Ayshe1503'ün Başarı Öyküsü 30 Kilo Verdi

arkadaşlar merhaba zayıf güzel fit bir vücut biz bütün bayanların istediği bişey ekim ayında dogum yaptımhamileligim boyunca cok kilo aldım 60 kilo ile hamile kaldım doguma giderken 90 kiloydum tam 30 kilo almıştım kilo almaya cok yatkın bi bünyem oldugu için su içsem yrıyordu.dogumdan sonra sdece 10 kilo gitti 80 kilo olarak eve döndüm aynaya bakamıyordum .ve karar verdim zayıflamalıyım digerek yemekten kesmedim herseyi yiyerek zayıfladım tam 3 ay sürdü suanda 55 kiloyumne selülit ne catlak ne göbekte yag birikmesi kaldı kilo vermek istiyenlere severek yardımcı olabilir uygulamalarımı anlatabilirim.

tebrikler gerçekten. ben de diyete başladım, ama son 2-3 gündür aksatıyorum maalesef evde olmadığım için. ama dün akşamdan sonra yine ilk günlerimdeki gibi sıkı bir diyete başlamaya karar verdim. herkes gülüp dalga geçiyor, eşim aslında hem destek oluyor hem dalga geçiyor kilo vereceğimi, diyette olduğumu söylediğimde. artık tombiş olmak istemiyorum :KK14: ama senin yazdıklarını okudum ve ben de kilo hırsımdan ne olursa olsun şaşmayacağım. hepsine de kapak olacak :85: çok yemek yiyen biri değil, benim ölümüm tatlılar ve kola ve tabii ki hamur işleri :26: ama kestim onları sayılır. sabah kahvaltıda bazen ekmeği yiyorum alternatif bulmayınca ama ona da çözüm getireceğim. 2-3haftadır kayınvalidemdeyim ama bu akşam evime dönüyorum ve artık kendi düzenim ve bir başarı öyküsüne yine ilk adım demek oluyor. sen her gün kaç saat spor yapıyorsun ? gerçi yazmışsın ? ben bacaklarımdan çabuk kas yapan biriyim o yüzden bazen sıkıntı yaşıyorum. koşudan pek zevk almıyorum ama kaçınlımaz sanırım. bir ara haftada 2 kere koşuya gidiyordum, sanırım her gün koşuya gitmeye başlamam lazım. sabah kahvaltısı için önerilerin var mı ?
tekrar tebrikler. başarırsam bunun senin başarı hikayende de pay var, sana yazarım o zaman kocaman bir teşekkür ile. motivasyon sıkıntısı yaşarken de hikayeni okuyup tekrar hırsımı ateşlendiririm. süper oldu bu şimdi :KK16: :KK54:

X