Bacak dolgusu yaptıran var mı?

çok geçmiş olsun muem,en zor kısmını atlattın,ağrıların geçtikten sonra tadını çıkarmaya başlarsın inşallah.
inş canım.ama şuan sanki ağrılar hiç geçmeyecek hep böyle kalacak gibi geliyor ve insan sadece bana mı böyle oldu diye düşünüyor.yani bugün oldum yarın hemen kalkayım diye bir şey yok.bu kadar basit değilmiş.ama sanunda bitti allahıma şükürrr:))) darısı isteyenlerin başına:)

oh çok şükür sen de atlattın canım çok geçmiş olsun.diğer arkadaşların nasıl geçtiyse seninde geçecek ağrıların yakında inş.rapor aldığın iyi olmuş o güne kadar düzelirsin baya.

aynen öyle canım.ama çok zor bi durum ya diğer hastalıklar,rahatsızlıklar gibi değilki bu durum herkese hemen söyliyeveresin.bendeki kompleks hat safhada.olmuyo bitürlü açılamıyorum diğer insanlara ve bu durum hayatımı cidden çok etkiliyo.para sorunum yok evet ama diğer şartlarım çok zor.
senin bacaklarını çok merak ettim.evet dışa çıkıklık çok var benm bacaklarda da.çünkü kemik yamuk doğuştan işte.keşke küçükken yeterince güneş görseydi şimdi bu kadar olmazdı belkide.

bu msj sanaydı cnm. ayrıca ameliyat ne kadar sürdü ve narkozun etkisi nasıldı cnm sen de en çok bundan korkuyodun.

Arkadaşlar çok çok çok mutluyum çünküüüüüü;eşimmmmm(canım kocacım)eğer mutlu olucaksan ol dedi ameliyatı.Üstelik fiyatı duyuncada bir şey demedi.(gerçi ben 5000 lira civarı dedim ama )Hatta nisanda iznim var o zaman birlikte gidelim dedi görüşmeye.o kadar mutlu oldumki anlatamam.hemen ağlamaya başladım tabii.Nisanda öngüşme için giderim inşallah kısmet olursada mayısta ameliyatı olurum.Benim için en zor kısmı eşimi ikna etmekti ,çok şükür beni çok yormadan ikna oldu.(gerçi hala ben sorun göremiyorum diyor ama)Şimdi beni bir telaşe ,bir korku sardı anlatamam.Acaba hangi dr daha iyi,acaba bu kararı vermekle doğrumu yapıyorum.Ya sonuç beni mutlu etmezse,o kadar acı ,uğraş ve para boşa giderse diye.Ne olur bana biraz cesaret verin lütfennnn.Şu an acayippp duygular içindeyim.

Ne pişman olması. Bir tanecik umudumuz var şu durumdan kurtulmak için eski haline dönse bile en azından denedim olmadı der susup otururuz. Yoksa yıllarca içimiz içimizi yer ya bacaklarım güzel olursa etek giyebilirsem diye. Bu pişmanlıkla 80 yaşında yaptırmaya kalkarız falan o yüzden düşünme pişman olur muyum diye. Senin şimdi düşünmen gereken o doktor mu olsun bu doktor mu olsun. Başka şey düşünme. :))

MUEM çok geçmiş olsun canım.şuan nasılsın?umarım ağrıların hafiflemiştir ve biran önce normal hayta dönersin.bende aynı doktordan randevu alıyorum,oyüzden öğrenmek istediğim çok şey var senden.amaeliyatın kaç saat sürdü,neler yaşadın,süreci anlatırmısın biraz?hangi hastaneyi tercih ettin?çarşambaya dönücem demişsin ozamana kadar hastanede mi kalıcaksın?inş sıkmamışımdır,ağrısız günler diliyorum...

muem çok geçmiş olsun en zorunu atlattın darısı olmak isteyenlerin başına. Ağrıların umarım azalmıştır.

canım benim çook geçmiş olsun sen de atlattın işte... benim de ağrım çoktu tabii ondan tek gitmeyin diye ısrar ediyorum herkese ya:) basit bir işlem değil ve belki bir hafta belki de 3-4 gün rahat yürüyebileceğini sanmıyorum. ama sonrası güzel olacak. ben 1 hafta sonra bile tam normal olarak yürüyemiyordum ama ayakta kısa süre de olsa kalabiliyordum.
hepsi geçecek...

geçmiş olsun...

bak sana doktorumun lafını yazayım:

BACAKLARINIZA VE KENDİNİZE İYİ BAKIN:)

arkadaşlar dıpuka yı çok merak ettim daha herhangi bir ses yok epey de oldu ameliyat olalı.İnşallah bir terslik yoktur. Muen ne güzel hemen yazdı.

amylee o resimdeki senin foton mu bence şu an çok güzel manken bacağından daha güzel değilse .....

çok teşekkür ederim mendis. benim ilk operasyonda mükemmel bacak hayalim yoktu zaten çünkü hafif de olsa kemiğimde eğrilik var... ama bu operasyon kendime güvenmemi sağladı. valla artık ne olursa olsun diyorum ve hep tayt giyiyorum.
sokakta gördüğüm birçok kadının bacakları şu an benimkinden çok kötü durumda ama giyiyorlar istediklerini, e ben neden giymeyeyim diyorum.
diz içlerinin gitmesi bile çok şey değiştirdi bende.

ha bir de şu var ki.. şu anki durumu beğenmemiş olsaydım da bir sene geçmeden yeni operasyon yaptıramam:) o nedenle sevmek zorundayım:)))

amylee bence artık üstünden ne taytını çıkar ne eteğini tüm pantolonlarını at çünkü dediğin gibi daha eğri bacaklılar gösteriyor bacaklaını. Gururla çık sokağa ağrın falan olmasın da.önemli olan o ne kadar zaman oldu şimdi?

memko benim bacaklar kalın altıda üstü de kalın dizden aşağısı dışa doğru kıvrımlı. bayağı ( ) gibi.
mendis merhaba.benim bacaklarım da tıpkı senin anlattığın gibi kalın ve parantez.sen hangi doktora muayene oldun?benim doktorum bana 6 bin civarı dedi de benden hem dış yanlardan hem diz içinden hem de bileğin arka kısmından yağ alınacak.senden yağ alınacak mı?

purunyum ben h.f.ye gittim bana 5bin dedi ama benim bacaklar zaten klın olduğu için pek fazla kalınlaştıramayız dedi.Çok abes olur dedi. benim de kalçadan alacakmış.

memko benim bacaklar kalın altıda üstü de kalın dizden aşağısı dışa doğru kıvrımlı. bayağı ( ) gibi.

mendis benim bacaklarımında üstüde altıda kalın.Ve dizden aşağısı aynen tarif ettiğin gibi().eşimide ikna ettim çok şükür,ama kafam çok karıştı.Senin neden kalçadan alıcakmış yağı,yani neden göbekten değil.birde çok sordum ama öngörüşme için ücret aldımı doktorun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…