Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Nasıl lokal.epidural gibi belden mi iyuşturuldu

Selam , Elsa22 çoooookk gecmis olsun.Bir hafta daha sabret, rahat hareket edebileceksin.
Gökçe benim 1 ay oldu silikonlarım.Istedigim gibi spor yapiyorum, yuzuyorum, yuruyorum vb.Sukurler olsun cok rahatim.Sadece henuz izlrr tam silinmedi ama cok azaldi.

Kizlar, düşük basınçlı varis çorabını nerden bulabilirim, beni yönlendirip yardım edebilirmisiniz lütfen ???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Elsa22 sadece silikon mu takildi, yag da var mi?

Sana da geçmiş olsun canım,silikondan sonra hareket kısıtlaması
Olmasından ve spor yapamamaktan korkuyordum,sen spor yapabiliyosan sorun yok demektir,inşallah ben de sorunsuz
Atlatırım,teşekkürler

Arkadaşlar öncesi ve sonrasın ait fotoğrafları nasıl görebilirim. Sonuçları çok merak ediyorum. Son ameliyat olan arkadaşlar biraz korkutsa da yazdıklarıyla. Para durumunu ayarlayın biran önce bende ameliyat olmak istiyorum. Aquafilling yaptıran var mı?

Arkadaşım galiba ben korkuttum seni.Ameliyat sonrası çok zor geçmedi. Ama öncesinde benim beklentim yüksekti. Sezaryan sonrası ertesi gün ayakta biri olarak bu ameliyattan sonrada çok çabuk iyileşeceğimi düşünmüştüm. Ameliyat sonrası 1 hafta yanında bir yardımcı lazım. Ağrılar çok değil . yürürken bacaklarında büyük bir ağırlık hissediyorsun. Bugün 10. Günüm. Baya iyiyim. Sağ bacağım biraz problemli . Hala ödem var galiba şiş olduğu için zor hareket ettiriyorum . Ama herkes aynı şeyi yaşayacak diye birşey yok

Tsk ederim canım, evt sabırsızlıkla haftayı bekliyorum zaten :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Teşekkür ederim canım. Ben silikon yaptırdım. Amelîyat sonrası zor geçti benim. Hala iyileşemedim. Sağ bacağım ve ayağım hala şiş. Doktor normal diyor ama ben korkuyorum

ummu çok geçmiş olsun sana
allah biran önce şifa versin sana

ameliyatı nerede kime oldun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…