Babam namusumuzu şerefimizi ayaklar altına aldın dedi? Dayımlardan da azar işittim. Şimdi siz söyleyin çok mu büyük hatam :( ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Görücü üsüulu anneannemlerin köyünden bir çocuk vardı dün bahsetmiştim. Hatta dün görüştük ancak akşamına yazmadı ve her yerden sildiğimi yazmıştım. Sabah olunca ısrarla mesaj attı yazdı. Konuştuk ve bugün tekrar buluşmaya karar verdik. Öncelikle annemler 4 kardeş 3 dayım var ve bir dayım yurtdışından geldi tatile. Anneannemin köyünde hepsi bu çocuğu tanıyor. Dayımın hanımı yengem de bizi bugün lahmacun yemeye çağırmıştı beni ve kardeşimi kardeşim önden gitti bende bu çocuğun arabası ile dayımların evine kadar gittim çocuk iyi niyetinden bende geleyim beni severler dedi . Bende tamam olur dedim keşke demeseydim çünkü ben anneannemlerede güvenerekten bir şey demezler diyerekten götürdüm. İki dayım aşırı kızdı. Dayım dedi düğün ne zaman böyle iş olmaz yengem kuzenim benim yaşımda kız oda nişanlandı öyle şey olmaz benim babam çok Kızar daha benim nişanlım bile bizim eve gelmedi gibi bayağı ağır sözler şöylediler. Ya inanin çocuğun annesini de alıp merkezden öyle geçmiştik annesini eve bıraktık ancak çocuğa çok kızdılar . Hak veriyorum gelmemesi gerekirdi ama o da bende çok iyi düşündük . En azından oturalım muhabbet edelim diye düşündük dedim. Anneannem bile sen aldırma dayına dedi. Neyse ben eve geldim babam da kapıdaydı dedim baba bayağı gezdik dayımlardan da fırça yedik dedim. Kimle gezdiniz deyince hem o çocuğun adını hem de bugün buluştuğum kızların adını verdim . Babam aşırı sinirlendi . Dedi ki sen napıyorsun bu ailenin namusu şerefini ayaklar altına alıyorsun felan dediler ya şu an intihar etsem yeridir ya . Bana git sen gelme gözüme gözükme gibi şeyler söyledi . Ağladım ama çok üzüldüm . Tamam hak veriyorum herkese ama çocuk da aynı köydenler beni tanıyorlar diye kötü niyeti olmadığından böyle düşündü . Eki Görüntüle 2891429
Ablacim cok tepki vermisler de sen de asla ama asla insanlarla arana sınır koyamıyorsun. Bir tavsiye o zaman sana; ne yap ne et şu iş yerindeki fuckbuddyni babanlar duymasın. Bu kadarcık seyde bunları soyleyenler seni gercekten tanisalar ne yaparlar allah bilir.

Sürtünme kısmıyla dalga geçilmiş. Hale namus kavramı uğruna cinayet işlenen bir yerde yaşıyoruz. Tamamen cinsel ilişkiye girmek istememiştir. Ne var ki bunda? Ailesi de muhafazakar belli ki.
Kimse onun nasil yaşadığını sorgulanıyor yada kendi adıma diyeyim dalga geçmiyorum
Önceki konularına bakın gayet rahat yaşıyor yaşasın bu onun seçimi ama babası sert çıkınca intiharı düşünüyor köyden görücü usulü biriyle tanışıyor aradaki tezatlık dikkatimi çekiyor

Zaten özgür yaşayan sevişen istediğini yapan biri köyden biriyle evlilik amaçlı görüşmesi ve ailesinin tepkisine karşı intiharı seçmesi tuhaf

Ya ailesi yaşantısıni duysa ne olucak köyde tutuculuk vardır adet usul vardır bu çocuk yaşantısını bilse ne olucak düşüncesizce hareket var ve yaşantısıyla açtığı konu arasında dağlar var

Sürtünme kısmıyla dalga geçilmiş. Hale namus kavramı uğruna cinayet işlenen bir yerde yaşıyoruz. Tamamen cinsel ilişkiye girmek istememiştir. Ne var ki bunda? Ailesi de muhafazakar belli ki.
Ona kimse takılmadı konu sahibi işyerinden ama kendini işyerinde tanımamazlıktan gelen evine gelip işini gören beraber uyumak istemeyen çoğu zaman gece evine giden eve gelirken 1 şişe cola bile almayan konu sahibinin dizine yatıp özlediği eski sevgilisini anlatan konu sahibini fb sınıfına sokan sevgililiğe layık görmeyen ama cinselliğe layık gören bir adam. Sürtünmeye bundan taktık kafayı işte

Ona kimse takılmadı konu sahibi işyerinden ama kendini işyerinde tanımamazlıktan gelen evine gelip işini gören beraber uyumak istemeyen çoğu zaman gece evine giden eve gelirken 1 şişe cola bile almayan konu sahibinin dizine yatıp özlediği eski sevgilisini anlatan konu sahibini fb sınıfına sokan sevgililiğe layık görmeyen ama cinselliğe layık gören bir adam. Sürtünmeye bundan taktık kafayı işte
+ olarak,Kuş ötse sürtünme değil basbayağı ilişki olacak ama ötemiyor ve sınırlı kalıyor...kadını hiçbir şekilde sallamıyor bile.

Saf mısınız?
Ha sürtünmüş ha seks yapmış
Fark ne?

Görücü üsüulu anneannemlerin köyünden bir çocuk vardı dün bahsetmiştim. Hatta dün görüştük ancak akşamına yazmadı ve her yerden sildiğimi yazmıştım. Sabah olunca ısrarla mesaj attı yazdı. Konuştuk ve bugün tekrar buluşmaya karar verdik. Öncelikle annemler 4 kardeş 3 dayım var ve bir dayım yurtdışından geldi tatile. Anneannemin köyünde hepsi bu çocuğu tanıyor. Dayımın hanımı yengem de bizi bugün lahmacun yemeye çağırmıştı beni ve kardeşimi kardeşim önden gitti bende bu çocuğun arabası ile dayımların evine kadar gittim çocuk iyi niyetinden bende geleyim beni severler dedi . Bende tamam olur dedim keşke demeseydim çünkü ben anneannemlerede güvenerekten bir şey demezler diyerekten götürdüm. İki dayım aşırı kızdı. Dayım dedi düğün ne zaman böyle iş olmaz yengem kuzenim benim yaşımda kız oda nişanlandı öyle şey olmaz benim babam çok Kızar daha benim nişanlım bile bizim eve gelmedi gibi bayağı ağır sözler şöylediler. Ya inanin çocuğun annesini de alıp merkezden öyle geçmiştik annesini eve bıraktık ancak çocuğa çok kızdılar . Hak veriyorum gelmemesi gerekirdi ama o da bende çok iyi düşündük . En azından oturalım muhabbet edelim diye düşündük dedim. Anneannem bile sen aldırma dayına dedi. Neyse ben eve geldim babam da kapıdaydı dedim baba bayağı gezdik dayımlardan da fırça yedik dedim. Kimle gezdiniz deyince hem o çocuğun adını hem de bugün buluştuğum kızların adını verdim . Babam aşırı sinirlendi . Dedi ki sen napıyorsun bu ailenin namusu şerefini ayaklar altına alıyorsun felan dediler ya şu an intihar etsem yeridir ya . Bana git sen gelme gözüme gözükme gibi şeyler söyledi . Ağladım ama çok üzüldüm . Tamam hak veriyorum herkese ama çocuk da aynı köydenler beni tanıyorlar diye kötü niyeti olmadığından böyle düşündü . Eki Görüntüle 2891429
Ailenizin hayata bakışı ile sizin aranızda koca bir uçurum var. Çoğu zaman onların istekleri ile kendi istekleriniz arasında sıkışıp kaldığınızı düşünüyorum. İnsanlara da fake olduğunuzu düşündürüyor bu arada kalmışlığın sonucu edindiğiniz birbirine zıt davranışlar.Köyden görücü usulü tanıştığınız biriyle uyum sağlayabileceğiniz düşünüyor musunuz?Aileniz kadar tutucu olacakları önyargısı oluştu bende.

Herkesin söylediği gibi namusluk bir durum yok, ne olursa olsun içinde namus geçen arabesk cümleler kurmaları çok saçma.

densiz bir durum var. Bilemedim kaç yaşındasınız ama yaptığınız şey çok densiz hem siz hem karşınızdaki kişi nasıl hemfikir olabiliyosunuz böyle bir davranışta çok garip..

1-başkasının evine habersiz insan götürülmez

2-belirli bir süre geçmeden pat diye aileyle tanıştırmak saçma, bunun kültürümüzle de ilgisi yok dünyanın her yerinde mantıklı olan budur, ha bi etkinlikte vs denk gelinir selamlaşılır ok, ama sizinki çok garip bide köy möy diyorsunuz fake değilseniz muhakeme yeteneğinizde bir sorun mu var acaba üstünde durulması gereken konu bu gibi

Saka misiniz? Hayir yazmiyim diyorum ama bazen duyar kasacagiz diye gercekten degisik cumleler kuruluyor. Yazdiginizi tekrar okuyun, sonra milleti elestirin.

Kimse kimsenin cinselligine, muhafazakarligina laf etmiyor. Cizdigi profille koy ve goruculuk pek ortusen seyler degil. Hepimizin anlayamadigi kisim bu.

Beni telefonuna k...diye kaydetti yazip ertesi gun intihar etmeyi dusunen birine ne denir?

Mantikli bir aciklamaniz varsa yazin ki hepimiz ogrenelim. He yoksa da rica edecegim duyar kasmak icin ugrasmayin. Cunku bana fenalik geldi.

Saka misiniz? Hayir yazmiyim diyorum ama bazen duyar kasacagiz diye gercekten degisik cumleler kuruluyor. Yazdiginizi tekrar okuyun, sonra milleti elestirin.

Kimse kimsenin cinselligine, muhafazakarligina laf etmiyor. Cizdigi profille koy ve goruculuk pek ortusen seyler degil. Hepimizin anlayamadigi kisim bu.

Beni telefonuna k...diye kaydetti yazip ertesi gun intihar etmeyi dusunen birine ne denir?

Mantikli bir aciklamaniz varsa yazin ki hepimiz ogrenelim. He yoksa da rica edecegim duyar kasmak icin ugrasmayin. Cunku bana fenalik geldi.

Yahu daha konunun ne oldugunu idrak edememis. Bir de aciklama mi bekliyorsunuz?

ben konu sahibinin fake olduğunu düşünmüyorum. Başka konusunda işyerinde giyimim nasıl deyip kafasını göstermeyen bir sürü foto koymuş, whatsapp da konuşmaları koyuyor sürekli. eğer fakese bile çok azimli bir fake. Sırf bu azminden dolayı bile ben inanmış gibi yaparım. :işsiz:
Ay cidden sadece sürtünmeyle mi ilişki yaşıyor? Bir konusunda tam girecek adamın şeyi düşüyor falan yazmış. Yani mutlaka birgün girmiştir diye düşünmüştüm ben :KK48:

konu sahibi lütfen artık bu gizemi bitir ve tamamen cinsel ilişkiye giriyo musun söyle. Bu bizim için hala gizemini koruyor. :KK48:

Yahu daha konunun ne oldugunu idrak edememis. Bir de aciklama mi bekliyorsunuz?

Ama her konuda var bunlardan. Biri de diger konusunda beni alintilamis. Hayir yazmiyim, banlanmiyim diyorum ama gercekten bana fenalik geldi. Ya ansayfada duyar kasarlar ya konularda. 2 gun sonra bakiyorsunuz elestirdigi seyi yapmis. Yapma o zaman ya yapma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X