Rüya Yorumları babam yanına çağırdı

K

kSo

Ziyaretçi
kızlar rüyamda babam beni yanına çağırdı babam vefat edeli 8 yıl oldu ALLAH rahmet eylesin
şöyleydi rüyam:babamı görüyorum bahçeli bir evde yaşıyor ama yalnızmış bana diyorki sen gel benimle yaşa baba diyorum (ben 5 aylık gebeyim bu arada)kızımı kocamı nasıl bırakayım ama diyor ben çok sıkılıyorum sen gel diyor gitmiyorum
sonra bana telefon açıyor ağlamaklı bir ses gel yanıma sıkıldım diyor tamam diyorum bana salıncak kurmuş sıkılmazsın diyor o arada uyandım

hayır olsun kızlar fikri olan varsa çok etkisinde kaldım yorumlarınızı bekliyorum:uhm:

Ben de babamı kaybedeli 4yıl oldu..başımız sağolsun arkadaşım...ilk başlarda rüyamda babam da beni çağırırdı..cami hocasına sordum..senden yardım istiyor dedi,nasıl yani ne tür yardım dedim...dua et,yasin oku demişti..sen de oku ya da okut güzelim...

canım melanın dedıgı gıbı bence bı ruhuna yasin oku bıde rüyaları herzaman olumlu yorumlayalım çünkü rüya lastık gıbı nereyey cekersen orayay gıder babamın bı ılahıyatcı arkadası hep böle dersı rüyaları hep pozıtıf yorumlayalım

X