Baba ile nişan dans'ı

Kurkmantolu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
3.951
531
36
Merhaba arkadaşlar;
29 mart 2015'te nasip olursa nişanım var. Ben düğünde babamla dans etmek istiyordum bunu babam'a söylediğimde düğünde edemem ama nişan istersen dans ederiz dedi.
Sizce nişanda ilk dansı baba ile yapmak yüzükler takıldıktan sonra da nişanlımla dans etme fikri nasıl?

Eğer nişanda babam ile dans edersenkte öyle ferhat göçer kızım şarkısı gibi bir şarkıda dan etmek istemiyorum çünkü çok hüzünlü normal bir dans müziği düşünüyorum.

Ben de düğünde babamla dans ederken özel bir şarkı olsun istiyordum o yüzden Pilli Bebek-Duruyor Zaman ı düşünüyorum.. Belki fazla duygusal gelebilir size.. Yine de sözleri çok güzel bence bir bakın :KK22::KK22:

Bence çok hoş olur. :KK39: Yüzükler takıldıktan sonra bile olabilir. Dansa babanızla başlarsınız, sonrasında nişanlınızla devam edebilirsiniz. Sizin gününüz, siz nasıl isterseniz öyle olur.

Bence çok hoş olur. :KK39: Yüzükler takıldıktan sonra bile olabilir. Dansa babanızla başlarsınız, sonrasında nişanlınızla devam edebilirsiniz. Sizin gününüz, siz nasıl isterseniz öyle olur.
canım anladığım kadarıyla çok duygusal bi insansın:))) ama ilk dansı nişanlınla yap daha sonra yada yüzükler takıldıktan sonra babanla seçtiğin güzel bi müzikle dans edebilirsin:))) nişanlınla giriş müziğin her zaman olama yabilir kendini bundan mahrum bırakma çünkü ilk dansların yeri farklıdır her zaman :)) babanlada istediğin bi zaman diliminde dans edebilirsin :)) sonuçta bir kez yaşanıyor bu duygular eğer büyük bi niaşn yapcaksan öncxelik niaşnlında olsun bence :))) tabi karar senin tatlımmm:))))

Bu konuda duygusallık oluyor canım. 2014'ün haziranında babamı kaybettim. Onsuz mezun oldum, onsuz atandım, onsuz nişanlandım.:KK42: İlke anlam yükleyen bizleriz. İlk olmuş son olmuş ne fark eder diye düşünüyorum. Aksine anlamlı bile geliyor. Baban büyütmüş seni belli yaşa getirmiş, daha sonra nişanlına emanet ediyor. Başlangıç dansını babanla yapıp nişanlınla devam etmek gibi.

Bu konuda duygusallık oluyor canım. 2014'ün haziranında babamı kaybettim. Onsuz mezun oldum, onsuz atandım, onsuz nişanlandım.:KK42: İlke anlam yükleyen bizleriz. İlk olmuş son olmuş ne fark eder diye düşünüyorum. Aksine anlamlı bile geliyor. Baban büyütmüş seni belli yaşa getirmiş, daha sonra nişanlına emanet ediyor. Başlangıç dansını babanla yapıp nişanlınla devam etmek gibi.
başın saolsun canım allah mekanını cennet etsinn:KK43:tabi herkesin düşüncesi farklıdır benimki sadece bi öneriydi nişan arkadaşın istediği gbi yapabilr sadece fikrimi belirttim:KK43:(

Her birinizin fikri benım için çok değerli yıllardır bu sitede aktif üyeyim.

Başın sağ olsun arkadasım. Babaöda düğünde çok duygusallık olacağı için istemedi sanırım.Ben de o yuzden zorlamadım.

Şimdi ise hangi şarkıda dans edeceğimizi bilmiyorum:cry:

Bence bu kadar damara bağlamaya luzum yok salona giriş eşinle olucak dans babanla uyumsuz oluyor ilk dansı eşinle etmelisin yüzük kesildikten sonra babanla edersin daha mantıklı, yani büyütme belli yaşa getirme muhabbetlerine girerseniz ohoo o zaman siz babanızla eşiniz annesiyle herkes anne babasıyla etsin o derin konuları bununla karıştırmanız gereksiz bence çünkü uyumsuz oluyor erkek elinden tutup getrcek salona babasına vercek kendi kalck öyle beklicek garip...

kimsenin bu yaşa getirmişliğiyle ilgili damara bağlama sendromları yok. Senin içinde kaldıysa bilemem.
Ben babamla dans etmek istiyorum bu benım isteğim benım kararım ister babamla ederim ister abim ile ister dayımın oğluyla. Ben burada babamla dans edeceğim hangi durumda nasıl edeyim sorusu edip etmeme değil

X