Ayshe1503'ün Başarı Öyküsü 30 Kilo Verdi

Tebrik Ederim Hayran Kalmamak Mümkün Değil valla =)))

benimde doğumdan kalan 4- 5 kilom var sonrasında 15 kilo daha vermek istiyorum..Amelyat oldum ordan 15 aldım ve veremedim :KK43:(( şuan 79 kiloyum hedef 60 19 nasıl verebilirim bilmiyorum 11. ayında paşam..

bol bol su iç canım ve sebze yemekleri ve hareket emziriyormuusn

tebrık ederım canm mukemmelsın
ama unutma ıllakı 5 kılo kadar alıcaksın sonrasında en az

bende ergenlıkten cıktgımda 64 kg yu gormustum
sonra 3 ayda 48 kg ya dustum kosu bandı ve dıyetle
boyum 170 superdı sımdı bı kac kg aldım

senı tebrık edıorm....

saol canım aynı durumu lisedeykende yasamıştım o yüzden her zaman 2 3 kilofazladan veriorum boyum benimde 170 zayıf olunca süper görünüyor bence 50 ideal:)

Gerçekten tebrik ederim sizi büyük bir başarı aslında her şey beyinde bitiyor yapacağım dediğinde kafana koyduğunda yapıyorsun,bende çok istiyorum en az 6 kilo vermem gerek tavsiyelerini değerlendireceğim bende.

saol canım aynı durumu lisedeykende yasamıştım o yüzden her zaman 2 3 kilofazladan veriorum boyum benimde 170 zayıf olunca süper görünüyor bence 50 ideal:)
ewevt tatlım ya 34 beden super oluyo dahada uzun duruyosn
bende bıraz kılo werım dıorm 45 ıstıorm
nasılsa 5 alcam dıye
ama aklımda hep bı kere ben kılo werdım ya yıllar once bıdaha werebılırmıyım bunyem alısmıs mı oluyo acaba dıye dusunuyorm

ewevt tatlım ya 34 beden super oluyo dahada uzun duruyosn
bende bıraz kılo werım dıorm 45 ıstıorm
nasılsa 5 alcam dıye
ama aklımda hep bı kere ben kılo werdım ya yıllar once bıdaha werebılırmıyım bunyem alısmıs mı oluyo acaba dıye dusunuyorm

bence kesin verirsin canım zayıflık en güzeli ama zayıf cılızlık degil hem zayıf hemde vucut hatları olması güsel oluyor

cok guzel basarmissiniz yaa. bende 55 kilo olmak istiyorum hatta 50 olsam daha iyi olur ama basarabilecek miyim bilmiyorum. ben 50 kiloyu en son ergenligimde gormustum o zamandanberi hep 55-60 arasiydim. 4-5 senedirde 65-70 arasi yaglarim iyice yerlesti. bu sefer hirslandim, bide hergun buraya girip bakiyorum, beni daha cok motive ediyo. bu yaza kadar istedigim kiloya ulasip herkesi sasirtmak istiyorum. her gun bunu hayal ediyorum. insallah bende basaririm ve buraya hikayemi yazarim.

öncelikle sizi tebrik ediyorum ve darısı tüm zayıflamak isteyenlerin başına diyorum...bende zayıflamak istiyorum 72 kiloyum ve 20 kilo vermem lazım...eşim inanmıyor dalga geçiyor sen taş çatlasın en fazla 5 kilo verirsin artık bünyen bu kiloya alışmış zayıflayamazsın diyor moralimi bozuyor yeşil çay içiyorum yediklerime dikkat ediyorum kolayı ve çok sevdiğim cipsi 1 aydır hiç yemedim hayatımdan çıkardım artık resmen çikolata krizlerine giren ben 1 aydır onuda yemiyorum artık zayıflamak istiyorum bende...yeşilçay elmasirkeli su ve başka karışık bitki çaylarından içiyorum mekik çekiyorum ekmek yemiyorum sizlerden duyduğumu yapmaya çalışıyorum inş herkes istediği kilosuna kavuşur

çok imrendim maşallah diyelimde nazar değmesin hemde küçük bebekle bu kadar irade müthişsin ben senin dönemlerimi hatırladım da süt olsun diye ağzıma ne bulursam atardım. darısı bana olsun inşallah ben kızı büyüttüm sayılır 3 yaşına girecek zamanımda var sporyapmaya ama ben tembelim galiba...

arkadaşlar merhaba zayıf güzel fit bir vücut biz bütün bayanların istediği bişey ekim ayında dogum yaptımhamileligim boyunca cok kilo aldım 60 kilo ile hamile kaldım doguma giderken 90 kiloydum tam 30 kilo almıştım kilo almaya cok yatkın bi bünyem oldugu için su içsem yrıyordu.dogumdan sonra sdece 10 kilo gitti 80 kilo olarak eve döndüm aynaya bakamıyordum .ve karar verdim zayıflamalıyım digerek yemekten kesmedim herseyi yiyerek zayıfladım tam 3 ay sürdü suanda 55 kiloyumne selülit ne catlak ne göbekte yag birikmesi kaldı kilo vermek istiyenlere severek yardımcı olabilir uygulamalarımı anlatabilirim.

cnm bende tam 93 kıloydum.:KK53: 2. cocuguma dogum yaptım 2009 da ve 86 kıloydum sonra senın de bahsettıgın gıbı hareketlı bır 7 ay gecırdım :KK1: bazen yemek yemeye bıle vakıt bulamadım 2 cocukla dıyebılırımm... emzırdımde bu arada ve 57 kıloya dustum sonra dıger cocuguma hamıle kaldım ve 2011 hazıran dogum yaptım ve 63 kıloydum.. ama hala daha veremedım su 5-6 kıloyu:KK9: ama nedenn???? yıyorum cunku :KK9: masallahh su 5-6 kıloyu vereyım dıyorum ama yıyorumda aynı zamanda kısmaya gelınce kısamıyorum :KK1: sımdı senı gorunce karar aldım su andan ıtıbaren baslıyorum bıraz bogazımı kısıp bırazda senın su peelıngı uygulayacagım yarın hemen bır aktara ugrayıp...ve su 57 kıloma donecegım ınsallah en yakın zamanda cnmm :21: :21: :21:

maşallah azminize hayran kalmamak mümkün değil gerçekten benimde bi 5 kilo fazlalığım var yarından itibaren bende başlıyorum yaptıklarınızın aynısını yapacağım yanlız ödülümü haftada bire indireceğim diğer türlü sıkılıp bırakabilirim çünkü bişeyi merak ettim sebze çorbasını nasıl yapıyorsunuz acaba yağda koyuyormusunuz içine ve başka hangi çorbaları tükkettiniz bilgi verirseniz sevinirim:KK16:

tebrikler gerçekten azimliymişsiniz :KK9:

resim ekleyebilir misiniz acaba motive etmek açısından?

canım bi cvp ver lütfen bayağı motife oldum şuana kadar çok iyi gidiyorum canım hiç tatlı çekmiyor nedense birden tatlıdan hamur işlerinden soğudum inşallah böyle devam eder sonuçları buraya yazarım:KK34:

Tebrik ederim arkadaşım.seninki kadar büyük bir başarı değil belki ama bende beş haftada 7 kilo verdim.sadece ekmek ve şeker ve yağdan uzak durarak herşeyi yiyorum,hamur işi pişirmiyorum,çünkü pişince en çok ben yiyordum.oğlumun bitirmediklerini ağzıma atmaktan vazgeçtim,danonesi,pudingi,muzu çikolatası bitirmediği ne varsa ben yiyordum çöpe gitmesin diye,ben bir çöp yığınına döndüm sonunda 71 kilo oldum.şimdi 7kilom gitti ama hala kiloluyum ve devam ediyorum,göbeğimde sezaryenden kalma yağ birikintisi var,galiba zayıflayarak ondan kurtulmak mümkün değil,spor yapmam gerek

terbıkler bedne merakettım resım paylasırsanız cok ıyı olur bırde bende 1.70 boyundayım 60 kg ıdealı 50 cok az gelıyo bana:26:

bu diyetle şu ana kadar 3 kilo vermiş durumdayım son 2 kilom kaldı çok mutluyum teşekkür ederimmm:KK16:

X