Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Hastaları

O kdarmi cok yaa😔 peki siz yaptrdnz mi
Yok maalesef yaptırmadım inşallah ilk denemede tutarsa doğurup emzirme olayı da bitince gelebilirsin dedi dr bende o şekilde yapıcam nasip olursa. Çünkü ilaçlar ve merkeze verilecek para yorucaktı bizi kafam rahat yapmak istedim

Tüp Bebek tedavisi = 7300 tl + muayene + ilaçlar
Havuz işlemi = 7450 tl
Dondurulmuş embriyo transferi=5000 tl
Prof. Dr. Muayene = 650 tl
Doç. Dr. Muayene = 550 tl
Uzman Dr. Muayene = 450 tl
Üroloji muayene = 650 tl
Tese ameliyatı = 5150 tl
Embriyo 1 yıl dondurma saklama = 2200 tl
Sperm dondurma ve 1 yıl saklama = 2200 tl
Embriyo yıllık bakım = 650 tl
Sperm yıllık bakım 650 tl
Rahim dinlendirme = 1750 tl
Embriyo kapsamlı genetik tarama(Ngs) embriyo

Yok maalesef yaptırmadım inşallah ilk denemede tutarsa doğurup emzirme olayı da bitince gelebilirsin dedi dr bende o şekilde yapıcam nasip olursa. Çünkü ilaçlar ve merkeze verilecek para yorucaktı bizi kafam rahat yapmak istedim

Merhaba bnde ebru hanma randwu alip gidicem nasl doktordan memnnmsnz. Bde tup bebek islem ilaclrnz ne kdar tuttu
Merhaba güleryüzlü sevecen bir Dr kendisi
Ben tedavimi daha tamamlayamadım 2. Gün dondurdular embriyolarımı sormadan bizde çözdürüp 5.gün istedik çok stresli bir tedavi oldu benim için inşAllah sonu güzel biter
İlaçlar 5bine yakın tuttu şuana kadar
İnşallah sizin güzel geçer

O kdarmi cok yaa😔 peki siz yaptrdnz mi
tek tüp bebek tedavisi ve ilaç ile bitmiyor canım birsürü şey çıkarıyorlar rahim dinlendirme 2100
Histereskopi istediler ama ben yaptırmadım 6100 de o genetik tanı istediler ancak o 2. Gün dondurma yaptıkları için iptal oldu :KK43: hiç umudum yok açıkçası

Merhaba güleryüzlü sevecen bir Dr kendisi
Ben tedavimi daha tamamlayamadım 2. Gün dondurdular embriyolarımı sormadan bizde çözdürüp 5.gün istedik çok stresli bir tedavi oldu benim için inşAllah sonu güzel biter
İlaçlar 5bine yakın tuttu şuana kadar
İnşallah sizin güzel geçer
Insallhh guzel hber alirsinizz raporunz warmydi? 2. Gun 5. Gun bu nedir?

tek tüp bebek tedavisi ve ilaç ile bitmiyor canım birsürü şey çıkarıyorlar rahim dinlendirme 2100
Histereskopi istediler ama ben yaptırmadım 6100 de o genetik tanı istediler ancak o 2. Gün dondurma yaptıkları için iptal oldu :KK43: hiç umudum yok açıkçası
Malsef ole her gecen gun birsey cikartiyorlar cok stresli sıkıntili bir dönem Rabbm herksn yArdmcisi olsn. Siizn sorunuzz neydi genetk tani nicn istediler

Malsef ole her gecen gun birsey cikartiyorlar cok stresli sıkıntili bir dönem Rabbm herksn yArdmcisi olsn. Siizn sorunuzz neydi genetk tani nicn istediler
Yaşım 38 canım genetik testlerimizde bir sıkıntı yok ama istediler yaş 35 geçince istiyorlar

Onun mantığını hala anlamadım inanki rahim dinleniyor ama embriyo da donuyor ona da para veriyoruz 🙈ne olacak böyle bilmem adım atsak para Rabbim nasib etsin de ne yapalım canım sınavımız bu yeter ki gelsin bebişler
Canım rahim dinlendirmede ekstra dondurma parası vermiyorsun sadece rahim dinlendirme için ek ödeme yapıyorsun

Canım rahim dinlendirmede ekstra dondurma parası vermiyorsun sadece rahim dinlendirme için ek ödeme yapıyorsun
Canım rahim dinlendirme de ekstra hiçbir işlem yok dondurma dışında adına rahim dinlendirme diyorlar ve buna maalesef ücret alıyorlar o sadece embriyo dondurma oluyor aslında ☺️ Ama bunu böyle söyleseler hastalar haliyle sorarlar zaten dondurma için sonradan ücret alıyorsunuz neden şimdide bu alınıyor diye ? Yani aslında rahim kendi kendine dinleniyor.

X