Aysecolluoglu'nun Diyet Günlüğü

:))) ben de güldüm vallaa
canım tatile gidip geldin ya, ondan düşmüştür motivasyonun. şimdi yaz gelince daha da ince, açık şeyler giyilecek, onu düşünüp tedbiri elden bırakma sen :) istiyorsan biraz daha düşük bir tempoya geçebilirsin tabii; ama kışın daha da çok kilo alıyoruz biliyorsun, yazın formda kalmaya bakalım o yüzden :))) kaç kilo vermişsin tartıldın mı?

daha tartılamadım canımm yarın tartılcam. yaza abimin düğünü var onu düşünüp motive edicem kendimii. bu arada spora falan başlamayı düşünüyorumm. ama karar veremiyorum spor salonumu yüzme mi diye

canım öyle bir şansın varsa yüzme derim. spor salonundan sıkılabilirsin ama yüzme ideal, hem her yerini çalıştırır, hem de bıraktığında inanılmaz bir değişim bir salma olmaz vücudunda. bak abinin düğünü en güzel motivasyon senin için, sakın bırakma ipleri :))))) ben 5-7 kg bir şey verdiğimi gördüğümde kendme güvenim geri geldi valla ya. şimdi zorlamıyorum kendimi yememek için zaten canım istemiyor artık midem küçüldüğünden; ama daha fazla azaltmicam bu oran iyi yani :)

canım öyle bir şansın varsa yüzme derim. spor salonundan sıkılabilirsin ama yüzme ideal, hem her yerini çalıştırır, hem de bıraktığında inanılmaz bir değişim bir salma olmaz vücudunda. bak abinin düğünü en güzel motivasyon senin için, sakın bırakma ipleri :))))) ben 5-7 kg bir şey verdiğimi gördüğümde kendme güvenim geri geldi valla ya. şimdi zorlamıyorum kendimi yememek için zaten canım istemiyor artık midem küçüldüğünden; ama daha fazla azaltmicam bu oran iyi yani :)

şu finaller bitsinde hemen gdip yazılcam yüzmeye. bugün tartıldımm hala aynı kilodayım almamışımm. yediklerime daha dikkat edicem ve pilatesede devam edicem. sen baya iyi kilo verdin canım. ben tatilde saldım kendimi valla ama şimdi düğüne kadar 4 5 kg vericem kararlıyım :) bol bol su içiyorum. bizim bi akraba vardı bayağı kiloluydu çok zayflamış. dedim abla sen naptın nasıl zayfladın bu kadar günde 3- 3,5 litre su içiyorum ekmek hiç yemiyorum ve sebze yemeği yiyorum dedi. bende o şekil devam edicem biraz. ama yine 3 öğünü atlamak yok tabii :) yeşil çayada devam ediyorum hala. dün alışverişe çıkmıştımm bi elbise aldımm. önceden m beden giyerdim şimdi s bol geldi valla :KK70: daraltıcam. kilo aynı ama sıkılaşma var bende :)

valla canım sıkılaşmak zayıflamaktan daha zor oluyo çoğu zaman o yüzden dediğin gibi platese devam et sen :) çok güzel düğüne kadar da bi 4 kg versen ooooff daha da sırtın yere gelmez. ayşenin de sesi çıkmıyor nerelerde acep :)
ben de aynen bol su içmeye çalışıyorum, yediklerime dikkat ediyorum; ama bende her zmanaki gibi hareket minimum yani yapacak bir şey yok çalışma tarzım böyle :KK43:

valla canım sıkılaşmak zayıflamaktan daha zor oluyo çoğu zaman o yüzden dediğin gibi platese devam et sen :) çok güzel düğüne kadar da bi 4 kg versen ooooff daha da sırtın yere gelmez. ayşenin de sesi çıkmıyor nerelerde acep :)
ben de aynen bol su içmeye çalışıyorum, yediklerime dikkat ediyorum; ama bende her zmanaki gibi hareket minimum yani yapacak bir şey yok çalışma tarzım böyle :KK43:

ben bütün gün okulda koşuşturmaca halinde olduğum için artık eve gelince pilates yapmaya halim kalmıyo valla. bu sabah kahvaltıda fırında patates yedim ( kızartma yememek için :)) öğlende bişey yemedimm akşamda patates püresi ve mercimek çorbası. bugün hep patatesten gidiyorum :) hala 55.4 kg ım :)

valla ben de diyorum ya işte spor yapamıyorum diye, bende de var senin durumumun aynısı, okulda yoruluyorum, spor mpor hak getire yani. canım öğün aralarını atlama bak sen veremiyorsan ondan veremiyorsundur bence, çok da az yiyorsun ama bütün yediğini depoluyorsun belki de uzun süre aç kaldığından..

valla ben de diyorum ya işte spor yapamıyorum diye, bende de var senin durumumun aynısı, okulda yoruluyorum, spor mpor hak getire yani. canım öğün aralarını atlama bak sen veremiyorsan ondan veremiyorsundur bence, çok da az yiyorsun ama bütün yediğini depoluyorsun belki de uzun süre aç kaldığından..

canım valla vakit olmuyo unutuyorum yaa. ama çantama bisküvi falan koyucam artık. bugün pek bişey yiyemedim yaa. yemek yiyince midem bulanıyo neyse

aa niye miden bulanıyo canım ya :KK43: çok az yiyorsun da ondan, sık sık yemelisin, blumik midir nedir ondan olmayasın sonra :KK43:

aa niye miden bulanıyo canım ya :KK43: çok az yiyorsun da ondan, sık sık yemelisin, blumik midir nedir ondan olmayasın sonra :KK43:

blumia yı diyosun canımm. 3 sene evvel yaşadım onu 11 kilo kadar vermiştim çok kötüydü. çok halsizdim yüzüm falan bembeyaz olmuştu. şuan öyle bişey olduğunu düşünmüyorum ama belkide olabilir. yemek yedikten sonra iğreniyorum yediklerimden. kusasım geliyo fenalaşıyorum .çok kötü ya. nolucak bilmiyorum :S

puffi bence sen hemen bırak diyeti. canın ne çekiyorsa onu ye. blumia olma sonra yediklerinden iğrenmek çok uç bir örnek çünkü canım. git pasta filan al, çikolata ye, annen sulu yemek yapsın, onlardan ye güzelim ya, boşver zayıflamayı filan, biz zaten sağlıklı beslenmeye çalışıyorduk, ama sağlıksız olmaya başlamış artık bence senin için :KK43:

puffi bence sen hemen bırak diyeti. canın ne çekiyorsa onu ye. blumia olma sonra yediklerinden iğrenmek çok uç bir örnek çünkü canım. git pasta filan al, çikolata ye, annen sulu yemek yapsın, onlardan ye güzelim ya, boşver zayıflamayı filan, biz zaten sağlıklı beslenmeye çalışıyorduk, ama sağlıksız olmaya başlamış artık bence senin için :KK43:

benim zaten çok küçük yaştan beri yeme problemlerim var. aşırı derecede yemek seçiyorum. daha bi çok sebzenin tadını bilmiyorum. kokusuna bile dayanamıyorum.
bikaç hafta biraz toparlanmaya çalışıcam. spor yaparım bende artık. çok canımı sıktı bu mevzu benim ya :s

canım valla sende yeme bozukluğu varsa uzak dur bir dönem sağlıklı besleniyorum desen bile ara ara yapmalısın o zaman bunu sadece, sürekli yapma yani. zaten okula giderken yemekten kısmak çok doğru değil; ama bence senin durdurma vaktin şu anda. boşver düğünü müğünü zaten sıkılaştın sen, fazlasına gerek yok şu anda. sağlık daha önemli. sen bol bol tavuk eti balık eti filan yemeye çalış bu dönem. sporu bırakma tabi ama spor yaptıkça daha çok yemen lazım biliyosun kalori harcıyosun çünkü. dikkat et kendine çok canım yaaa hastalanma :KK43:

canım valla sende yeme bozukluğu varsa uzak dur bir dönem sağlıklı besleniyorum desen bile ara ara yapmalısın o zaman bunu sadece, sürekli yapma yani. zaten okula giderken yemekten kısmak çok doğru değil; ama bence senin durdurma vaktin şu anda. boşver düğünü müğünü zaten sıkılaştın sen, fazlasına gerek yok şu anda. sağlık daha önemli. sen bol bol tavuk eti balık eti filan yemeye çalış bu dönem. sporu bırakma tabi ama spor yaptıkça daha çok yemen lazım biliyosun kalori harcıyosun çünkü. dikkat et kendine çok canım yaaa hastalanma :KK43:

shapsycim diyeti falan bıraktım artık sadece tatlıdan kızartmadan falan uzak duruyorum. finaller var bu ara çok sık giremiyorum. daha iyiyim bikaç gündür. finallerden sonra yüzmeye ve fitness a başlıyorum Allahın izniyle.
Sen nasılsın. nasıl gidiyo

aman güzelim ya, boşver tabi. toparlanabildin mi peki? hala devam ediyor mu mide bulantısı yedikten sonra? yüzme gerçekten çok iyi gelecek sana. ben de iyiyim canım harıl harıl çalışıyorum ben de ne yapayım... bu ara benm de yoğun işlerim. ayşenin sesi çıkmıyor ya nerelerde acabaa merak ettim valla.

aman güzelim ya, boşver tabi. toparlanabildin mi peki? hala devam ediyor mu mide bulantısı yedikten sonra? yüzme gerçekten çok iyi gelecek sana. ben de iyiyim canım harıl harıl çalışıyorum ben de ne yapayım... bu ara benm de yoğun işlerim. ayşenin sesi çıkmıyor ya nerelerde acabaa merak ettim valla.

ben geldim canımmm. artık daha iyiyiim. finallerde bitti. o kadar rahatladım ki anlatamam sana yanii :) stres falan kalmadı. kilo falan vermedim bu arada sadece 300 gram vermişim o kadar :) ama artık finaller bitti bende iyiym spora yüzmeye devam. sen neler yapıyosun

puffimm çok sevindim valla hadi gözün aydınnn rahatlamışsındır tabi ya finaller beladır :)
ben de ne yapayım canım koşturuyorum ya öyle. ben 57'den 52'ye düşmüştüm ya ilk, ondan sonra hep 51 ile 52 arasında gidip geldim ama düşmüşken bir 49 süper olur diye düşünüyorum :) hiçbir şeyden kısmayarak devam yani :))) ayşe napıyo ya merak ediyorum valla hiç ses yok :S

puffimm çok sevindim valla hadi gözün aydınnn rahatlamışsındır tabi ya finaller beladır :)
ben de ne yapayım canım koşturuyorum ya öyle. ben 57'den 52'ye düşmüştüm ya ilk, ondan sonra hep 51 ile 52 arasında gidip geldim ama düşmüşken bir 49 süper olur diye düşünüyorum :) hiçbir şeyden kısmayarak devam yani :))) ayşe napıyo ya merak ediyorum valla hiç ses yok :S

valla çok rahatladım canımm. öyle ki 5 kilo vermiş kadar rahatladım yani :) sen baya iyi verdin canım yaa. 51 iyi şuan için ama 49 da neden olmasın yani iyi olur :) ben yine spora devam. bide arada evde göbek atıyorum kolbastı falan oynuyorum :KK70: baya yoruyo ama olsun kalori yakıyorum :) bende merak ettm ayşeyi uzun zaman oldu valla . nerelerde acaba

pufficim çok sevindim, sefan olsun güzelim :) finallerin hep kısacık, tatillerin hep upuzun sürsün hep :) valla ben de yemek temposuna devam aynen, gerçi bi ara türkiyeye gidip geldiğimde sapıtmıştım gayet; ama devam ediyorum şu an :) bu aralar kollarıma takmış durumdayım, çok tombullar :KK43: birkaç hareket gösterdiler; ama etkili olacak mı bilmiyorum..

ayşe evlendi mi acaba ya naptı :)

pufficim çok sevindim, sefan olsun güzelim :) finallerin hep kısacık, tatillerin hep upuzun sürsün hep :) valla ben de yemek temposuna devam aynen, gerçi bi ara türkiyeye gidip geldiğimde sapıtmıştım gayet; ama devam ediyorum şu an :) bu aralar kollarıma takmış durumdayım, çok tombullar :KK43: birkaç hareket gösterdiler; ama etkili olacak mı bilmiyorum..

ayşe evlendi mi acaba ya naptı :)

ayy güzel dileklerin için sağol canımm :) aylardır hazırlandığım düğüne 1 hafta kaldı. şuan tam formumdayım. kilo aynı ama göbüş gitti :) benimde bacaklarımla problemim var canımm. belim ince ama bacaklarım kalın. napıcam bilmiyorum.

ayşe evlenmiş olabilir bencede :) uzun zamandır yok çünküü

ayy güzel dileklerin için sağol canımm :) aylardır hazırlandığım düğüne 1 hafta kaldı. şuan tam formumdayım. kilo aynı ama göbüş gitti :) benimde bacaklarımla problemim var canımm. belim ince ama bacaklarım kalın. napıcam bilmiyorum.

ayşe evlenmiş olabilir bencede :) uzun zamandır yok çünküü
eveet ben de mesaj attım; ama cevap vermedi. evlendi heralde, hayırlı olur inşallahhh :))))
canım çok sevindim valla, göbüş gitsin istiyorsun çok. ben de 50,5 civarındayım, çok da zorlamıyorum kendimi, rutin devam ediyorum yani :) düğünde fıstık olacaksın desene, daha doğrusu ince fıstık olacaksın (zaten fıstıksındır eminim ki :))
bende hem bacak, hem kol var ya, sanırım biraz daha egzersi yapmak gerekiyor puffim. ben de türkiyeye kesin dönüş yapıyorum yakında, artık daha rahat egzersiz vs. yapabilirim :)))

X