Baget yüzük mü tektaş mı? Fotoğraflı

Şimdi herkesin tarzı zevki farklı. Herkes kendi kullandığını yazacak. Pırlanta tektaşım normal bagetim var,bana kalırsa baget daha güzel duruyor. Tek taşı oldum olası pek sevemedim. Burdan gelen cevaplarla daha çok kafan karışacak. İçine hangisi siniyorsa onu al.
Teşekkür ederim ben de çok kararsız kaldım

Kızlar selam ücretleriyle birlikte yazıyorum sizce hangisi? Benim fikrimce şöyle baget daha büyük duruyor fiyatı düşük olmasına rağmen ama yaşlı işi mi sizce?
Tektaş küçük mü durur? Ama tektaş olması daha mı iyi?
Tercihiniz nedir?
Baget olan 8500 TL
Tektaş 0,50 ct 15bin TL
Göreceli bir durum ama baget yaşlı işi değil.Bence baget daha gösterişli ve daha şık.Şu aralar çok moda.Ayrıca daha kullanışlı.Tektaş daha çıkıntılı oluyor.Evli olduğunuz belli olsun diyorsanız tektaş bunu daha iyi temsil eder.Ama dediğim gibi bu göreceli bir durum tercih sizin.

Kızlar selam ücretleriyle birlikte yazıyorum sizce hangisi? Benim fikrimce şöyle baget daha büyük duruyor fiyatı düşük olmasına rağmen ama yaşlı işi mi sizce?
Tercihiniz nedir?
Baget olan 8500 TL
Tektaş 0,50 ct 15bin TL
Benim tek tasim bunun yarısı kadar🥲🥲 bence kucuk durmuyor. Aslinda baget yuzukte seviyorum ama senin attigin asiri kaba bence

Tercihiniz nedir?
Baget olan 8500 TL
Tektaş 0,50 ct 15bin TL
Beştaşım olduğu için tektaşımı bagetle değiştirdim, ben çok seviyorum çok daha şık duruyor. Orta taşı daha geniş bir baget tercih edebilirsiniz.

Bu tarz baget mi diyorsunuz kızlar internetten fotograf ekledim
Ben olsam baget alırdım ama bu bageti değil.

Benim tek tasim bunun yarısı kadar🥲🥲 bence kucuk durmuyor. Aslinda baget yuzukte seviyorum ama senin attigin asiri kaba bence

Beştaşım olduğu için tektaşımı bagetle değiştirdim, ben çok seviyorum çok daha şık duruyor. Orta taşı daha geniş bir baget tercih edebilirsiniz.

Eklentiler

• ED39DAC9-8AE4-4D42-A01F-E19D6E0EED9B.jpeg
    ED39DAC9-8AE4-4D42-A01F-E19D6E0EED9B.jpeg
    90,2 KB · Görüntüleme: 96
Bu tarz baget mi diyorsunuz kızlar internetten fotograf ekledim
Ortadaki taşı büyük olanlar daha şık duruyor. Bir de parmakta çok büyük durmayan bir baget olmalı. Ben tektaşımdan daha çok sevdim bageti. Günlük, spor kombinlerle de oluyor gayet.

X