba deriz biz)
gece de bir tane vişneli bira ile fıstık yiyeceğim

gördüğün üzere belçika'daki son günlerimi eğlenceli geçirmeye çalışıyorum :) umarım bu eğlence bana kilo olarak dönmez :)

iyisin bugün canımm :KK70: birazda ödüllendir kendini bişeycik olmaz. tr ye dönünce bol bol spor yapıcaksın nasılsa :)
dün uzun zamandır okulum nedeniyle görüşemediğim arkadaşlarımla görüştüm ve ben şu düğün muhabbetini atlatınca hep birlikte sıkı bi spor programına başlıyoruz. haftada 2 gün spora 2 gün fittnes a gidicez her sabah birlikte pilates yapıp ardından sağlıklı ve düşük kalorili bi kahvaltı yapıcaz canımm :) grup çalışması olunca daha iyi oluyo :)

iyisin bugün canımm :KK70: birazda ödüllendir kendini bişeycik olmaz. tr ye dönünce bol bol spor yapıcaksın nasılsa :)
dün uzun zamandır okulum nedeniyle görüşemediğim arkadaşlarımla görüştüm ve ben şu düğün muhabbetini atlatınca hep birlikte sıkı bi spor programına başlıyoruz. haftada 2 gün spora 2 gün fittnes a gidicez her sabah birlikte pilates yapıp ardından sağlıklı ve düşük kalorili bi kahvaltı yapıcaz canımm :) grup çalışması olunca daha iyi oluyo :)

alalhtan artık midem küçüldü de öyle çok yiyemiyorum :) abur cubur filan anca işte gerçi onlar çok yemekten bile tehlikeli :) dönünce iş başa düşecek hakikaten, neyse ne yapalım, katlanıcaz fit olmak adına :)
canım valla takım çalışması en iyisi hakikaten. ben de arkadaşımı ayartayım da benimle gelsin o da spora madem :)

alalhtan artık midem küçüldü de öyle çok yiyemiyorum :) abur cubur filan anca işte gerçi onlar çok yemekten bile tehlikeli :) dönünce iş başa düşecek hakikaten, neyse ne yapalım, katlanıcaz fit olmak adına :)
canım valla takım çalışması en iyisi hakikaten. ben de arkadaşımı ayartayım da benimle gelsin o da spora madem :)

evet canım bencede takım çalışması yapın yanii :) motivasyon artıyo. hemde zor durumlarda tatlı krizlerinde falan yani birbirinizi frenlersiniz :)

ben hayatımdan tatlıyı çıkarsam ya da haftada bire düşürsem, iğne ipliğe dönerdim heralde :KK43: ama yapamıyorum ne yapayım en sevdiğim şey hayatta sanırım, anneme çekmişim :) yine d ekontrol etmeye çalışıyorum kendimi ama :KK43:

ben hayatımdan tatlıyı çıkarsam ya da haftada bire düşürsem, iğne ipliğe dönerdim heralde :KK43: ama yapamıyorum ne yapayım en sevdiğim şey hayatta sanırım, anneme çekmişim :) yine d ekontrol etmeye çalışıyorum kendimi ama :KK43:

Aynen :KK70: Bu mesaj tam da beni anlatıyor. Aynı gün içinde normal bir insanın 1 haftalık tatlı menüsünü yiyebilirim :KK56: Kontrol falan nasıl ediyorsun canım?

Aynen :KK70: Bu mesaj tam da beni anlatıyor. Aynı gün içinde normal bir insanın 1 haftalık tatlı menüsünü yiyebilirim :KK56: Kontrol falan nasıl ediyorsun canım?

o halde hoşgeldin canım :)))
valla kendime kkota koyuyorum mesela yediğim tatlıların kalorilerini biliyorum az çok ve onları öğün olarak kabul ediyorum. öğün olarak kabul edince de aç kaldığım için, çok fazla yiyemiyorum böylece :) mesela bugün tatlı hakkımı kurabiyeden yana kullandım. Sanırım 300 kalorilik kurabiye yedim ve onu ara öğün olarak kabul ettim. Bu aslında bir ara öğün için fazla bir sayı; ama bu aralar biraz izin verdim kendime :)

o halde hoşgeldin canım :)))
valla kendime kkota koyuyorum mesela yediğim tatlıların kalorilerini biliyorum az çok ve onları öğün olarak kabul ediyorum. öğün olarak kabul edince de aç kaldığım için, çok fazla yiyemiyorum böylece :) mesela bugün tatlı hakkımı kurabiyeden yana kullandım. Sanırım 300 kalorilik kurabiye yedim ve onu ara öğün olarak kabul ettim. Bu aslında bir ara öğün için fazla bir sayı; ama bu aralar biraz izin verdim kendime :)

İyi dayanıyorsun =) Ben şuan diyet modundan çıktığım için ucunu kaçırıp duruyorum, geçenlerde annem tavuk göğsü yaptı sabah kalkıp onu yedim sarelle yedim öğlen gofret bisküvi yedim akşam biri şerbetli bir hamur tatlısı getirmiş şerbetli tatlılar sütlü tatlılarla karışınca güzel oluyor diye akşam yemem dememe rağmen yine tavuk göğsüyle onu yedim...Ohooo kaç gündür bikaç günlük tatlı menüsünü 1 günde deviriyorum. Niye böyle tatlıcıyım acaba anlamadım:KK1:

Bu tatlıyla ilgili birterslik var ama yiyosun karnın doluyo ama yine bir açlık var braz daha yiyosun doyuyosun ama sadece tatlıya şimdi de yemeğe karnın acıkıyor biraz yemek yiyosun sonra yine tatlı isteği... İnsanın eeeeeh yeter bea diyesi geliyor:KK1: Seni bilmiyorum ama bana böyle oluyor valla :KK70: Acil durdurmalıyım kendimi bugun aynen dediğin gibi yaptım sarelle falan yedim ama ara öğün saydım yemicem artık akşama kadar.

Ne sağlıksız ara öğün gerçi, insan meyve falan yer:KK1:

Kolay gelsin bu arada herkese :KK34:

İyi dayanıyorsun =) Ben şuan diyet modundan çıktığım için ucunu kaçırıp duruyorum, geçenlerde annem tavuk göğsü yaptı sabah kalkıp onu yedim sarelle yedim öğlen gofret bisküvi yedim akşam biri şerbetli bir hamur tatlısı getirmiş şerbetli tatlılar sütlü tatlılarla karışınca güzel oluyor diye akşam yemem dememe rağmen yine tavuk göğsüyle onu yedim...Ohooo kaç gündür bikaç günlük tatlı menüsünü 1 günde deviriyorum. Niye böyle tatlıcıyım acaba anlamadım:KK1:

Bu tatlıyla ilgili birterslik var ama yiyosun karnın doluyo ama yine bir açlık var braz daha yiyosun doyuyosun ama sadece tatlıya şimdi de yemeğe karnın acıkıyor biraz yemek yiyosun sonra yine tatlı isteği... İnsanın eeeeeh yeter bea diyesi geliyor:KK1: Seni bilmiyorum ama bana böyle oluyor valla :KK70: Acil durdurmalıyım kendimi bugun aynen dediğin gibi yaptım sarelle falan yedim ama ara öğün saydım yemicem artık akşama kadar.

Ne sağlıksız ara öğün gerçi, insan meyve falan yer:KK1:

Kolay gelsin bu arada herkese :KK34:

oyy canım seninki hakikaten yüksek performansmış ama ya :) ben o kadar yemiyorum ama günde 120 gram çikolata yediğim olmuştu, yani o kare çikolatalarda 1,5 tane yediğimi düşün :) bir kere de iki kase tiramisu yemiştim, öyle durumlar da oldu :) ben kendimi durduracağım; ama işte en fazla bu kadar olıuyor tatlı cennetinde :) tatlı yedikçe yiyesi gelir insanın bu normaldir; ama tatlının ne yazık ki çok zararı var, tıkayan şeyler yemek lazım canın tatlı çektiğinde.

ay kızlar ben çok tatlı yemiyorum ama tatile gittiğimde insan gibi tatlı yemedim yanii. yemekten çok tatlı yedim. bütün tatlılardan alıyodum beğenmediğimi yarım bırakıyodum. meyveyle falanda pek aram yok. ben acı ve ekşi çok seviyorum. etrafımdakilere de tatlı yedirmiyorum kızıyorum. kolayı meyve suyunu çekirdeği filan bi sürü şeyi yasakladım evdekilere. ne aldırıyorum ne yediriyorum :)

puffiiiii ne kadar bahtsız ailen var heheheh şaka bi yana anem onlar da mı yiyemiyor sen yiyemiyorsun diye :) ama en mantıklısı o çünkü evde olunca bir şekilde yiyor insan. hatun milleti değil mi işte çok düşkünüz tatlıya. ben de acı ve ekşiye düşkünümdür her yemeğime baharat koyarım bolca valla. hep uçları seviyrum yemek konusunda bile sanırım :) ben tatilde açık büfelere gitmemek gerektiğini tam anlamıyla öğrendim önceki deneyimlrimden :KK70: ev yemeği yiybilecğim yerleri tercih ediyorum artık çünkü aksinde çok zararlı çıkıyorum :KK70:

puffiiiii ne kadar bahtsız ailen var heheheh şaka bi yana anem onlar da mı yiyemiyor sen yiyemiyorsun diye :) ama en mantıklısı o çünkü evde olunca bir şekilde yiyor insan. hatun milleti değil mi işte çok düşkünüz tatlıya. ben de acı ve ekşiye düşkünümdür her yemeğime baharat koyarım bolca valla. hep uçları seviyrum yemek konusunda bile sanırım :) ben tatilde açık büfelere gitmemek gerektiğini tam anlamıyla öğrendim önceki deneyimlrimden :KK70: ev yemeği yiybilecğim yerleri tercih ediyorum artık çünkü aksinde çok zararlı çıkıyorum :KK70:

valla yedirmiyorum canım isyan ediyolar :KK70: ama beni sinir ediyolar. yiyolar çikolata cips kola çekirdek bilmem ne, sonra niye bin kilo oldum :KK70: ben de yedirmiyorum artık. bu tatilde ben yüzmeseydim 60 kilo dönerdim heralde :KK70: kesinlikle açık büfe çok zararlı valla :KK70::KK70:

ben şu durumda bile her şeyi yiyorken, açık büfede ne yapardım düşünemiyorum bile :) sen onlar sağlıklı olsun diye yedirmiyorsun ama nerede o anlayış neredeeeee :)))))
valla iyi yapmışsın güzelim ya yüzmekten alası yok, biraz daha devam edersen egzersizlere, ohh.
ben de 36 beden şeylerin içine girmeye başlayınca oh ne güzelmiş bu duygu dedim, bana gaz oldu o :)

X