Babam beyin anevrizma ameliyatı

WomensPower

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2022
30
30
32
Merhaba arkadaşlar, babam geçen hafta beyin kanaması sonucu anevrizma ameliyatı oldu. Bugün taburcu oldu çok şükür fiziksel beceriler hafıza vs. Yerinde. En azından şimdilik tespit edebildiğimiz bir sorunu yok fakat çok fazla baş ağrısı oluyor ☹️ bir ağrı kesici verdiler ancak günde sadece 2 tane alması söylendi ama yeterli olmuyor. Ağrısını kesmiyor. Hastanedeyken de serum ile ağrı kesici yapıyorlardı anca geçiyordu. Geçmişte deneyimi olanlar varsa bu ağrı ne zaman geçiyor bilgi paylaşabilirseniz sevinirim. Hiç geçmezse diye ödüm kopuyor

Benim annem bu ameliyatı 3 kez oldu. Ne yazıkki tekrarladı birer sene arayla. 10 sene önce hiç geçmicek gibi geliyordu bu süreç. Ama inanın geçiyor. Biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Allah acil şifalar versin umarım bir daha tekrarlamaz 🙏🏻

Benim annem bu ameliyatı 3 kez oldu. Ne yazıkki tekrarladı birer sene arayla. 10 sene önce hiç geçmicek gibi geliyordu bu süreç. Ama inanın geçiyor. Biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Allah acil şifalar versin umarım bir daha tekrarlamaz 🙏🏻
Merhaba benim annem de 2 yıl önce kanamamış anevrizma ameliyatı oldu. Şu an çok şükür bir sorunu yok ama merak ettiğim bir şey var anneme epilepsi ilacı verildi Netrolex ve ömür boyu kullanacağı söylendi. Sizler de de böyle bir durum var mı bu ameliyatı olanlar bu tür ilaçları kullanmak zorundalar mı ömür boyu

X