Bacak ağrısı hamilelik belirtisi mi ?

Bende birkaç yerde okudum ilk haftalar ağrıdı yazan çok olmuş. Teşekkür ederim hayırlısı inşallah 🌸 nasıl öğrendiniz peki
Kalan son 1 kaset testim vardı, sabahlamıştım 5 gibi yaptım silik çizgi çıktı. Emin olamadım tabi. Nöbetçi eczaneden erken test aldım, gerisi malum :)

Kalan son 1 kaset testim vardı, sabahlamıştım 5 gibi yaptım silik çizgi çıktı. Emin olamadım tabi. Nöbetçi eczaneden erken test aldım, gerisi malum :)
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🌸 benimde son bir testim var yine negatif görücem diye korkuyorum birde erken diye kendimi tutuyorum😊 kaç ay denediniz

Kuzu stres yapma bende aylardır deniyorum. Stres olacağı varsada oldurmuyor. Bir ara kafayı yedim sandım olmayacak diye düşünmekten. Sonra dedim olmasa elimden ne gelecek neden yıpratıyorum kendimi akışına bıraktım 2 aydır ovulasyon deniyorum. Araştırıyorum 6.ayında 8.ayında 11.ay da falan çok gebe kalan var. Hormonlarına bakıldıysa kist falan yoksa strese girmeden denemeye devam et. Baktın olmuyor hsg çektirirsin doktor bana öyle yapalım dedi yıl sonuna kadar dene dedi.
Evet stres cok etki ediyormus. Ama stres yapmadan da olmuyor. Yapamiyorum. İnsallah olur hayirlisi ile her ikimizin de

Rahim mi sola donuk? Ona mi rahim ters deniliyordu? Bir de bunu normal kontrolde tespit edebiliyorlar mi acaba?
Valla ben cok siddetli agrilarla hastaneye gidiyodum evlilik oncesinde hic tespit edilemedi haliyle evlendiktej sonra gittigimde rahmimin sola doğru kaydığını soyledi anneminkide ters 6 cocuk oykusu var 3 umuz yasiyoruz :)

Ikisi farkli seyler hani. Evet alttan muayenede edebiliyorlar

Valla ben cok siddetli agrilarla hastaneye gidiyodum evlilik oncesinde hic tespit edilemedi haliyle evlendiktej sonra gittigimde rahmimin sola doğru kaydığını soyledi anneminkide ters 6 cocuk oykusu var 3 umuz yasiyoruz :)

Ikisi farkli seyler hani. Evet alttan muayenede edebiliyorlar
Masallah oyle olmasina ragmen dogurganliginizdan bir sey eksilmemis😍😍 bende oyle bir sey yok sanirim dr hic oyle bir sey demedi kontrole gittigimde

Bende birkaç yerde okudum ilk haftalar ağrıdı yazan çok olmuş. Teşekkür ederim hayırlısı inşallah 🌸 nasıl öğrendiniz peki
Benimde regl 31 temmuz 7 gün kala çok bacaklarım dizlerim sızladı bende araştırdım genelde son aylarda olur falan yazmışlar inşallah gebeyizdir belirtidir bu her ay olur göğüs şişmesi ağrıması ama bu ay daha hassas daha çok ağrıyor bilemedim inşallah bu bacak ağrısı bir belirtidir

Benimde regl 31 temmuz 7 gün kala çok bacaklarım dizlerim sızladı bende araştırdım genelde son aylarda olur falan yazmışlar inşallah gebeyizdir belirtidir bu her ay olur göğüs şişmesi ağrıması ama bu ay daha hassas daha çok ağrıyor bilemedim inşallah bu bacak ağrısı bir belirtidir
Bacak ağrım şuan yok ama gögüslerimde ağrı var inşallah canım 🙏🏻

X