Ayşe'nin Diyet Günlüğü

Ayse1990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2011
22
0
Sevgili Gunlugum,

Tam 1.5 senedir ha bugun basladim baslicam derken aradan yillar geçti !!
Sözlendim 74 kiloydum sonra stress mutluluk iyice yemeye verdim kendimi......Allahin HERGUNU diyete basliyordum sonra bozuup amaann nolacak yarin tekrar baslarim diyordum AMA YETTI GARI nisanlim ne zaman gelse beni bi telas sariyor ne giysem diye biseyi giyorum ordan karnim cikiyor 7 aylik hamile gibi ve giyecek bisey bulamayip anca icine girdigim esofmanimi giyorum utaniyorumm cok rahatsiz oluyorum

Ve nisanima cok az bir sure kaldi (29.10) sabah tartiya ciktigimda 81 kg gordum ! Karar verdim bu sefer basaricam !!! Seytan beni rahat birakmasada ona yenilmicem !!! Vee nisana kadar en fazla bir 6 kg vermek istiyorum !!!

Eveet diyetim !
Iste bugunden itibaren uyguladigim diyet listem ve kendime 3 ay süre verdim 3 ay dayanicam!!

Sabah : 3 Ince Dilim Kepek Ekmek + Kucuk light peynir
Kalktigimda iki ilik bardak su ictim (limonlu)

Oglen : 100 gr fasulye yagziz haslanmis
100 gr saumon balik yagsiz pismis
Iki tane sari erik + Bir dilim ekmek

Aksam okuldan gelince : Iki erik
Ve 2 litre su

Ve bu aksam 45 dakika yuruyus yaptim

Son düzenleme:
Oncelıkle mutluluklar dilerim. Ve başarlar dilerim. Canım sabah ıcın 3 dl ekmekbana çok fazla geldı. Boyun kac bu arada?
100 gr balıkda fazla kaçmış gıbı sanki. Normalı 30 gr hanı belkı 60 gr ama 100 bence çok. Ilk gune sayalım. :21:
Mesela elmayı hemen ogle yemegınde degılde yemekten 3 saat sonra yemelısın. :KK17: Valla sadece öneri kızma olur mu? :KK17:

Tesekur ederiim :-)

3 dilim deyince evet biraz fazla ama aksam yemek yemedigim icin sabah kendimi oyle ödullendirdim.....Balik'ga gelince 100 gr az zaten cok kucuk bit porsiyon kalorie ise 80 kalories eger onu 60 gr dusurursem hepten aç kalirim:)
Ama tabiki dediklerini yanlis anlamadim sorun degil her turlu yoruma acigim :-)

Boyum 1.63 cm bu arada :KK66:

Son düzenleme:
inş başarırsın iyi şanslar sana ben şu an 70 kiloyum düşmem gereken kilo ise 60 yarından etibaren bende bi şeyler yapıcam hem kendimi sınıyıcam hem sana yardım amaclı katıldım listene

X